Nejlepší hlášky

<a> No to byl šok teďka.
<a> Mamka mi napsala, ať vyndám játra ze sáčku, ne. Tak ten sáček rozřezávám a při vyhazování si čtu: "Morčacie pečienky hlbokozmrazené." Si říkám: No ty vole, to musely být ale přerostlý mrchy, ty morčata, jak se do nich vešly tak velký játra?
<a> A pak zjistím, že český popis výrobku je "Krůtí játra hlubokozmrazená"
<a> wtf? Krůta × Morče... trochu rozdíl...

Komentář: Dáte si někdo morče?

<Kaštan> nevím, nejdem sednout ? ..
<Charlie> kam co? x)
<Kaštan> jsem sám doma.. snažím se vyléčit.. myslel jsem že to sám doma zvládnu, ale to nejde
<Charlie> tak si vyhoň vypudíš zlého démona xD
<Kaštan> jsem vypudil už celé peklo xD

<a> zdar voe,to ti musím napsat.Už se ti stalo že máš denně 50-70telefonátů?Ne? Tak čti,voe,Nějaká kua v praze má číslo xxx xx 09 xx a já mám xxx xx 19 xx chápeš,že je ze mé teď Mariana,ty kreténi neumí vytočit ani číslo.Pí*a rusáci,jsem myslel že jde po mě mafie!!! tadyk máš odkaz! (odkaz na šlapku z annonce)
<a> Ty jo dva dny jsem úplně hotovej!!! Nekecám!!!Ten rusák zněl jako by mé chtěl zabít....
<b> :D hahhahahahahahahahahah :D
<b> jseš docela kost, Mariano ;)

Komentář: bohužel pro <a> true story

* Uzivatel <ona> pridal 13 novych fotek do alba Svadba
<ja> to si delas srandu ?
<ona> co
<ja> svaDba ?
<ona> no
<ja> tebe z toho neboli oci ?
<ona> co
<ja> sva"D"ba ?
<ona> vsak ja jsem se nevdavala

<a> dojdu si do kuchyně pro příbor, sednu, odepíšu a že se pustím do jídla
<b> no a?
<a> vezmu příbor do ruky a nejdou koukám, jídlo nikde
<b> sis ho zapoměl v kuchyni, ne?
<a> ne, v ledničce

Komentář: Tam je mu dobře

<a> CG*C+
<a> ku*va :D
<b> jo, diky za rovnici :D
<a> to neni rovnice ale intramolekularni triplex DNA tvoreny homoguanin-homocytosinovou dvousroubovici s pridanym tretim homocytozinovym retezcem, tkery je protonovan
<b> to je jakoby sheldon mluvil na penny :D

Komentář: bratránek dělá brzo státnice

11:25:14 <macicek> Ahoj Tofe, jsi tu? :)
13:17:08 <macicek> sry špatné okno
14:31:01 <macicek> vlastně ne, dobré okno, už blbnu :)
15:12:41 <macicek> přece jen špatné okno, já vlastně chtěla napsat Petrovi
21:33:18 <Tof> dík za info

Komentář: Asi měla těžkou noc...

16:48:38 <Majkl> tak ale už mě ti Shamani s tim jejich Thunderstormem serou...ať si jdou hrát jinam nebo mi ještě vypadne net

Komentář: bouřka...

<a> Když se rozdával rozum, stál jsem na konci, ale z lítosti sem dostal přidáno

<ona> co jsi tam dělal takovou dobu?
<on> Se mi povedlo to kafe vylejt, tak jsem tzo musel uklidit....
<ona> ty jsi opilej jako pašíííííííík.....
<on> ne, jako prase!!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.