Nejlepší hlášky

<skipi> Mno ale ja ted nemam net, jak sme prestavovali ten pokoj tak musime prodlouzit kabel od netu aby dosah do zasuvky.
<Engy> Jj jasný, tje blbý ...
<Engy> Pockej, cze ? kabel od netu do zasuvky ?
<skipi> Tak ja nevim proste to nedosahne do zasuvky, my to mame propojeny z loznice.
<Engy> Z loznice ? a jak propojený, co máte vlastne za net ?
<skipi> Explorer
<Engy> lol, tak to je konec ..
<skipi> no co je ?
<Engy> To je moc, des na lamera :)

Komentář: zenský si asi myslej, ze internet je kabel co maj doma..

<JOHNY> jeste mi prosimte vysvetli proc se chces ucit dneska
<Eraser> uz to pominulo
<Eraser> byl jsem kokot
<JOHNY> ty ses chtel BEZDUVODNE ucit v sobotu ?
<Eraser> j
<JOHNY> mel bys zustat doma pristi tyden a vylezet to
<Eraser> asi jo
<Eraser> leze na me sprtstvi
<JOHNY> BOJUJ NENECH SE TIM OVLADNOUT
<Eraser> uz je to pryc, jsem silny

Komentář: no jo, skola je svine

<a> Omg fakt kua už dpc to není ani možný!!
<b> Co se stalo?:(
<a> Ta sůl má nějakou divnou odchylku...!!!
<b> Cožeeee?Jakou ochylku co to zase meleš?:D
<a> Jak melu ??? Ta sůl drobí jinam ne...
<b> Kam?Co to tam děláš bo co?Fakt lol :D :D :D
<a> No rajče ne ? Hodně mě sere

Komentář: To je když někdo moc hulí...

<a> Ten Tomík je úplnej magor... on už si ty prachy rozměňuje i u vrátné :-D
<b> Bufeťák zas neměl keš beztak :-D
...
<a> ROFL... on si je nerozměňoval... ON SI JE PUJČIL!!! :-D
<b> Cože? Od vrátné? :-D
<c> No a co je na tom divného? Je to něco jak moje babička... Já mám 2 kila ale nechtělo se mi rozměňovat...
<a> Co??? Ženská kterou 4 roky zdravíš každý den a ty si od ní začneš pujčovat prachy... Už to je trochu demence ale že jí začneš říkat babi :-D No tak to je MEGALOL :-D
<b> si to představ... Přijdeš do školy a uvidíš Tomíka jak říká vrátné: "Čau babi, pujčíš mi litr?" :-D

Komentář: Tomu se říká finanční krize :-D

<a> tak konecne kompilator drzi hubu...
<a> mas tam i tridu z dnesni hodiny?
<b> Jo...
<a> posli...
<b> Jsi si jistý?
<a> jo... staci copy&paste...
<b> Jak chceš...
<b> class usecka : public primka
<b> {
<b> };
<a> :-D
<a> kurva... mam to uplne stejne jak ty...
<b> Moje dnešní práce...
<a> akorat jsem zapomel dedit...

Komentář: Vysoce produktivní programátoři...

<a> tak jestli by jsi mohl tak vsechny co se tykaji qstu (:
<a> testu

Komentář: WoW Degenerace

<Hviezdicka> No Evi preco mi neodpovedas, niesy nahodou s Martina? konkretne s Belej - Dulic?
< _3wl4k> Hviezdicka: mohol by som Ta poziadat aby si zacala pravidelne navstevovat nejaku vzdelavaciu organizaciu za ucelom zlepsenia Tvojej gramatiky?

Komentář: irc.post.sk#post.sk

<Erika-na-jiznim-polu> libi se to ta pisnicka z Máje?
<insomnia> neznam
<Erika-na-jiznim-polu> poslu
<insomnia> ok
<Erika-na-jiznim-polu> mne se libi mooc :)
<insomnia> je to pekny :)
<Erika-na-jiznim-polu> takové milé, jemné... omg
<Erika-na-jiznim-polu> me nejak po tom 3/4 roce srdce obmekcilo
<insomnia> prave
<insomnia> takovou bych si pustila pri smilstvu
<Erika-na-jiznim-polu> presne, hrozne smilnivá je

Komentář: jen tak... sdělení pocitů :o)

<a> ahoj
<b> cau
<a> /w <c> zdar tak co zajdem areny nebo jdeš chlastat?
<b> cože?
<a> r ježíš sry ja už mam tiky z wowka

<a> ja bych taky mohl delat modeling si myslim
<a> treba boty...
<a> nebo rukavice
<a> svarecsky helmy by taky sli...
<a> sortiment je siroky... proc ja to vlastne nedelam...

Komentář: zas jsem jednou byl "vtipny"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.