Nejlepší hlášky
<ona1> dva roky bez sexu? jak to můžeš vydržet?
<ona2> neni to tak zlý, žijeme v elektronické době :)
<b> No ty vole na hajzlech je to jak v jídelně.
<s> Proč?
<b> Ty vole je tam Kopr, Smetana a Králík.
<a> mam dlouhej den sem musel vstávat v 8..
<b> fuj
<a> už sem stihnul jít k holiči, vyzvednout si pas, odvezt mámu do banky
<a> normálně touhle dobou snídam
<b> kurva ty jsi akční takhle po ránu
<b> já si ho ještě ani nestihnul vyhonit, natož nasnídat :D
<a> to už sem taky stih...
Komentář: (letní prázdniny okolo poledne)
<Moderátor> Hráči A bylo smazáno 1450 příspěvků na tomto fóru.Důvod: Protože Vánoce přicházejí..
<A> muzes my rict proc 1450?
<Moderátor> Protože jich víc na neu nemáš...
Komentář: SGO =DD
<ona> uz sa s tebou neda normalne rozpravat
<ona> kazdy jeden raz zacnes o tejto teme
<on> trt
<on> no a? to je v poradku :D
<ona> nie, nie je!
<ona> to su take neplodne debaty
<ona> vsade samy sex
<on> ale trt
<ona> vsade same kozy
<ona> vsade same vtaky
<ona> sa citim jak v zoo
Komentář: niekdajsi najlepsi kamarati si pisu po dlhej dobe
<a> včera som hral csko.. neuhádneš čo sa mi stalo
<b> hovor
<a> zacampil som sa, bol som sám vs 4 terroristi a ako okolo mňa prechádzali, tak som ich všetkých fragol s knife-om
<b> nj, tam sú hrozné lamy, keby sa dalo, tak ich dávam s nightvisionom xD
<a> ja som jedného zabil s kevlar vest a helm !
<a> som mu hodil vestu na oči a keď nič nevidel, tak som ho drbol s helmou po hlave
<b> ja som jedného zabil s defusom, dokonca headshot xD som mu pichol kliešte do hlavy
<a> to je nič, ja som jednému plantol bombu na gule a CT ju defusol ústami
<b> mhm.. ja som týpka zabil tým, že dostal epileptický záchvat
<a> wtf?
<b> ublikal som ho baterkou
Komentář: rozhovor na facebooku :D
<a> ty vole
<a> haluz jak prase...
<a> vypsal jsem v chromu do adresního řádku náhodnou IP...
<a> vyskočila na mě přihlašovací tabulka
<a> zadal jsem admin/admin
<a> a dostal jsem se do rozhraní tureckého routeru :D
<b> gz :-D
<a> ale protože nejsem hajzl, tak se odhlásím :D
<b> omg ne
Komentář: adresní prostor IPv4 se zužuje
<a> A jakej formát videa ti to bere?
<b> Já nevim, moc se v tom nevyznám
<a> No tak já nevim, avi nebo co?
<b> Já myslím, že spíš to jpg...
Komentář: Hle
<A> Hospodo! Jedno orosený točený!
<B> Nemáme.
-!- A has quit [Co je tohle krucinál za hospodu?!]