Nejlepší hlášky

<A> Ahoj
<B> Ahoj
<A> Cože nejsi ve škole?
<B> Ale nejede mě auto
<A> ?No a co autobusy?
<B> omg ještě ty mě ser seš jako moje třídní

Komentář: Jednou takhle na skype ráno píše bejvalá

<a> : strká se router ještě do zásuvky že jo :-D
<a> : a nesměj se :-D­
<b> : Ne ma malou vrtulku a tou si pomocí větru vyrábí vlastní proud :D
<a> : Ty debile :-D
<b> : mě to nedalo :D

Komentář: Nekdy to cloveku proste neda :)

<a> Tak jsem si právě stáhl Bibli v pdf, teď si ještě udělat čas na čtení. Myslíte, že stažení si z internetu slovo boží je v rozporu s přikázáním nepokradeš? :D
<b> Ja myslel ze bible je opensource.

Komentář: Pravda, kdysi tam psal kde kdo, ale nemá na to už dneska církev s Bohem copyright?

<a> Jako ják kráva jsem Vás hledala hodinu a půl po celým klubu a vy nikde!
<b> Hlavně že ses bavila

<Alenaar> jsi přece roguna!:-D nahodíš si před komisí na potítku cooldowny a pak všechno, včetně zákeřných otázek dodgneš:-D

Komentář: Uklidňujem WoWařovo nervy před maturou xD

<icq> Miluju ji a ona miluje mě. Kdo? Přece ta osoba v zrcadle!

Komentář: Status na icq

<a> ziadne osobne udaje odteba nikto nechce.. len meno priezvisko a mesto

<a> Hele zkusíme vtip? Pošli tuto zprávu všem, co mají smysl pro humor alias těm, co jsou teď online ve tvém ICQ listu! Dej si kachničku na status a hned poznáš, kdo má smysl pro humor. Kolik tam budeš mít schválně kachniček....
<b> nemám symsl pro humor...

<a> borneo
<b> to sem kde slyšela? :D
<a> borneo je borneo a navyše sleng pre borovičku :D
<b> matrace borneo?
<b> :D
<a> matrace borneo :D :D Dormeo ty trubka :D

<a> čau, hej jestli ještě spíš, tak se ani neprobouzej, pač ti bude stejně blbě jako mě :-(
<b> čus, hej kterej kretén měl ten skvělej nápad vypít 6 pivek, na to 3 bouchaný tequily, pokračovat Havanou s limetkou, 3 zelenejma a spláchnout to 2 pivkama?
<a> sorry, nemučte mě :-(

Komentář: alkohol je lidstva metla a ta metla ta mě včera smetla :-(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.