Nejlepší hlášky
<LadyCamille> Máte velikonoční prázdniny taky? :-)
<Jenda> zaprvý
<Jenda> chodim na vysokou, a tam prázdniny nejsou
<Jenda> zadruhý, když nejsem ve škole, pracuju
<LadyCamille> Tě zkoušim
<LadyCamille> jen tak
<LadyCamille> :_O
<LadyCamille> no pracuješ
<LadyCamille> ale děláš i školu ne?
<Jenda> "zadruhý, když nejsem ve škole, pracuju"
<Jenda> přečti si to celý
<LadyCamille> Máš tam dvakrát zadruhý :-)
<LadyCamille> Z toho plyne
<LadyCamille> že jednou tam musí být
<LadyCamille> zatřetí
<LadyCamille> já sem hlavička
<a> pomůžeš stáhnout s pc na prázdný disk stáhnout gudbu pls
<b> ještě jednou?
<b> z počítače na prázdnej disk?
<b> ten disk je externí harddisk nebo flashdisk?
<a> s počítače hudbu do prázdnýho disku poradit
<b> a je opravdu prázdnej?
<a> je
<b> takže
<b> 1. připoj ho
<b> 2. nainstaluj ovladače (pokud jsou přibalený tak v podobě CD) případně pokud nejsou přibalený nech svuj operačný systém aby sám nainstaloval ovladače (winXP a vyšší)
<b> 3. pracuj jako s flash diskem
<a> jak připoj? na mě moc rychle
<b> připoj - vem kabel zapoj do disku, vem druhoui stranu dej do PC
<a> jako dát do mechaniky cd a zapojit usb
<b> nejdřív zapoj USB
<b> a pak CD do mechaniky
<a> a druhej konec usb kam?
<b> hele potřebuješ propojit PC s diskem... kam bys řekl že dáš ty konce?
<a> nwm
<a> sem blbej
<a> jakýkoliv usb?
<b> na pc stačí jakýkoliv USB
<a> jo ale kam dám ten druhej konec jako do mobilu např?
<b> ???
<b> jeden konec do disku a druhej do pc
<b> to je celý
<a> jeden konec do pc druhej do mobilu?
<b> proč do mobilu?
<a> co jak jinam ten druej nepasuje
<b> ale ty potřebuješ disk propojit s PC!!! a ne mobil s PC!!!
<a> jo
<b> tak proč chceš propojovat s mobilem?
<a> kam takovej ten ůzkej
<b> do disku
<a> tak to asi nevim kde je disk
<b> ???
<b> kurva drát jak chceš připojit disk k pc když nevíš kde je?
<a> já se asi kuchnu sem fakt piča jebka kretén hovado tak dík za snahu du se kuchnout
Komentář: osmiletý
<on> a ty se nechceš přistěhovat do brna?nějaký blázince tu sou tak práci seženeš
<ona> kvůli Tobě??Ne
<on> teď jsi mne hluboce ranila v sérce
<ona> sérce to je po Vašem prdel?
<on> my moraváci milujeme a myslíme sércem, vy pražáci prdelí, takže ano, je to výstižný překlad
Komentář: já vim že od všech čechů to dostane mínus ale co už :)
<z> "ta navigace mi ty nový mapy nenačte !!! "
<ft> "a jakou příponu mají ty nový mapy ? "
<z> "*.rar"
Komentář: kupodivu
<kolega> Nejede informační systém
<systémák> Jak nejede?
<kolega> Je to mrtvé jak Disco
Komentář: humor na IT oddělení :-)
<fferluci> chach, jsi mi ted, nevim proč, připoměl kámoše
<fferluci> když mu nešel komp
<fferluci> tak že mu ho rozdělám a podívám se a to
<fferluci> jsem to otevřel, a vyběhla z toho myš
<hue> lol
<fferluci> no tvl
<fferluci> jsem nechápal kudy se tam dostala
<hue> to taky mi nedochazi :D
<fferluci> myš v počítači... WTF :D
<hue> jako jeste bych chapal pavouka
<hue> to se obcas stane
<hue> ale mys.. :D
<fferluci> j to jo
<fferluci> přesně :D
<fferluci> občas se bojím rozdělat ntb, aby na mě nevyběhla žirafa
Komentář: #minecraft.sk
<M> Tak ti teda něco povím.
<L> jo a co ?
<M> Víš co je prdel? :D
<L> ne nevím
<M> dvě půlky a mezi nima díra :D:D:D
Komentář: :D to je jak konverzace o voze a o koze:D
<a> Proč všichni studujou tu filozofii? Co je na tom tak láká? Já znám tolik filozofů.. Ta časová a finanční investice do toho vzdělání se nikdy nemůže vyplatit...
<b> Já znám taky hodně filozofů... a dycky se mě ptaj v mekáči: "Co si dáte"?
<a> Jenom ve středu ve městě jsem jich poznal asi 5..
<b> Si navštívil 5 mekáčů?
<a> Ne stačil jeden. Tři dělali hambáče a smažili hranolky a 2 byli na kase
<b> A doktor filozofie tomu dělal vedoucího ne?
<a> Jasně, to byl manažer
12:32 <a> Tak sem tu konečne rozšlapal ten internet! :)
12:34 <b> Co, našel jsi snad nejakou nezaheslovanou WIFI?
12:49 <b> Hm 15 minut bez odpověde. Určite si ten internet rozšlapal?