Nejlepší hlášky

<a> cawes ty si asi admin www.***.tym.sk a chcel by som sa opytat ze pomohol by si mi spravit stranku cez www.ic.cz velmi pekne dakujem odp caw
<Juniberus> caw, v com konkretne potrebujes pomoc?
<a> no neviem ako na stranku nieco dat
<Juniberus> hovori ti nieco FTP?
<a> nooo jj poznam to
<Juniberus> no tak cez to, mozes napr. cez total commandera alebo servant salamandera, pripadne to ide aj cez windows explorer ked das ako cestu ftp://tvojastranka.ic.cz
<a> tak skusme to cez explorer
<a> no teraz sa mi ukazala moja stranka a teraz co? pls
<Juniberus> kde sa ti ukazala?
<a> v tom exploreri
<Juniberus> jak ze sa ti ukazala stranka? mali sa ti ukazat subory
<Juniberus> pockat, nemyslis ty nahodou internet explorer?
<a> ano myslim
<Juniberus> ja som myslel windows explorer, teda windowsacky prehliadac suborov, teda otvor napr. tento pocitac a do adresy daj ftp://tvojastranka.ic.cz
<a> nenasiel som to
<Juniberus> jak ze si to nenasiel? proste otvor tento pocitac a tam jak mavas normalne napr. C:Documents and settings tak tam napis to ftp://tvojastranka.ic.cz
<a> mam
<Juniberus> tak tam do mena napis tu tvoju stranku (bez www.) a heslo
<a> pls posles mi foto ako to tam mas? len ci to mam dobre pls
<Juniberus> jak sa vola ta tvoja stranka?
<a> www.***.tym.sk
...poslal som mu screen kam ma vyplnit meno a heslo...
<a> no uz to tak mam
<Juniberus> no tak teraz si tam skpoiruj tu tvoju stranku
<a> no mam
<a> teraz mam taku parazndu zlozku pre sebou
<Juniberus> si si isty ze si to tam skopiroval?
<a> viesco dam ti moje heslo sprav mi to tak aby som tam uz cisto potom ked sa tam prihlasim mohol davat veci ok?pls
<Juniberus> sak ale ty nemusis nic robit, len sa tam prihlasis podla toho screenu co som ti poslal a uz si tak len davas subory ako keby to bola normalna zlozka v tvojom pc
<a> dal som tam obrazok pozri to ci diem nato dobre http://***.tym.sk/
<Juniberus> zatial hej
...vo vypise suborov bol nejaky obrazok...
<a> no teraz by som si chcel spravit menu
<Juniberus> pockat, spravil si si vobec stranku? myslim tym subory ako index.htm a pod.
<a> spravil
<Juniberus> no tak to tam vsetko skopiruj
<a> no nemam ziadne index.any nic viem c myslis
<Juniberus> omg
<a> ted co?
<Juniberus> no tak potom ti doporucujem vysrat sa na ic.cz a sprav si to napr. na websnadno.cz
<a> ok diki za pomoc

Komentář: ICQ

<a> Cože ti vlastně je?
<b> mam strevni chripku
<b> si tedkons ctu lamera a seru smichem :-D
<b> pockej... kurvaaaa! AFK WC...

<Dria> sa musim nejake sutre na olympiadu naucit :(
<Yubb> daj nejake nazvi ti pomozem stim :D
<Dria> grafit, galenit, sfalerit, pyrit, chalkopyrit, tetreaderit, halit, hematit, magnetit, kalcit, aragonit, siderit, malachit, biotit
<Dria> a to vsetko naspamet :
<Yubb> hnedorit
<Yubb> taky kamen pozna kazdy ne?
<Yubb> chces vediet skadial pochadza? xD
<Dria> nie dakujem domyslim si
<Yubb> xD
<Dria> nazov, systematicke zaradenie, chemicky vzorec a 3 naleziska... pokialm mi tieto info nepovies ku kazdemu z nych tak si mi s prepacenim nanic
<Yubb> to je v pohode
<Yubb> hnedorit
<Yubb> systematicke zaradenie proste hnoj :D
<Yubb> chemicky vzor
<Yubb> no to zalezi co si jedla :D
<Dria> pako... XD
<Yubb> nalezisko WC
<Yubb> kanal
<Yubb> niekedy aj kriki xD
<Dria> XD

