Nejlepší hlášky
<a> Tady je ta hláška, co si o tom myslíš??
<a> K dispozici 91% ( napájení ze sítě, nabíjí se) Zvažte možnost výměny baterie
<IT> Aha, to hlásí přímo Windows. Tak to bude nejspíš v pořádku...
Komentář: Diskuze o nákupu nové baterie pro ntb...
<ona> V sobotu oslavujeme 150 let od zruseni prohibice v Kansasu !! Museli jsme prece vymyslet nejakej duvod proc oslavovat
<on> Lol, vy ste moc ! :D
<ona> njn, dalo nam to sice docela praci nez sme nasli neco co muzem v sobotu oslavovat, ale vysledek se ceni
Komentář: Facebook - aneb oslavovani pro experty
<ona> neznasam, ked si ludia seru do ust..
<on> nepozeraj fekalporno
Komentář: FB :)
<a> hej co když budu těhotna? :(
<b> tak budeš mít dítě..
Komentář: kdyz nekdo nevi..
01:50:03 <a> aha.:D:D už je 2011 já se divila proč ty rachejtle :D:D tu to nikdo nepostřeh :D:D
01:50:35 <b> no vidíš, že se ti povedlo se opít..
01:51:21 <a> ne, já hrála Nintendo Wii
<D-gray> otázka č. 22
<D-gray> tlustý muž s krásnou ženou
<D-gray> nápověda _ _ _ _ _
<exart> milionar
<kurt> bohac
<C7> Hax0r
<a> počúvaj... sedím ti tak dneska v bare a obliekam sa.. Dám si na nos arafatku a len tak zo srandy vravím barmanke.. Život alebo sex? A ona mi odpovedala: Peniažky poprosím :D..
Komentář: keď sa darí tak sa darí :D
<a> Asi jsem se zamiloval do tvé kamošky
<b> Shit.., a jsi si jisty že je to ženská ?
<a> zase se tam preziras co?
<b> nene, naopak :)
<a> ?
<b> sral jsem
<a> rofl
Komentář: Uz se nikdy nezeptam :)