Nejlepší hlášky
-!- a has joined
<b> ahoj
<a> ahoj
<b> ahoj zrovna musim promin
<a> ahoj
-!- b has quit
Komentář: Vyčerpávající diskuze
<a> Čau seš tu?
<b> jj
<a> Prosímtě jaký máš heslo na ICQ?
<b> na ICQ? no quake
<a> OK dík teda :-D
<b> jezis ja jsem idiot :-/
Komentář: demence? :-D
<a> give up je se vzdat
<b> a vis co je blow job
<a> to asi neni frazovy
<b> je, ale musis to nafrazovat... treba 100x za sebou...
Komentář: no comment...
<Vitek> ahoj
<lucianiek> jakje
<Vitek> jj dobre a ty se mas jak?
<lucianiek> seper prostě happy
<Vitek> jo jakto?
<lucianiek> miluju moc mirka
<Vitek> aha to je ten krecek?
<lucianiek> ne. můj kluk
<Vitek> aha takze mas krecka misto kluka jo? uz to chapu
<lucianiek> mám kluka, ale dostala jsem odněho dárek potkana tak se jmenuje po nem
<Vitek> aha a kluk te opustil a ty si ho moc mnela rada tak mas misto nej toho potkana ju?
<lucianiek> ne, já s nim pořád chodim s mym klukem
<Vitek> takze ty ho podvadis s potkanem?
<lucianiek> ne, on vi, že se jmenuje po něm
<Vitek> takze on vi, ze mas tu mys?
<lucianiek> jo
<Vitek> a co kdybych ti dal za darek kocku?
<lucianiek> ne. dik nechci. jsi hnusny. jak mužeš byt taky kruty
Komentář: Křeček
<a> kde sa da stiahnut vice city?
<b> torrent
<a> a kde sa da stiahnut torrent?
<a> A ty jsi?!
<b> veronika
<a> Jo, to vidím v detailech, ale odkud mě znáš? :)
<b> neznam, me na tebe nekdo poslal icq :-D
<a> Fakt? A to znamená že mi každá den budeš psát a bude to vypadat jako:
<a> Ahoj, jak se máš?
<a> Dobře, a co ty?
<a> Jde to.
<a> Ahoj, už nemám o čem psát.
<a> Ahoj, já taky ne.
<b> jj :-D
<a> Kdo ti ho poslal?
<b> nevim, to se nerika :-D
<b> ploc?
<b> odkud jsi?
<b> =-O
<a> Přesně proto. Pro mě je ICQ telefon zadarmo, ne nástroj na flirtování a mletí hoven. Proč píšeš "ploš" místo normálního proč? Psaní disproporcionálních chyb a ještě k tomu považovat tuhle úchylku za znak sociální nadřazenosti je dost děsný.
<a> Co dostaneš za to že budeš vědět odkud jsem?
<a> Vysyp kde jsi sebrala to číslo prosímtě, jinak nemá vůbec smysl s tebou mluvit.
<b> promin z sem se zeptala, mam ho z tvyho profilu
<a> Aha, xchat?
<b> jj
<a> No jo, tak se ptej na všehno důležitý co chceš vědět...
<b> tak reknes mi odkud jses?
<a> Hmm, ale jo. Víš kde je *****?
<b> jj, vim
<a> Tak kousek do něj, z jedný takový nemíň prdelovatý prdele.
<b> tak to jo, ty jses docela zvlastni clovek vid? :-P a kam chodis do skoly?
<b> =-O
<a> Do škol chodím do ***** na VOS-SPS ***** Pod ******** 100 a to jestli jsem zvláštní záleží na úhlu pohledu protože každý z nás má to "normální" trochu jinde.
<a> A přestaň na mě pořád valit voči prosímtě.
<b> tak jo no :-D tendle ti nevadi?
<b> :-D
<a> Vadí, je značně iritující když se mi v zorném poli pohybuje něco beze smyslu a ještě se mi to tlemí.
<b> tak ja se budu snazit ti smajliky neposilat, a moc tem tvym nazvum nerozim, ale to neva
<b> co je to iritujici?
