Nejlepší hlášky

<Storm> Kup si to na: amazon.co.uk
<Fryderc> Sorry, ale objednávat z Ukrajiny...

Komentář: Nezná koncovky :))))

<a> tvl Hanka spí u kámošky a já nevim co dělat..
<b> ‎trojku?

Komentář: když si píšou kluci...

<a> hh...to už je konec když sa člověk těší do školy kvuli elektrice :D
<b> nebo si koupim dynamo :)
<a> vymyslíme neco na váš rotoped
<a> ty budeš šlapat a já budu u kompu :)
<b> tak to budeš rad když si přečteš email :D

< hrubi> proc neni v gentu php5.3
< Lenny_> hrubi: protoze php je baaaad :D
< Lenny_> ale jestli chces binarni vec s backdoorama, staci rict :)
< BluPix> Lenny_: chci binarni vec s backdoorama
< BluPix> a jestli mi posles link na adobe flash, tak me naseres

<Dark Fire Phoenix> Hale otec se buď na něco napíchnul a zařval au! a nebo vedeme 1:0

Komentář: CZE vs. SWE

<a> Švédy musíme dát.. Přeložíme maturitní opakováníčko(teda spíš učeníčko) na dobu neurčitou.. :)
<b> Za Švýcarsko moc Švédů nehraje ;-)

Komentář: Před zápasem Česko - Švýcarsko na facebooku

<a> sex ted neres
<b> sex se musi aspon resit, kdyz se nemuze provozovat :D

20:25:04 <Sušenka> mam hlad jak herec
20:25:08 <Sušenka> vytahnu si jablko
20:25:14 <Sušenka> prijde pes, cuci na me, slinta
20:25:19 <Sušenka> pes zere jablko
20:25:23 <Sušenka> mam hlad jako herec

<a> Ja jsem v pohode, 42 sezenes vsude, takova univerzalni velikost. A ty mas vubec kolik nohu?
<b> Od 43 do 46...
<a> Coze?
<b> No záleží u kterých rákosníků zrovna nakupuju. ;-)

14:22 <a> Ahoj :)
14:23 <b> hoj, jak se máš?
14:40 <a> jo fajně, co ty?
14:41 <b> ale přežívám, co děláš?
15:03 <a> píšu a koukám na Rychle a zběsile, co ty?
15:04 <b> koukám jak rychle a zběsile píšeš...

Komentář: miluju odepisování po půl hodině!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.