Nejlepší hlášky

<ona1> dva roky bez sexu? jak to můžeš vydržet?
<ona2> neni to tak zlý, žijeme v elektronické době :)

<b> No ty vole na hajzlech je to jak v jídelně.
<s> Proč?
<b> Ty vole je tam Kopr, Smetana a Králík.

<a> mam dlouhej den sem musel vstávat v 8..
<b> fuj
<a> už sem stihnul jít k holiči, vyzvednout si pas, odvezt mámu do banky
<a> normálně touhle dobou snídam
<b> kurva ty jsi akční takhle po ránu
<b> já si ho ještě ani nestihnul vyhonit, natož nasnídat :D
<a> to už sem taky stih...

Komentář: (letní prázdniny okolo poledne)

<Moderátor> Hráči A bylo smazáno 1450 příspěvků na tomto fóru.Důvod: Protože Vánoce přicházejí..
<A> muzes my rict proc 1450?
<Moderátor> Protože jich víc na neu nemáš...

Komentář: SGO =DD

<Hubert Šíma> Chci pracovat u google.
<Black-g> já u gauče :D

<ona> uz sa s tebou neda normalne rozpravat
<ona> kazdy jeden raz zacnes o tejto teme
<on> trt
<on> no a? to je v poradku :D
<ona> nie, nie je!
<ona> to su take neplodne debaty
<ona> vsade samy sex
<on> ale trt
<ona> vsade same kozy
<ona> vsade same vtaky
<ona> sa citim jak v zoo

Komentář: niekdajsi najlepsi kamarati si pisu po dlhej dobe

<a> včera som hral csko.. neuhádneš čo sa mi stalo
<b> hovor
<a> zacampil som sa, bol som sám vs 4 terroristi a ako okolo mňa prechádzali, tak som ich všetkých fragol s knife-om
<b> nj, tam sú hrozné lamy, keby sa dalo, tak ich dávam s nightvisionom xD
<a> ja som jedného zabil s kevlar vest a helm !
<a> som mu hodil vestu na oči a keď nič nevidel, tak som ho drbol s helmou po hlave
<b> ja som jedného zabil s defusom, dokonca headshot xD som mu pichol kliešte do hlavy
<a> to je nič, ja som jednému plantol bombu na gule a CT ju defusol ústami
<b> mhm.. ja som týpka zabil tým, že dostal epileptický záchvat
<a> wtf?
<b> ublikal som ho baterkou

Komentář: rozhovor na facebooku :D

<a> ty vole
<a> haluz jak prase...
<a> vypsal jsem v chromu do adresního řádku náhodnou IP...
<a> vyskočila na mě přihlašovací tabulka
<a> zadal jsem admin/admin
<a> a dostal jsem se do rozhraní tureckého routeru :D
<b> gz :-D
<a> ale protože nejsem hajzl, tak se odhlásím :D
<b> omg ne

Komentář: adresní prostor IPv4 se zužuje

<a> A jakej formát videa ti to bere?
<b> Já nevim, moc se v tom nevyznám
<a> No tak já nevim, avi nebo co?
<b> Já myslím, že spíš to jpg...

Komentář: Hle

<A> Hospodo! Jedno orosený točený!
<B> Nemáme.
-!- A has quit [Co je tohle krucinál za hospodu?!]

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.