Nejlepší hlášky

<on> dnes jsem si na tebe ve skole vzpomel :))
<ona> jakto?:))
<on> u nas ve skole na chodbe sla krawka jako ty :))
<ona> si debil!!
<ona> -!- has quit
<on> kraska*

<a> Já už vážně nevím kterého z těch chlapů si mám vybrat...
<b> no tak snima choď jen ven a pak si vyber toho nejlepšího a sním buď
<a> Tak jo když to říkáš...
<a> No tak a kdy půjdem ven ?

<Eva> Honzo, 31 let, to snad spíše 51let, nevím proč si tady všichni chlapi ubíráte tolik let, to snad dělají jenom modelky, a nebo herečky... Eva
<Honza> Ahoj Evi, zkus si koupit nový monitor, rozsviť si nebo si pořiď nové brýle. Evidentně něco nefunguje...Honza

<a> tak ve 3 pudem na fotbal???
<b> nevim jestli se stiham naobedvat
<b> napisu ti,ale nepujdu hrat s plnym zaludem
<b> zaludkem* omg :D

Komentář: :D

<A> <vložiť status oznamjúci ako vonka strašne prší>
<C> <vložiť komentár oznamujúci ako vonka aj strašne hrmí>
<B> <vložiť smajlík - újeby>
<A> <vložiť vtipný aforizmus reagujúci na vaše komentáre potvrdzujúci fakt, že vonka fakt prší + dôvetok, o tom ako ma to strašne hnevá, plus smutný smajlík>
<B> <opakovať predchádzajúcu volbu použitím kombinácie kláves Ctrl + C a následnou kombináciou Ctrl + V> <vložiť smajlík - újeby>
<C> <vložiť pozvánku na udalosť na tento tyzden šachove pivo do krcmy ako vyjadrenie smutku z pocasia>
<B> <vložiť oznámenie o odmietnutí pozvánky z dôvodou nekonzumovania tohto druhu alkoholického nápoja>
<A> <vložiť potvrdenie prijatia pozvánky so zmenou atribútu "pivo" na "atribút" "čaj" z dôvodu choroby prispievateľa>
<A> <vložiť pohoršenie nad nekonzumáciou spomínaného alkoholického nápoja>
<C> <vložiť oznámenie o rozmaznanosti niektorych prispievateľov a moznost ešte porozmyslania nad tym >
<B> <oznámiť nasledujúcu reakciu na vzniknuté pohoršenie - FUCK OFF>
<A> <vložiť pozvánku na bitku používateľom C a B>
<B> <odmietnuť pozvánku z dovodov obavy o zdravotne následy dalšieho pozvaného>
<C> <oznámiť nasledujúcu reakciu na pozvánku- FUCK OFF>
<A> <vložiť smútok z 0% účasti na evente "bitka">
<B> <podakovať učastnikom konverzácie za sprijemnenie večera>

Komentář: Ked uz ludom prestrihne s nudy:D

<a> Hej nemůžete se tam ztišit já se snažim meditovat
<b> Nech mě ja mužu svojí segru zabíjet jak chci
<a> Tak zabít jí můžeš ale nemusíš u toho dělat takovej hluk

<a> kde je klávesa SHIFT vždycky když vypínám počítač - nabízí to variantu dát ho spát klávesou shift... ty to budeš jistě vědět což?
<b> 2 klávesa od spoda v levo - a nebo pod enterem - jeto tam napsaný
<a> to má asi modernější klávesnici, nic takového tam napsané naní... jinak bych se neptala...
<b> tak mi pověz jak píšeš Velký písmena???
<b> Velký písmena se píšou pomocí kombinace "SHIFT" + "písmeno" a máš to písmeno velký
<a> no přece caps lock

<ona> Víš něco bych chtěla...
<on> No copak potřebuješ?
<ona> Hrozně ráda bych tě viděla... Jakou máš rád barvu
<on> Žlutou
<ona> A přesně?
<on> (Už mi tečou nervy.) #FFFFFF
<ona> jj ta je jako sluníčko

Komentář: Zjevně něco chtěla xD

<Kube> zaver oficialniho mailu od Policie CR o tom jake certifikacni autority uznavaji:
<Kube> Jde o elektronický (digitální) čili digitální podpis. Nejde tedy o scan čili grafiku, ale jde o data.
<Kube> evidenční odbor
<Kube> ŘSCP Policie ČR

Komentář: na vyzadani dokument preposlu .)

<a> Omg...
<b> Co je zas?
<a> Zapnu kompa, a obvykly windowsacky error - Keybord was not found - press F1 to continue.
<b> Lol a jak ses sem dostal?
<a> Jak jak jako...
<b> ty vole jak si zmack to F1...?
<a> Stacilo pridat cca 98% procentni roztok vody a nejakych mineralu...
<b> Ty vole ty ses dobrej... a komp se ti rozjel?
<a> Ne. Konecne ho muzu pouzivat jako akvarko.
<b> omg ty ses debil si mi ho mohl prodat ne misto toho abys tam nalil vodu...
<a> Hey tak to sorry, ale jestli mas zajem, muzu ti dat nejakou tu vodu pro tvuj pocitac ^^
<b> ty ses kreten vole...

Komentář: Voda z vodovoda...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.