Nejlepší hlášky
<ja> Ani vám sa nepáči, že Andrea tam má už tri päťky z matiky?
<profesor> Nebudem sa rozčuľovať. Nechám ich prepadnúť potichu.
09:36 <a> zahajlajtujete me az prijde <c>? prosim :)
09:44 <b> a: hajlajt hajlajt
09:44 <a> a c mas kde? :)
09:44 <b> jen jsem ti chtel rict ze jeste neprisel :)
<a> Kuriozní příhoda... chci se přihlásit na wowko a píše mi to že mám špatný heslo... tak sem to zkusil asi ještě 10x a potom sem byl úplně vysranej že mi to někdo ukradl... tak sem to heslo změnil a potom se chci přihlásit a zase nic
<b> nemáš to bloklý?
<a> no a potom sem zjistil že sem včera fláknul do klávesnice a zničil si písmeno B :)
<a> čau prosímtě, nevíš jestli se říká Kulombovo,Kolumbovo,nebo Kolombovo véjce ?
<ona> Tak som si kúpina nový monitor :)
<on> Značka? :)
<ona> jj :)
Komentář: niekto sa proste vyzná :)
<a> Hele pamatuješ si jakej zvuk mam nastavenej na příchozí zprávy?
<b> No ty tam máš to houkání od avastu když najde vir v pc že?
<a> Přesně tak. A dneska jak si mi psal, tak jsem neměl vyplý zvuky a byl jsem zrovna na cviku z informatiky
<b> Ouch :-D
<a> Moc pěkně ti děkuju, docent J. málem vylít z kůže.
<a> Naštěstí jsem mu dostatečně rychle vysvětlil, že to jde z mýho mobilu, by mě na místě zabil.
<Jirka> měl by sis najít nějakou práci
<Já> hele už tři dny nic. uz mam shlidlej celej net
<Jirka> opravdu celej? seš jak čak noris
<Já> 99 % porno, 1% normalni, na porno se tu koukat nedá ,tak mam shlidly to 1%, co nejaka stránka?
<Já> más neco novyho? .lamer dočten
<Jirka> čti si jízdní řády
<Já> hmm. Bájo:-(
<Jirka> nebo telefoní seznam dělej korektury oteři si černou listinu a kdo umřel toho vyškrtni
<Já> :voe :-D
Komentář: Aneb rada bratra k nezaplacení...
-!- <ramana2> has joined #ThePirateBay(Mac)
<raman2> Ako to nainštalovať..?? Keď dva krát kliknem na dmg súbor.... Tak mi to vyhodí, ktorý program mám použiť aby som otvoril to dmg...... Mám windows Vista Ultimate........
<niviuk> ramana2: Len na tú blbosť klikaj pokedy sa tvoj PC nezmení na Mac
<Vlasta> Dobrý, už se začínám orientovat v tvých přátelích.
<Já> Tak to seš dobrej, to já ještě ne.
<Vlasta> Já vím, já jich mám docela dost...
<Já> Já ale myslel ty svoje...
Komentář: Tradiční konverzace mezi mnou a Vlastou =D
<Dragonn> jeho žena?
<Z8TH> maybe
<Dragonn> on má i ženu? :-)
<Z8TH> proč ne
<Dragonn> je v Cčku zdatnější než jsem si myslel :-)
<Z8TH> já myslím že je napsaná přes DNA nikoliv v céčku
<Dragonn> asi se budu muset naučit DNA, chtěl bych to taky umět