Nejlepší hlášky
<Hanevo> tys mi volal?
<Crenn> jo
<Hanevo> proč?
<Crenn> nevedel sem jak se varej brambory tak me napadlo jestli ty to nebudes vedet
<Hanevo> *ROFL*
Komentář: Kámoš :-D
<on> mas instalacI? nebo kde si ji vzala
<ona> na oficialnim webu
<on> TY
<ona> Co já?
<on> Thanks You
<a> ale nejde mi tam furt nainstalovat pamětovka
<Mates> jak nejde? nenacte, nebo jak?
<a> tož pořád mi to říká že tam nemám vloženou extrémní pamět
Komentář: extrémní x externí?
<a> Už jsem tu z vany
<b> A kde jsi nechala smajlíky ?
<a> Asi jsem je ze sebe umyla, kde je máš ty?
<b> tet jsem přišel z WC...
<ona> budu si barvit vlasy!
<ona> tesim se
<ona> a vseci chlapi mi zas vynadajó :D
<on> co to prosimte chytas za manyry?
<ona> enom sampónem smyvatelným
<ona> uz me nebaví můj xicht
<ona> musím si ho nejak zmenit na chvilku
<ona> at si na sebe nezvyknu
<on> o to mne nejde, ja myslim to 'vynadajó' !!!!!
<ona> jo tak.. :D
<on> s vlasama bez klidne na jezka
<on> ale cestinu mne tady ku*vit NEBUDES!!! :)
Komentář: Och to Brno... :)
<a> jsme behem tech dvou mesicu vypili asi 50 litru Ginu
<b> no presne to bylo 127 litru....
Komentář: cca :D
<a> 3:00 cekam do 3:33 a jdu vsechny nejak videsit :P
<b> svojí gramatikou ?
<a> Víte, jaký smajl dělá kyklop?
<a> O-)
<b> A víš, jakého smajlíka budeš za chvíli dělat ty?
<a> No?
<b> .*-(
<Bracha> Kernel
<Bracha> teda
<Bracha> jaxe jmenuje
<ja> kelner
<Bracha> Jo
<a> j, jsi jak oslíčku otřes se
<b> co ze mě asi vypadne:D
<a> nechci radši vědět..
<c> spíš uklízet