Nejlepší hlášky
<a> co tady budes delat?
<b> pomoct strejcovi na stavbu
<a> strejc ma svatbu? ten uz mel ne?
<b> precti si to poradne
<a> jojo bude natacet nebo co?
<b> bude natacet tak maximalne michacku,cement pisek a pivo
<a> jo na stavbu :-D
<a> Je to v háji no prostě.
<b> Díky... Tvá slova vždy povzbudí.
<a> A jak je na tom <c>?
<b> Zkopírováno: <c> Pičo, ja to mrdám!
Komentář: Příprava na maturitu...
<a> Když nevíte coby? Pořiďtě si boby!
Komentář: když nevíte coby, najdete do v obi
DCC SEND request sent to b: ***.jpg
<b> hod to na ftp
<a> nez to tam dam 6 minut v hajzlu
<a> navic nwm kam, vsude sou ted omezeny ty free sloty
<b> FTP víš co to je?
<a> wim co ta zkratka znamena :D
<a> uloz.to a podobny chuoviny ne?
<a> toe neco s tim FTP protokolem?
Komentář: http://googleforidiots.com/readme.swf
<a> ona nas vcera slysela, ze se bavime o ni :D
<a> takze od rana tj jak sbijecka, o cem jsme se bavili :D
<a> mno a ja jak jsem byl vcera totalne na sracku :D
<a> tak jsem ji neco rek :D
<a> pak mi volala
<a> to jsem ji zase neco rek :D
<a> mno rano jsem ji zas neco rek :D
<a> a pokazdy neco jinyho :D :D :D :D
<b> a co ji furt povidas? :D
<a> jednou jsem ji rek :D... ze jsme se bavili o tom, ze je naivka :D
<a> podruhy jsem ji rek, ze jsme se bavili vo tom, ze jsi v tom hany udelal chybu :D
<a> to byla asi posledni verze, kdyz ti to psala :D
<a> a pak jsem ji rikal jeste neco a ja NEVIM CO :D
<b> hele
<b> ale my jsme se nebavili o martine ne? :D
<b> a ja ti tohle vubec nerikal ne :D :D
<a> ja NEVIIIIM :D :D :D :D
<b> :D
<b> jsme mluvili o kačce...
<a> mno a neco tam proletelo i o Martine :D :D :D
<a> a ona zrovna stala zrovna vedle
<a> mam dojem, ze jsem na ni ukazal prstem a rekl jsem TADLE :D
<b> JO! :D
<b> myslim ze jo :D
<a> no, tak uz vim, jak na to prisla :D :D
Komentář: Maturitni ples
<DeFleT> ale letis po ni! :DDD
<l_ladin> mnt ja se ji ptam jesi po ni letim
<DeFleT> jest rekni ze je u tebe a az te potkam tak ti slapnu do usmevu
<l_ladin> nee na icku vole blbej bejt taji nejaka holka sama semnou tak ma picu plnou semen :D
<DeFleT> :DDD LOOOL :DDD brecim ty wle :DDDDD
Komentář: sex neni dostupny vsem :D
<a> tak mi neco napis
<b> a co by jsi tel
<a> nevim, neco pekneho
<b> chce se mi na zachod
<a> tak zrovna tohle sem nemyslel :D
<a> ok tak mi to pošli emajlem
<b> balakrylem nebo colorlakem???
<a> ty si vůl
<Ondra> no myslíte jako (i)legálně?
<Kajki> jo, asi s tou závorkou :D
<Ondra> vono to vypadá blbě to i v závorce (i) :D
Komentář: ...o spaní na skautovně =o)
<Chicco> to se ji nebude libit az se dozvi co jsi rikal
<Majkl> ja schvalne protoze mi neodpovida
<Chicco> ja vim
<Majkl> asi pak dostanu do drzky
<Chicco> treba (haha) ne
<Majkl> ja se nebojim ctvrtyho se stavim a postavim se k tomu jako chlap!!!
<Chicco> jede az patyho
<Majkl> sakra
<Majkl> aaaa ctrtyho uz neco vlastne mam
Komentář: hrdina