Nejlepší hlášky

<peto> ja neska
<peto> o jedenastej
<peto> pojdem ztapichnut
<peto> a potom
<peto> sa este doozierat
<peto> s miselom
<Michi> ja to vidim na komp do jednej, kniha do stvrtej, potom do piatej budem mysliet na to jak by som si zapichal a potom pojdem nasraty spat :D
<peto> loool
<peto> si zabil

Komentář: myslim ze je jasne kdo si ten vecer uzil lepsie :D

<a> normalne nebudes verit ale ja neco vymyslel :-D
<b> LoooL tak to neverim :D
<a> holky sou trojiho typu... :-D vychcany jak mraky nad saharou... normalni... a tupy jak roh na bowligovy kouly...
<b> hmm kdyz vynecháš to normální tak možná i jo :D
<a> :-D jako vis co... :-D normalni to sou ty co zvladnou aspon jednou prejit silnici bez toho aby obdivovali krasnopu barvu auta pri pohledu z narazniku :-D

Komentář: a těch je málo :-D

<a> tak to drtím palce ;-)
<a> *držím :D

<a> Kde vycházi slunce?
<b> Za Delvitou
<a> A když v Jablunkově nemají Delvitu tak tam slunce nevychazi?
<b> ... ne

Komentář: .... základka :D

<a> Jdeme na skype?
<b> Pes mi rozkousal mikrofon a vyplyvl jen některé části. Nemám zájem ne tom, získat ty ztracené.

<a> jak se rika cloveku, co nema zajem o sex?
<b> feministka?
<a> prdlajs nekrofil ne?
<b> mas pravdu..

Komentář: rozhovor zkusenych.. skype group chat

<a> sraz ve vychodni zemi...to zni nebezpecne
<b> Ano,nie je to pre padavky,ked sa postavite na kopec tak v hmle uvidite Stalinov hrob.

Komentář: plánovaný sraz internetové CZ/SK komunity na Slovensku

<a> hej ae na to nechodit do skoli si clovek zvykne rychlo
<b> to jo vole ale chodit sy nezvyknu celej rok

Komentář: :-D

<a> hej jak to mám odinstalovat? :D já jsem to vyhodil do koše a vysypal koš, to asi nestačí co?
<b> ne, to je jakoby jsi dal do odpadků plutonium, vysypal koš a čekal, že to kolem popelnic nebudeš mít zamořené radiací

<> Víš jaká barva vznikne, když smícháš ve světelném spektru červenou, zelenou a modrou?
<otec> hmmm.... vyblutá?
<> ne, bílá
<otec> fakt? tak já koupím červenou, zelenou, modrou, smíchám je a jestli z toho nebude bílá, tak ti rozbiju hubu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.