Nejlepší hlášky
<a> Status: Achjo, zase sama jako kůl v plotě :/
<b> Víš kolik je v plotě kůlů? :-O
<c> :D:D
<a> cau
<b> cest
<a> jak je?
<b> blbe
<a> Tak si predstav, ze jsi soucasti Siamskeho dvojcete, tvuj bratr je gay, dnes ma rande a mate spolecnou prdel. Už je ti líp? =)
<b> Ne. Z toho se mi udelalo jeste vic blbe!!
<a> hups :-/
<a> víš co se říká - Vztah bez sexu , je jako kniha bez textu.
<b> moje je lepší - Vztah bez sexu , je jako WoWko bez Guestu .
Komentář: On to hraje 7 hodin denně ...
<a> ....to bylo podobný jako ta stará akce. Pamatuješ si tu: Drahobudice, borovička + zelená, zpátky na kole, počítali jsme kdo se víckrát vymlátil???
<b> jo, já byl v takovým stavu, že doteď přemýšlím, jak jsem dojel domů v pořádku i když nakřáplý brýle a odřený xicht od silnice...to se nedá říct v pořádku
<a> máš padat do příkopu jako já :D
<b> já spadnul na rovný nový silnici to víš, já nejezdím po krajnici kvůli bezpečnosti ;)
<a> to já zas jezdím zásadně po krajnici... chvíli po jedný, chvíli po druhý :D
<a> Je pravda, že díky plavání rostou kozy?
<b> No prej jo.
<a> Tak to moje ségra asi přeplavala kanál La Manche.
<a> nazdar kočko
<b> ahoj, díky
<a> sry špatný okno
<a> ale tak co, platí to i pro tebe :D
<a> ehm, čau, kdy jsi vlastně odcházel z té včerejší akce?
<b> ta akce byla předvčerejšky jen tak mimochodem - a odcházel jsem stejně jak ty, pomáhal jsem ostatním tě odnášet domů
<a> no, tak odnášet je trochu silný slovo ne? ... NE?!?!?! o_O
Komentář: teleportuje se, cestuje časem a ještě by chtěl ovládat mysl :-/
<a> ako sa povie po anglicky Playstation?
Komentář: chodí na jazykové gymnázium...
<on> mám domluvený rande
<on> nějakej recept jak zapůsobyt musím se na pátek nadrtit :-D
<ona> no určitě psát jak člověk a ne jak opice :D