Nejlepší hlášky

<ja> Ani vám sa nepáči, že Andrea tam má už tri päťky z matiky?
<profesor> Nebudem sa rozčuľovať. Nechám ich prepadnúť potichu.

09:36 <a> zahajlajtujete me az prijde <c>? prosim :)
09:44 <b> a: hajlajt hajlajt
09:44 <a> a c mas kde? :)
09:44 <b> jen jsem ti chtel rict ze jeste neprisel :)

<a> Kuriozní příhoda... chci se přihlásit na wowko a píše mi to že mám špatný heslo... tak sem to zkusil asi ještě 10x a potom sem byl úplně vysranej že mi to někdo ukradl... tak sem to heslo změnil a potom se chci přihlásit a zase nic
<b> nemáš to bloklý?
<a> no a potom sem zjistil že sem včera fláknul do klávesnice a zničil si písmeno B :)

<a> čau prosímtě, nevíš jestli se říká Kulombovo,Kolumbovo,nebo Kolombovo véjce ?

<ona> Tak som si kúpina nový monitor :)
<on> Značka? :)
<ona> jj :)

Komentář: niekto sa proste vyzná :)

<a> Hele pamatuješ si jakej zvuk mam nastavenej na příchozí zprávy?
<b> No ty tam máš to houkání od avastu když najde vir v pc že?
<a> Přesně tak. A dneska jak si mi psal, tak jsem neměl vyplý zvuky a byl jsem zrovna na cviku z informatiky
<b> Ouch :-D
<a> Moc pěkně ti děkuju, docent J. málem vylít z kůže.
<a> Naštěstí jsem mu dostatečně rychle vysvětlil, že to jde z mýho mobilu, by mě na místě zabil.

<Jirka> měl by sis najít nějakou práci
<> hele už tři dny nic. uz mam shlidlej celej net
<Jirka> opravdu celej? seš jak čak noris
<> 99 % porno, 1% normalni, na porno se tu koukat nedá ,tak mam shlidly to 1%, co nejaka stránka?
<> más neco novyho? .lamer dočten
<Jirka> čti si jízdní řády
<> hmm. Bájo:-(
<Jirka> nebo telefoní seznam dělej korektury oteři si černou listinu a kdo umřel toho vyškrtni
<> :voe :-D

Komentář: Aneb rada bratra k nezaplacení...

-!- <ramana2> has joined #ThePirateBay(Mac)
<raman2> Ako to nainštalovať..?? Keď dva krát kliknem na dmg súbor.... Tak mi to vyhodí, ktorý program mám použiť aby som otvoril to dmg...... Mám windows Vista Ultimate........
<niviuk> ramana2: Len na tú blbosť klikaj pokedy sa tvoj PC nezmení na Mac

<Vlasta> Dobrý, už se začínám orientovat v tvých přátelích.
<> Tak to seš dobrej, to já ještě ne.
<Vlasta> Já vím, já jich mám docela dost...
<> Já ale myslel ty svoje...

Komentář: Tradiční konverzace mezi mnou a Vlastou =D

<Dragonn> jeho žena?
<Z8TH> maybe
<Dragonn> on má i ženu? :-)
<Z8TH> proč ne
<Dragonn> je v Cčku zdatnější než jsem si myslel :-)
<Z8TH> já myslím že je napsaná přes DNA nikoliv v céčku
<Dragonn> asi se budu muset naučit DNA, chtěl bych to taky umět

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.