<a> To znamená že mě to sere, vysejrá, vyjebává, mrdá, zuřím s toho k nepříčetnosti...
<b> jo tomu uz rozumim, a nemas naky fota?
<a> Jo, na profilu.
<b> a nemohl by jsi mi naky poslat, prosim?
<a> Já nejsem foto studium, ani pornoherec, manekýn, topmodelka nebo kurva. Stejně nezveřejním žádný jiný než ty který jsou na profilu a jestli je odtamtud nekožážeš ukrást tak pro tebe mam jen jednu radu.
<b> neumim, tak mi posli nakou z profilu
<a> V tom přápadě bys měla vstát ze židle, vypnout počítač, vypojit vzadu všechny kabeli, smotat je do úhledných klubíček, i se zbytkem PC stanice to zabalit do původních krabic a odnést zpět do krámu.
<b> jj, dik za radu
<a> Zapoměl jsem ti ještě poradit co bys jim měla říct...
<b> v tom krame?
<a> Jo.
<b> co?
<a> Řekni jim přesně tohle, ale radši si to napiš, aby to nezapoměla.
<a> "Dobrý den, jmenuji se ******** ********* a jsem moc blbá na to abych měla počítač."
<b> jj, dobre dik
<a> Nemáš za co.
<b> ja vim
<a> Tak proč děkuješ?
<b> jsem to nemyslela vazne jako ze bych ti za todle dekovala
<a> A proč píšeš věci které nemyslíš vážně? Můj anglickej kamarád tomu vždycky říkal playing around, to znamená: "Půjdeš semnou do kina?" "No já nevím, musím si umýt vlasy..."
<a> tzn. do místního slengu:"Jsem vyjebaná čubka která neumí říct věci narovinu, výraz upřímnost mi nic neříká a mám slepičí mozeček."
<b> mysli si o me co chces, jen ti chcirict ze kazdej nemuze byt tak inteligentni a nejlepsi, jako ty
<a> Já po tobě ale nechci abys byla jako já. Jen mi už nepiš! Proč Jsi mi napsala?! To se tak nudíš?
<b> no treba
<a> Sleduješ to? To je odpověď... "no treba" No třeba znamená, že to sama nevíš a já to mám vědět za tebe?!
<b> nechapu proc se takhle ke me chovas, ja sem ti nic strasnyho neudala, to se takhle chovas ke vsem lidem?
<b> ja to vim, ale nema cenu ti neco rikat, protoze si stejne tvrdis svou
<a> Chovám se tak jenom k lidem kteří ukrádají můj čas tím, že mi píšou hovna! V těch hovnech jsou zkryta další hovna a aby toho nebylo málo, tak ta hovna zkrývají malá hovínka která se rozkládají na tisece malích sračiček které mají tu zvláštnost, že z nich vycáknou další sračičky a ty se rozlezou všude kolem a pak je tu všechno až po uši v hovnech! A po uši v hovnech je tu dokonce i to co nemá uši!
Komentář: To už borka nevydržela a zabalila to...
<dog.big> echo $text;
<dog.big> nevidím ZADNEJ prikaz odsaď
<dog.big> MG
<dog.big> kua proč edituju JINE PHP?
<DODO> lol
<dog.big> a stále se divím ze kdyz umáznu celé html že...
<a> cawko
<b> masturbujem! potom sa ozvem :P
...
<b> co si potreboval?
<a> najskor som chcel napalit porno, potom som si predstavil ako na nom honis som si povedal, ze radsej si nejake stiahnem...
<a> Cau jake mas filmy na mobil?
<b> piraty 2,3 ghost rider casino royal shawshank shrekoleda scary movie 4 a to rata neco...
<a> hej mas flashku?
<b> flasku nebo fleshku?
<a> :D :D fleshku na kterou bys mi to hodil :P
<b> aha... :))
Komentář: on by furt jen chlastal
<Helpdesk> Dobrý deň, Ivana Zajíčková, čo môžem pre vás urobiť?
<Zákazník> Zajíčková?
<Helpdesk> Áno, Zajíčková.
<Zákazník> Tak ja som potom vlk...