Nejlepší hlášky
<a> o_O
<a> před třema hodinama mrknu do ložnice, máti nikde, žiju v dojmu, že kouká v obejváku na telku.
<a> Jdu do obejváku, nikde nikdo...
<a> telky obě puštěný.
<a> Neni tu Samara?
<a> Bojím.
<a> ...Pepo?!
Komentář: Sedm dní...
<a> ty chces neco i na genitalie?
<b> jiste
<a> si rikala spis na prsa...
<b> no ty budu mit na Vanoce :P
<a> jezis
<a> budes pritahovat...
<b> koho?
<a> ...magnety :-*
Komentář: kamarádka je blázen do piercingů
<a> hej nevíš jak mám dat v knížce vyhledávání?
<b> uchopit první list a napsat příkaz search
Komentář: no jo... počítačoví fanatici :-D
<a> btw minule jak sem ti psal jak si sel s tou holkou mr*at do parku ze nemas zapomenout gel atd. tak sem to malem poslal kamosce
<b> skoda tyveee
<a> hmm ale dostal sem pozvani ze u ni muzu prespat
<b> vek, misto, foto?
<a> vek neznamy, ale je starsi myslim, misto Kolín, foto neni, stav zadana kamosem
<b> to ze je zadana kamosem, neni nemoc :D
<a> njn ale je to kamos kdyby to byl nekdo jinej tak by to bylo fuk
<b> takže o kámoše mín :D
<a> OMG :D
Komentář: když je nekdo nadrženej...
<a> tak jsem přišla na to, že bych se už neměla tak zajímat o compy, deformuje mě to
<b> proč jako?
<a> dneska jsem spolužákovi řekla "Ty lamo, já ti hacknu práva, až se ti odpojí SPAM" místo "Ty debile, já ti dám přes dršku, až se pose*eš"...
Komentář: ...krutá linuxácká spolužačka :D
<Richard> Bolí mě ruka
<Richard> Bo jsem dal ségře na zadek...
<Richard> Protože skáče jako kráva a praštila se do topění, že
<Richard> *topění
<Richard> *topení!!!
<Richard> DO PIČE!
<Kittush> tak do topení, bo do píče? XD
<Richard> do topení :-D
<a> prosímtě řekl by jsi mi stručně co se v tomhle píše prosím klepu se jak ratlík je to od blizzardu ohledně wowka prosíím já se bojím že mě zavřou pls
...
<b> ze prej prisli na to ze prodavas, nebo menis ucty a to je nelegalni takze ti muzou dat ban ;)
<a> opravdu?
<b> nn znamena to ze prijedou kamiony fbi, vezmou ti pocitac a ten znasilni motorovou pilou
<a> a proc se vlastne bojis ze te zavrou?
<a> jsi delal neco nelegalniho?
<b> no protože mám wowko od honzy, nekupoval jsem si ho
<a> no ok... nepřijedou...
<a> ok jsem v suchhu...
<b> pockej to ses jako vazne bal?
<a> ale co když na mě pošlou soud??? a co když na mě budou chtít vysoudit nějaký prachy aaaaa
<b> jj slysel jsem o nekom kdo ukradl chlapkovi soft za 250,-
<b> A VYSOUDIL 500 MILIONŮ!
<a> kua!!!
<a> aaaaaaaa
<a> do prdele!!!
<a> jdu vymazat všechny hry!
Komentář: Přísahám že <a> to myslel vážně, teď má na kompu jenom legální wokna...
<a> Ty jestli něco umíš, tak já jsem svatej grál..
<b> Buď zdrav gráli, i když to asi nebudeš už nikdy.
<a> Víš vůbec co to je svatej grál?
<b> To je pohár, z kterýho se picnul Ježíšek, neuměl chlastat.
<a> Né asi, mohl tu být ještě s náma...
<b> jojo, pár tisíc let mu teď mohlo být. Přišel o hodně, teď mohl s náma smažit fifu, ale beztak bych mu to nandal! By čuměl, by se šel ukřižovat!!
<a> By tam ty góly pěkně zavěsil!
<b> Úplně " Hej! Jéžo, ty góly Ti tam padly jak kladivo na hřebík. Hej, nenechej ho běžet, křižuj ho!"
<b> Jeden křižnej balon od Jéži.
<a> Ty jsi vůl :D
<a> Prej, všechno víme, nezatloukej!
<b> Jooo, co tam stojíš jak přitlučenej?!
<a> A hele, myslíš, že by ho bavili piškvorky?
<b> Já myslim, že spíš křížovky!
Komentář: Omlouváme se všem věřícím. :D
<CrashTest> co kdyby Sacrifice byla mmo hra ?
<Enguzrad> jestli si chceš jednu vyrobit...jako nebylo by to zlý, stačí vymyslet pár šílených potvor navíc, trochu upravit systém čerpání many a přidat nějaké šílené systémy craftingu a třeba i vytváření vlastních kouzel a bylo by z toho slušný mmočko
<Enguzrad> na první pohled by se zdálo že udělat z toho mmo by bylo složitý, protože systém hry je proti tomu velmi nepřátelský, ale s trochou změn by to šlo
<CrashTest> potvory by se daly vzít z těch, které měly být ve hře a také nějaké mýtycké bytosti (kyklop, hypogrif, golem ...)
<Enguzrad> největší problém je to čerpání many protože to vyžaduje manality a co by se asi stalo s tvým manalitem kdyby si byl chvilku offline si dokážeme představit
<CrashTest> možná by se to dalo řešit podobně jako v bgo, konkrétně těžební lodě
<Enguzrad> které musí být stejně chráněné jinak ti je zničí
<Andres> hoši, nechcete si radši najít holky? :D
<Enguzrad> ne s holkama je strašná práce
Komentář: "s holkama je strašná práce, radši udělám 15 let staré hře multiplayer"
<ucitelUJEP> To je strašný s tímto přístupem. Co dělají studenti, když je odsud vyhodí?
<studentCVUT> No co by... Jdou na UJEP