Nejlepší hlášky

<a> co tady budes delat?
<b> pomoct strejcovi na stavbu
<a> strejc ma svatbu? ten uz mel ne?
<b> precti si to poradne
<a> jojo bude natacet nebo co?
<b> bude natacet tak maximalne michacku,cement pisek a pivo
<a> jo na stavbu :-D

<a> Je to v háji no prostě.
<b> Díky... Tvá slova vždy povzbudí.
<a> A jak je na tom <c>?
<b> Zkopírováno: <c> Pičo, ja to mrdám!

Komentář: Příprava na maturitu...

<a> Když nevíte coby? Pořiďtě si boby!

Komentář: když nevíte coby, najdete do v obi

DCC SEND request sent to b: ***.jpg
<b> hod to na ftp
<a> nez to tam dam 6 minut v hajzlu
<a> navic nwm kam, vsude sou ted omezeny ty free sloty
<b> FTP víš co to je?
<a> wim co ta zkratka znamena :D
<a> uloz.to a podobny chuoviny ne?
<a> toe neco s tim FTP protokolem?

Komentář: http://googleforidiots.com/readme.swf

<a> ona nas vcera slysela, ze se bavime o ni :D
<a> takze od rana tj jak sbijecka, o cem jsme se bavili :D
<a> mno a ja jak jsem byl vcera totalne na sracku :D
<a> tak jsem ji neco rek :D
<a> pak mi volala
<a> to jsem ji zase neco rek :D
<a> mno rano jsem ji zas neco rek :D
<a> a pokazdy neco jinyho :D :D :D :D
<b> a co ji furt povidas? :D
<a> jednou jsem ji rek :D... ze jsme se bavili o tom, ze je naivka :D
<a> podruhy jsem ji rek, ze jsme se bavili vo tom, ze jsi v tom hany udelal chybu :D
<a> to byla asi posledni verze, kdyz ti to psala :D
<a> a pak jsem ji rikal jeste neco a ja NEVIM CO :D
<b> hele
<b> ale my jsme se nebavili o martine ne? :D
<b> a ja ti tohle vubec nerikal ne :D :D
<a> ja NEVIIIIM :D :D :D :D
<b> :D
<b> jsme mluvili o kačce...
<a> mno a neco tam proletelo i o Martine :D :D :D
<a> a ona zrovna stala zrovna vedle
<a> mam dojem, ze jsem na ni ukazal prstem a rekl jsem TADLE :D
<b> JO! :D
<b> myslim ze jo :D
<a> no, tak uz vim, jak na to prisla :D :D

Komentář: Maturitni ples

<DeFleT> ale letis po ni! :DDD
<l_ladin> mnt ja se ji ptam jesi po ni letim
<DeFleT> jest rekni ze je u tebe a az te potkam tak ti slapnu do usmevu
<l_ladin> nee na icku vole blbej bejt taji nejaka holka sama semnou tak ma picu plnou semen :D
<DeFleT> :DDD LOOOL :DDD brecim ty wle :DDDDD

Komentář: sex neni dostupny vsem :D

<a> tak mi neco napis
<b> a co by jsi tel
<a> nevim, neco pekneho
<b> chce se mi na zachod
<a> tak zrovna tohle sem nemyslel :D

<a> ok tak mi to pošli emajlem
<b> balakrylem nebo colorlakem???
<a> ty si vůl

<Ondra> no myslíte jako (i)legálně?
<Kajki> jo, asi s tou závorkou :D
<Ondra> vono to vypadá blbě to i v závorce (i) :D

Komentář: ...o spaní na skautovně =o)

<Chicco> to se ji nebude libit az se dozvi co jsi rikal
<Majkl> ja schvalne protoze mi neodpovida
<Chicco> ja vim
<Majkl> asi pak dostanu do drzky
<Chicco> treba (haha) ne
<Majkl> ja se nebojim ctvrtyho se stavim a postavim se k tomu jako chlap!!!
<Chicco> jede az patyho
<Majkl> sakra
<Majkl> aaaa ctrtyho uz neco vlastne mam

Komentář: hrdina

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.