Nejlepší hlášky
<A> Ahoj
<B> Ahoj
<A> Cože nejsi ve škole?
<B> Ale nejede mě auto
<A> ?No a co autobusy?
<B> omg ještě ty mě ser seš jako moje třídní
Komentář: Jednou takhle na skype ráno píše bejvalá
<a> : strká se router ještě do zásuvky že jo :-D
<a> : a nesměj se :-D
<b> : Ne ma malou vrtulku a tou si pomocí větru vyrábí vlastní proud :D
<a> : Ty debile :-D
<b> : mě to nedalo :D
Komentář: Nekdy to cloveku proste neda :)
<a> Tak jsem si právě stáhl Bibli v pdf, teď si ještě udělat čas na čtení. Myslíte, že stažení si z internetu slovo boží je v rozporu s přikázáním nepokradeš? :D
<b> Ja myslel ze bible je opensource.
Komentář: Pravda, kdysi tam psal kde kdo, ale nemá na to už dneska církev s Bohem copyright?
<a> Jako ják kráva jsem Vás hledala hodinu a půl po celým klubu a vy nikde!
<b> Hlavně že ses bavila
<Alenaar> jsi přece roguna!:-D nahodíš si před komisí na potítku cooldowny a pak všechno, včetně zákeřných otázek dodgneš:-D
Komentář: Uklidňujem WoWařovo nervy před maturou xD
<icq> Miluju ji a ona miluje mě. Kdo? Přece ta osoba v zrcadle!
Komentář: Status na icq
<a> ziadne osobne udaje odteba nikto nechce.. len meno priezvisko a mesto
<a> Hele zkusíme vtip? Pošli tuto zprávu všem, co mají smysl pro humor alias těm, co jsou teď online ve tvém ICQ listu! Dej si kachničku na status a hned poznáš, kdo má smysl pro humor. Kolik tam budeš mít schválně kachniček....
<b> nemám symsl pro humor...
<a> borneo
<b> to sem kde slyšela? :D
<a> borneo je borneo a navyše sleng pre borovičku :D
<b> matrace borneo?
<b> :D
<a> matrace borneo :D :D Dormeo ty trubka :D
<a> čau, hej jestli ještě spíš, tak se ani neprobouzej, pač ti bude stejně blbě jako mě :-(
<b> čus, hej kterej kretén měl ten skvělej nápad vypít 6 pivek, na to 3 bouchaný tequily, pokračovat Havanou s limetkou, 3 zelenejma a spláchnout to 2 pivkama?
<a> sorry, nemučte mě :-(
Komentář: alkohol je lidstva metla a ta metla ta mě včera smetla :-(