Nejlepší hlášky

<a> ...už chápu, prudké výboje překonávající permeabilitu vzduchu, jenž vyrovnávají rozdíly potenciálů země a vyšších vrstev atmosféry
<b> jop, blesky

Komentář: za správnost definice neručím

<on> me spis dostava jak si dokazala za 2 a pul minuty dokoukat skoro 5 minut dlouhy video :D
<ona> to musis umet sestrihavat vis co, nezazivne sceny pretocit :D
<on> proc myslis ze to je v kategorii "kratke filmy"? protoze tam je jenom to podstatny! :D
<ona> ja by jsem hodila kategorii jeste kratsi filmy :D

<Marcusko> www.JEmiNAGRCsHLavnEHoADMINA.sK
<Juricek> ta stranka nefunguje ^^
<Marcusko> ani mne ty kokos!

Komentář: ^^ dmnc rules da world

<anonym85> mozna je jen linej :D
<ona> jako ja?

Komentář: blondynky

<Bleckie> a mám (11) no...
<Bleckie> co děláš ty?
<Kačer> balim Standu
<Bleckie> on tam je?
<Kačer> jo na IQC
<Kačer> jo na Iyq
<Bleckie> aha
<Bleckie> klid :D
<Kačer> neumimim psát
<Bleckie> icq
<Kačer> jchtel jsem nmapsat ICQ

Komentář: 11 vecer na skypu

<a> učitelka zkoušela kámoše a měl přeložit "the bus left"
<b> řekl "autobus odjel doleva" :-D asi už věděl kde pojede :-D
<a> loool

Komentář: pobavil

<kopacak> do pice zasrana automatizace... sem mohl jit s kamoskou na pivko...
<kopacak> ale vlastne mi je blbe...

Komentář: skleróza?

<celebrant> takže zamítnuto?
<qwerty> jj
<celebrant> neznaj humor :D

Komentář: projde, nebo neprojde... :D

<Goth-punkerka> tady ye teda faQt hodnje prhiispjewQuu...

Komentář: Aneb piš jako člověk, pýčo plesnivá :-D

<a> <goobii> naucite me hackovat?
<a> <KIIV> goobii tak nejlepsi treningovej server najdes na 127.0.0.1
<a> <KIIV> je hodne znamej
<a> <goobii> KIIV: co je 127.0.0.1?
<a> <mival> 127.0.0.1 - localhost
<a> <goobii> co jsou ty tecky tam, to je jako nasobeni, nebo co?
<b> to melo bejt hackovat, jako plest??
<b> nejak nechapu souvislost mezi pletenim a localhostem
<a> Ale hovno. Hackovat jako hacking
<b> hm tak proc se pta na nasobeni?
<b> ty vole ja mam dost
<a> hej ty jsi normální výmaz
<a> Jako že to je nějaká lama, která tomu vůbec nerozumí...
<b> hm no a?
<b> co je na tom vtipnyho???
<b> ty vole, to je fakt konec

Komentář: Rekurze na lamer.cz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.