Nejlepší hlášky
<Storm> Kup si to na: amazon.co.uk
<Fryderc> Sorry, ale objednávat z Ukrajiny...
Komentář: Nezná koncovky :))))
<a> tvl Hanka spí u kámošky a já nevim co dělat..
<b> trojku?
Komentář: když si píšou kluci...
<a> hh...to už je konec když sa člověk těší do školy kvuli elektrice :D
<b> nebo si koupim dynamo :)
<a> vymyslíme neco na váš rotoped
<a> ty budeš šlapat a já budu u kompu :)
<b> tak to budeš rad když si přečteš email :D
< hrubi> proc neni v gentu php5.3
< Lenny_> hrubi: protoze php je baaaad :D
< Lenny_> ale jestli chces binarni vec s backdoorama, staci rict :)
< BluPix> Lenny_: chci binarni vec s backdoorama
< BluPix> a jestli mi posles link na adobe flash, tak me naseres
<Dark Fire Phoenix> Hale otec se buď na něco napíchnul a zařval au! a nebo vedeme 1:0
Komentář: CZE vs. SWE
<a> Švédy musíme dát.. Přeložíme maturitní opakováníčko(teda spíš učeníčko) na dobu neurčitou.. :)
<b> Za Švýcarsko moc Švédů nehraje ;-)
Komentář: Před zápasem Česko - Švýcarsko na facebooku
<a> sex ted neres
<b> sex se musi aspon resit, kdyz se nemuze provozovat :D
20:25:04 <Sušenka> mam hlad jak herec
20:25:08 <Sušenka> vytahnu si jablko
20:25:14 <Sušenka> prijde pes, cuci na me, slinta
20:25:19 <Sušenka> pes zere jablko
20:25:23 <Sušenka> mam hlad jako herec
<a> Ja jsem v pohode, 42 sezenes vsude, takova univerzalni velikost. A ty mas vubec kolik nohu?
<b> Od 43 do 46...
<a> Coze?
<b> No záleží u kterých rákosníků zrovna nakupuju. ;-)
14:22 <a> Ahoj :)
14:23 <b> hoj, jak se máš?
14:40 <a> jo fajně, co ty?
14:41 <b> ale přežívám, co děláš?
15:03 <a> píšu a koukám na Rychle a zběsile, co ty?
15:04 <b> koukám jak rychle a zběsile píšeš...
Komentář: miluju odepisování po půl hodině!