Nejlepší hlášky
<a> Čau, tak další trapas do mé zbírky :(
<b> copak?
<a> chci jít s kámoškama ven, tak se předtím zhulím a že si půjdu sněma zabruslit na kolečkových bruslí..
<b> a co?
<a> tak hledám a najdu brusle že.. málem sem se na ních přizabil, protože nejak nejezdili. Myslel sem, že je mám nějaký pokažený
<b> Povídej co se děje, ježíš..
<a> Najednou se mi začali smát
<b> A proč jako?
<a> No, já si vzal lední brusle
<b> LoL :D
<a> Asi budu mít telefon od HTC
<b> Fakt? A s androidem?
<a> Já nevim pošlu ti odkaz
<b> Ok
<a> Odkaz
<b> No nechci ti kazit iluze
<a> Proč?
<b> No protože to je maketa za 120 Kč !:D
<a> ty vole já jsem debil :D
<b> co je?
<a> si tu jak retard házím s míčkem o monitor :D
<b> bože :D
-!- <a> has quit
-!- <a> has joined
<a> do prdele :D víš jak mám počítačovou skříň nahoře na komodě, ale monitor mám dole na stole? [Odesláno z mobilu]
<b> no?
<a> a já mám monitor připojený takovým tím kablem, jak to tam strčíš a ještě tam máš takové ty dva malé šroubky, aby se ti to nevytrhlo [Odesláno z mobilu]
<a> tak to se mi vymstilo [Odesláno z mobilu]
<a> tak dlouho jsem si s tím tenisákem házel o monitor, až spadl na zem a strhl s sebou i tu počítačovou skříň :D [Odesláno z mobilu]
<a> nemáš na prodej monitor a něco, čím bych zpravil dvou centimetrovou díru v plovoučce? [Odesláno z mobilu]
<Metodologie> hmm, vystavil jsem servisni pozadavek a na IT se rozhodli, ze potrebuji nazor metodika
<Provoz> snad bys nebyl vztahovačný
<Metodologie> nejsem, dokonce i chapu, ze podle loginu jde blbe poznat, v jake skupine jsem...
<Provoz> dali Ti k řešení vlastní požadavek a Ty se to teď snažíš zábavně popsat. Pointa byla jasná už v první větě, neplýtvej kilobajty
<Správa systémů> http://****/film/2975-hori-ma-panenko :-D
<Metodologie> obcas nevim, proc se s vama bavim
<A> jeeee vám chlapům to vždycky tak trvá
<B> já mám totiž pořád hlad, snědl jsem jídlo, teď se cpu sušenkami a pořád mám pocit takového divného prázdna v žaludku
<A> to chce ženskou
<B> jo možná, ale nejsem kanibal, takže to nepůjde
<ona> děkuju ČMFS za uzavření stadiónu Slavie :-)
<on> co blbneš?!
<ona> v televizi to nedávají, ochozy zavřený...
<ona> a já mám v pondělí koncert v Zahradách, tak přítel se půjde podívat :-)
<ona> jen nevím, jestli ještě seženu pro něj lístek...
<on> vážně ti řekl, že půjde?
<ona> jo, je prostě úžasnej! :-* já věděla, že to má v hlavě srovnaný :-)
<on> tak to gratuluju ;-)
<ona> a ještě mi řekl, že kvůli své lásce bude stát klidně i venku se strašákem...
<ona> i když venku to tam je taky hezky upravený - žádnej strašák tam není :-D
<on> nemyslel spíš se Strašákem (vůdce Ultras) venku před stadiónem?
<ona> ten zmetek!!!
<ona> Nechces se stavit? Potrebovala bych pomoct s necim...
<on> |O___,| Zzz...
<ona> Mam nekde ulozeny referat na zitrek a nemuzu to najit :(
<on> |O_?__,|
<ona> Celej vikend jsem hledala na netu neco o kultech plodnosti a namlouvacich ritualech a jestli to nenajdu, tak budu za debila.
<on> |O_I__,| 8P 8P 8P
<ona> Tak prijdes? Segra se na tebe moc tesi, porad se pta, kdy prijde ten slandovni stlejda. :)
<on> |O___,| Zzz...
<Robinho> vole už jdu asi spát
<Frankie> no
<Frankie> dobrou ti psát nebudu, jak buzna
<Frankie> prostě
<Robinho> vole zdar
<Frankie> vyspi se
<Robinho> jo
<Ona> neumim si predstavit nic lepsiho co muze clovek delat .. myslim ve volnem case :)
<Ona> krome sexu a mazleni mozna ...
<On> ehm, kontrolovat logy?
Komentář: /var/log/syslog