<on> hh neco pis ja neco asi vypil a mam zapnuty mtv nebo ocko ani nevim beham po pokoji a zpivam
<ona> xD
<on> ti tad pissu naprosto verejny a absolutne soukromi udalosti ze zakulisi miho zivota a to te ani neznam
<ona> XD
<on> hh a to sem naspal skoro bez chyby a to tady skacu a zpivau u klavesnice

<a> Cus, hej asi budu zmlacen :-D
<a> těšim se až dostanu do držky, aspon budu v domaci peči a budu se moct učit na maturitu :-D
<b> jak to?
<b> kým?
<a> Ja nevim, jeden typek mi vyhrožuje, prej mu chci přebrat babu, a prej nechci vratit vodarnu :-D
<a> Se musim smat
<a> No jeho babu, wendu nedavno jsem ji potkal na pokec, a nic vic
<a> byl jsm sni max dvě minuty :-D
<b> heh jakou chces prebrat? Posli libko :D Chci vidět borku kvůli které riskujes život :D
<a> nemam :D
<b> Heh tak mu vyhrozuj taky... rekni mu, ze priste sni pokecas klidně 5 minut. A jelikoz on vyvadi jako byste se spolu libali kvuli tem 2 minutam... tak podle me bude vic jak 5 minut uz povazovat jakoby za soulož mezi váma :D A to riskovat nebude chlapec snad :D
<a> yo no :-DDD

Komentář: Jak se pozná, žárlivec?:D

<a> Ahoj
<b> Ahoj, co děláš? :D
<a> Právě jsem přišla z pohřbu.
<b> Z pohřbu? A vzpoměla sis na mě? Hezký.

<A> Cau
<B> Zdar
<A> Hele, mohl bys my vysvetlit k cemu je trn prikaz throw v javascriptu?
<B> Error: TypeError: y instead of i, Character: 16, Line: 0

<ona> tak řeknu deodorant a ne voňavka
<on> ale tak deodorant je v podstatě antiperspirant co víc voní
<on> takže je to voňavka
<ona> je velice zajímavé sledovat tvé myšlenkové pochody ... zkusim to taky : ... takový kuře je v podstatě hovno ... když ho sníš (to kuře) , co z něj za dva dny bude?

Komentář: nestyď se přečíst si to víckrát...

<a> Tvl. Já se z toho bráchy jednou poseru.. :-DD
<b> Co zas? :-D
<a> no on dnes přijel na návštěvu.. Za tatíkem. Ale když dorazil tak táta ještě nebyl doma. Tak sme si s bráchou sedli, dali kafe a cígo a nějak se dostala řeč na sraní...
<b> :-D
<a> Říká prej "Mě sere, jak to hrozně žbluňká když seru.. to všichni v okruhu 10ti metrů od hajzlů vědí že jenom nečůrám".. :-D Tak mu říkám, že nejlepší je si dát do hajzlu před tím trochu hajzlpapíru, že to pak padá do toho a nežbluňká to...
<b> Ty vole. Vy jste hovada.. :-D
<a> To není všechno.. Sme pak nějak kecali dál.. on šel na záchod a říká "Slyšela jsi něco?".. říkám že ne.. A on s vítězoslavným výrazem ve tváří říká "FUNGUJE TO"... jsem myslela že se z něj poseru.. :-D
<b> :-D :-D :-D

Komentář: Shit happen...

<a> jakej je ted pls patch :)
<a> 1.24 D ?
<b> e
<c> e
<a> tak jakej pls :)
<a> vsak 1.24e :)

Komentář: ee neni e :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.