Nejlepší hlášky
<peto> ja neska
<peto> o jedenastej
<peto> pojdem ztapichnut
<peto> a potom
<peto> sa este doozierat
<peto> s miselom
<Michi> ja to vidim na komp do jednej, kniha do stvrtej, potom do piatej budem mysliet na to jak by som si zapichal a potom pojdem nasraty spat :D
<peto> loool
<peto> si zabil
Komentář: myslim ze je jasne kdo si ten vecer uzil lepsie :D
<a> normalne nebudes verit ale ja neco vymyslel :-D
<b> LoooL tak to neverim :D
<a> holky sou trojiho typu... :-D vychcany jak mraky nad saharou... normalni... a tupy jak roh na bowligovy kouly...
<b> hmm kdyz vynecháš to normální tak možná i jo :D
<a> :-D jako vis co... :-D normalni to sou ty co zvladnou aspon jednou prejit silnici bez toho aby obdivovali krasnopu barvu auta pri pohledu z narazniku :-D
Komentář: a těch je málo :-D
<a> Kde vycházi slunce?
<b> Za Delvitou
<a> A když v Jablunkově nemají Delvitu tak tam slunce nevychazi?
<b> ... ne
Komentář: .... základka :D
<a> Jdeme na skype?
<b> Pes mi rozkousal mikrofon a vyplyvl jen některé části. Nemám zájem ne tom, získat ty ztracené.
<a> jak se rika cloveku, co nema zajem o sex?
<b> feministka?
<a> prdlajs nekrofil ne?
<b> mas pravdu..
Komentář: rozhovor zkusenych.. skype group chat
<a> sraz ve vychodni zemi...to zni nebezpecne
<b> Ano,nie je to pre padavky,ked sa postavite na kopec tak v hmle uvidite Stalinov hrob.
Komentář: plánovaný sraz internetové CZ/SK komunity na Slovensku
<a> hej ae na to nechodit do skoli si clovek zvykne rychlo
<b> to jo vole ale chodit sy nezvyknu celej rok
Komentář: :-D
<a> hej jak to mám odinstalovat? :D já jsem to vyhodil do koše a vysypal koš, to asi nestačí co?
<b> ne, to je jakoby jsi dal do odpadků plutonium, vysypal koš a čekal, že to kolem popelnic nebudeš mít zamořené radiací
<já> Víš jaká barva vznikne, když smícháš ve světelném spektru červenou, zelenou a modrou?
<otec> hmmm.... vyblutá?
<já> ne, bílá
<otec> fakt? tak já koupím červenou, zelenou, modrou, smíchám je a jestli z toho nebude bílá, tak ti rozbiju hubu