Nejlepší hlášky

<ona> já mám hlad jak sviňa ale doma nic není :(
<on> a co by sis dala ?
<ona> asi hranolky, mám celkem chuť, ale ty taky nejsou
<on> tak začni okousávat klávesnici, můžeš začít písmenkem H, a pokračovat přes R a potom A ... třeba ti to udělá výslednou chuť

<X> Tak jsem včera byla u doktora. Pak u sousedky na kávě.
<Y> A co ses dozvěděla?
<X> No, že budeš tatínkem!!!
<Y> Já myslel, že bereš prášky :/...
<X> Taky že beru.
<Y> Tak to teda nechápu...?
<X> Ty idi*te, to dítě není moje!!!
<Y> I to je dneska možný???

Komentář: Chudák sousedka.. :)

<a> Good one. :-D :-D :-D
<a> jdeš na lamera.cz
<b> nefunguje
<b> Co nefunguje?
<b> lamera.cz
<a> A jdeš tam podruhé. :-D ;-)

Komentář: Ach ta čeština... :-) aneb skloňování url. :-)

<Adulka> ahoj mam problem když masturbuju tak nic necítím
<petmk> A nebude to rýmou?

Komentář: sexus.cz

<a> hej?
<b> no?
<a> kde mas serialy?
<b> ve slozce serialy

Komentář: po půjčení disku

<a> len niesom vo svojej koži, ale tým sa netráp
<b> no trapym sa tym pretoze ta mam rad a to co trapi teba trapi aj mna a potom sa trapi aj moja mama a ta ked sa trapi tak sa trapi aj moja krsna a ked sa trapi krsna tak sa trapi aj starka a ked sa trapi starka tak sa trapime vsetci pretoze nam dava menej penazi a to je fakt na picu !!!!

<Raven> sakra, ked tak nad tym rozmyslam, tak je to dobra ironia ze ja, najvatsi abstinent na svete chodim s holkou ktorej rodicia maju krcmu a ty chodis s holkou ktorej rodicia maju hudobniny... Co by som dal zato, keby moja mala hudobniny... To by potom z mojej izby bolo nahravacie studio...
<Manson> noo veru, mat krcmu by nebolo na zahodenie...
<Raven> nemenime??
<Manson> ti j*be? Neviem ako ty, ale ja svoje dievca milujem!!
<Raven> :D chuju, obchody ci nemenime :D
<Manson> jaaaj xD no mozme

Komentář: ked zdedime, tak menime..

<»k®4!iÇZ3k«> Neposílejte mi peníze!!! Stačí 1000 Kč a zničí mně to! 10000 Kč mně zabije! 35-**********/0100 [KB]
<S474N> ti poslu 1000 x 0.01 Kc z FIO, kde mam odchozi platby zadarmo
<»k®4!iÇZ3k«> :-D
<S474N> platis za prichozi? ;o)
<S474N> :-D :-D :-D
<»k®4!iÇZ3k«> :-D :-D :-D
<»k®4!iÇZ3k«> šmejde :-D

Komentář: Všichni vždy dělají pravý opak, tak jsem zkoušel :-D

<a> zdar
<a> hele nemáš tu starou chru Stronghold
<a> ???
<b> zdar. nemam
<a> aha
<a> neva
<a> a nevíš kde bych to sehnal?
<a> tak tdr
<b> našel jsem zatim demo
<a> jo?
<a> a kde?
<b> www...
<a> dík
<b> nz
<a> hele hrješ D.K.?
<b> ne
<a> tak se rechni je to supr...
<a> já hraju denně
<b> kdybych je hrat chtěl tak se regnu
<a> sem tam pořád
<a> a mám jeden volnej učet
<b> mne to nebavi a nemam na to cas
<a> no nutit tě nebudu
<a> ...
<a> jak dlouho to trva?
<b> co?
<a> to stažení
<a> ...
<b> zaleži jak maš rychlej net. mně to trvalo 2 minuty
<a> mě ztímm minutu
<a> a pořád to není :-D
<b> však tam maš kolik se ti už stahlo ne?
<a> nee
<b> přes co to stahuješ?
<a> nwm
<a> Google
<a> ...
<b> chrome?
<a> a jk jinak...
<a> ?
<b> no jedinej prohlizec od googlu je chrome takze to asi bude on. jeste treba muzes mit explorer, firefox, operu, maxthon atd...
<a> jo myslim explorer...
<b> aha :D
<a> ten je rychlejj?
<a> :-D :-D :-D
<b> mno vidim ze s tebou nema cenu resit internetovy prohlizece a podobny veci :D na rychlosti stahovani to nepřidá a rychlejši neni
<a> :-D
<a> njn
<a> na to j kalim
<a> aale dk
<b> nz
<a> to sem odborník
<a> ...
<a> :-D
<b> no to vidim :D
<a> hele já du asi vypnout icq
<a> aby to šlo ryychlej
<a> to porád
<b> to si nepomužeš
<a> se sthuje
<a> mě to tamm píše...
<a> Počkejte prosím, stahování programu Stronghold právě začíná...
<a> a nic víc
<a> ...
<a> :-D
<b> áha :D nevyjelo ti nahodou neco nahoře???
<a> pocky
<b> s tebou je teda sranda :D
<a> ne jen je tam nnapis Stažení Stronghold
<a> :-D
<b> dej aktualizovat a divej se jesi ti nahoře nevyjede nejakej žlutej pruh za chvilu
<a> j
<a> no jen ornžovej
<b> a co na něm je?
<a> a na něm je napsaný hry forum a tkový prsečiny
<b> hm tak to sem nemyslel...
<a> njn
<a> nic vic tmm není
<a> tetka se mi tam zase napsalo příprava stahování a pak zase to stejný§
<b> hm mas nejakej vadnej prohližeč. nemaš aji třeba firefox?
<a> co to je? :-D
<b> no nic asi toho nechame... bez si tu hru koupit do obchodu to bude nejrychlejsi
<a> hele já vallim zdarec
<a> dikec za pomoc
<a> a zase někdy
<a> ...
<b> zdar

Komentář: ještě že jsem mu neposlal torrent...

<a> Asi toho tvyho vyzvu na souboj.
<a> Souboj s Antihmotovym planetarnim destruktorem. Kde ja mam dva a on zadnej :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.