Nejlepší hlášky
<a> No to byl šok teďka.
<a> Mamka mi napsala, ať vyndám játra ze sáčku, ne. Tak ten sáček rozřezávám a při vyhazování si čtu: "Morčacie pečienky hlbokozmrazené." Si říkám: No ty vole, to musely být ale přerostlý mrchy, ty morčata, jak se do nich vešly tak velký játra?
<a> A pak zjistím, že český popis výrobku je "Krůtí játra hlubokozmrazená"
<a> wtf? Krůta × Morče... trochu rozdíl...
Komentář: Dáte si někdo morče?
<Kaštan> nevím, nejdem sednout ? ..
<Charlie> kam co? x)
<Kaštan> jsem sám doma.. snažím se vyléčit.. myslel jsem že to sám doma zvládnu, ale to nejde
<Charlie> tak si vyhoň vypudíš zlého démona xD
<Kaštan> jsem vypudil už celé peklo xD
<a> zdar voe,to ti musím napsat.Už se ti stalo že máš denně 50-70telefonátů?Ne? Tak čti,voe,Nějaká kua v praze má číslo xxx xx 09 xx a já mám xxx xx 19 xx chápeš,že je ze mé teď Mariana,ty kreténi neumí vytočit ani číslo.Pí*a rusáci,jsem myslel že jde po mě mafie!!! tadyk máš odkaz! (odkaz na šlapku z annonce)
<a> Ty jo dva dny jsem úplně hotovej!!! Nekecám!!!Ten rusák zněl jako by mé chtěl zabít....
<b> :D hahhahahahahahahahahah :D
<b> jseš docela kost, Mariano ;)
Komentář: bohužel pro <a> true story
* Uzivatel <ona> pridal 13 novych fotek do alba Svadba
<ja> to si delas srandu ?
<ona> co
<ja> svaDba ?
<ona> no
<ja> tebe z toho neboli oci ?
<ona> co
<ja> sva"D"ba ?
<ona> vsak ja jsem se nevdavala
<a> dojdu si do kuchyně pro příbor, sednu, odepíšu a že se pustím do jídla
<b> no a?
<a> vezmu příbor do ruky a nejdou koukám, jídlo nikde
<b> sis ho zapoměl v kuchyni, ne?
<a> ne, v ledničce
Komentář: Tam je mu dobře
<a> CG*C+
<a> ku*va :D
<b> jo, diky za rovnici :D
<a> to neni rovnice ale intramolekularni triplex DNA tvoreny homoguanin-homocytosinovou dvousroubovici s pridanym tretim homocytozinovym retezcem, tkery je protonovan
<b> to je jakoby sheldon mluvil na penny :D
Komentář: bratránek dělá brzo státnice
11:25:14 <macicek> Ahoj Tofe, jsi tu? :)
13:17:08 <macicek> sry špatné okno
14:31:01 <macicek> vlastně ne, dobré okno, už blbnu :)
15:12:41 <macicek> přece jen špatné okno, já vlastně chtěla napsat Petrovi
21:33:18 <Tof> dík za info
Komentář: Asi měla těžkou noc...
16:48:38 <Majkl> tak ale už mě ti Shamani s tim jejich Thunderstormem serou...ať si jdou hrát jinam nebo mi ještě vypadne net
Komentář: bouřka...
<a> Když se rozdával rozum, stál jsem na konci, ale z lítosti sem dostal přidáno
<ona> co jsi tam dělal takovou dobu?
<on> Se mi povedlo to kafe vylejt, tak jsem tzo musel uklidit....
<ona> ty jsi opilej jako pašíííííííík.....
<on> ne, jako prase!!!