Nejlepší hlášky

<a> Dneska si ke mně v autobuse sedne jedná moc pěkná zrzka. Samozřejmě mi kámoš musel zavolat a ozvala se písnička Harlej - Zrzi zrzi

Komentář: text pisne: Chce to holku zrzavou s pihatou ozdobou, ta se neboji hejbnout p*deli. Zrzava to je kus, vyrazi z tebe dech zepredu, zezadu, na boku, na zadech.

<a> dude
<a> ses tu?
<b> hm
<a> vis jak jsem ti ukazoval tu kocku dneska?
<b> jj
<b> so?
<b> any particular action?
<a> zejtra za ni jdu do cajovny, neboco :D
<b> kdo koho taha ven?
<a> no ona navrhla at se stavim
<b> uuu
<b> to zni dobre
<b> je tam teda 5% sance ze Ti chce nabidnout pojisteni nebo amway ;)
<b> ale 5% neni tolik
<a> :D :D

<a> zdar, tak kamos zase pobavil
<b> zase pracovni pribeh?
<a> bavil se s nakym techikem a uz byl docela nasranej
<a> a na dotaz, jestli je tam metalika (jako kabel) odpovedel ze ne, ze Nirvana

<on> Kdy mas tu zkousku?
<ona> zitra, ale to nedam...
<on> Das! Jsi rikala, ze ti to jednou dali za sex, ne? Tak to zkus! =D
<ona> jojo, to bylo ale v prvaku. ted mam patologii a to nepujde...
<on> No tak pritom delej mrtvou!!!
<ona> debile
<on> Proste to delej jako normalne =D
<ona> nech toho! jdu se ucit!
-!- <ona> has quit

<a> Gynekologové sou nevychovaní prasata!
<b> Proč myslíš?
<a> Chovaj se jak blbci a maj divnou práci
<b> tjn celej den v píči...

<a> Přijeď do Tábora, dáme pivko a můžeš zas jet.
<b> Dobrý no.
<b> A nebo ty přijeď do ČB, dáme dvě pivka a taky můžeš jet.

<a> Zabíjí mě samota :-(
<b> ale houby :-)
<a> néé houby samota :-(

<a> Hej <c> říkala že to tys mi včera rozbil brýle.
<b> <d> říkal že jsem ti za to kupoval omluvné rumy.

Komentář: MS v hokeji alias záminka :)

<a> no tak ok :D:D
<a> lol nikdy by me nenapadlo ze lesbicky a lesnicky od sebe deli jenom jedno pismeno
<b> :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D
<a> tak jsem si nasel lesnicky porno no :D:D
<a> stane se...
<b> :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D: D: :D:D :D:D :D:D

Komentář: ICQ

<ja> volám s kamošom na skype
<ja> a dajakým zázrakom on počuje čo mne ide do reprákov
<ja> nejako mám dodrbanú zvukovku asi
<ja> a kedže okrem toho mi nejde mikrofón
<ja> tak mu púšťam google translator miesto môjho vyprávania...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.