Nejlepší hlášky
<a> ...už chápu, prudké výboje překonávající permeabilitu vzduchu, jenž vyrovnávají rozdíly potenciálů země a vyšších vrstev atmosféry
<b> jop, blesky
Komentář: za správnost definice neručím
<on> me spis dostava jak si dokazala za 2 a pul minuty dokoukat skoro 5 minut dlouhy video :D
<ona> to musis umet sestrihavat vis co, nezazivne sceny pretocit :D
<on> proc myslis ze to je v kategorii "kratke filmy"? protoze tam je jenom to podstatny! :D
<ona> ja by jsem hodila kategorii jeste kratsi filmy :D
<Marcusko> www.JEmiNAGRCsHLavnEHoADMINA.sK
<Juricek> ta stranka nefunguje ^^
<Marcusko> ani mne ty kokos!
Komentář: ^^ dmnc rules da world
<anonym85> mozna je jen linej :D
<ona> jako ja?
Komentář: blondynky
<Bleckie> a mám (11) no...
<Bleckie> co děláš ty?
<Kačer> balim Standu
<Bleckie> on tam je?
<Kačer> jo na IQC
<Kačer> jo na Iyq
<Bleckie> aha
<Bleckie> klid :D
<Kačer> neumimim psát
<Bleckie> icq
<Kačer> jchtel jsem nmapsat ICQ
Komentář: 11 vecer na skypu
<a> učitelka zkoušela kámoše a měl přeložit "the bus left"
<b> řekl "autobus odjel doleva" :-D asi už věděl kde pojede :-D
<a> loool
Komentář: pobavil
<kopacak> do pice zasrana automatizace... sem mohl jit s kamoskou na pivko...
<kopacak> ale vlastne mi je blbe...
Komentář: skleróza?
<celebrant> takže zamítnuto?
<qwerty> jj
<celebrant> neznaj humor :D
Komentář: projde, nebo neprojde... :D
<Goth-punkerka> tady ye teda faQt hodnje prhiispjewQuu...
Komentář: Aneb piš jako člověk, pýčo plesnivá :-D
<a> <goobii> naucite me hackovat?
<a> <KIIV> goobii tak nejlepsi treningovej server najdes na 127.0.0.1
<a> <KIIV> je hodne znamej
<a> <goobii> KIIV: co je 127.0.0.1?
<a> <mival> 127.0.0.1 - localhost
<a> <goobii> co jsou ty tecky tam, to je jako nasobeni, nebo co?
<b> to melo bejt hackovat, jako plest??
<b> nejak nechapu souvislost mezi pletenim a localhostem
<a> Ale hovno. Hackovat jako hacking
<b> hm tak proc se pta na nasobeni?
<b> ty vole ja mam dost
<a> hej ty jsi normální výmaz
<a> Jako že to je nějaká lama, která tomu vůbec nerozumí...
<b> hm no a?
<b> co je na tom vtipnyho???
<b> ty vole, to je fakt konec
Komentář: Rekurze na lamer.cz