Nejlepší hlášky

<A> JSI TAM?
<B> kde?

<a> Status: Achjo, zase sama jako kůl v plotě :/
<b> Víš kolik je v plotě kůlů? :-O
<c> :D:D

<a> cau
<b> cest
<a> jak je?
<b> blbe
<a> Tak si predstav, ze jsi soucasti Siamskeho dvojcete, tvuj bratr je gay, dnes ma rande a mate spolecnou prdel. Už je ti líp? =)
<b> Ne. Z toho se mi udelalo jeste vic blbe!!
<a> hups :-/

<a> víš co se říká - Vztah bez sexu , je jako kniha bez textu.
<b> moje je lepší - Vztah bez sexu , je jako WoWko bez Guestu .

Komentář: On to hraje 7 hodin denně ...

<a> ....to bylo podobný jako ta stará akce. Pamatuješ si tu: Drahobudice, borovička + zelená, zpátky na kole, počítali jsme kdo se víckrát vymlátil???
<b> jo, já byl v takovým stavu, že doteď přemýšlím, jak jsem dojel domů v pořádku i když nakřáplý brýle a odřený xicht od silnice...to se nedá říct v pořádku
<a> máš padat do příkopu jako já :D
<b> já spadnul na rovný nový silnici to víš, já nejezdím po krajnici kvůli bezpečnosti ;)
<a> to já zas jezdím zásadně po krajnici... chvíli po jedný, chvíli po druhý :D

<a> Je pravda, že díky plavání rostou kozy?
<b> No prej jo.
<a> Tak to moje ségra asi přeplavala kanál La Manche.

<a> nazdar kočko
<b> ahoj, díky
<a> sry špatný okno
<a> ale tak co, platí to i pro tebe :D

<a> ehm, čau, kdy jsi vlastně odcházel z té včerejší akce?
<b> ta akce byla předvčerejšky jen tak mimochodem - a odcházel jsem stejně jak ty, pomáhal jsem ostatním tě odnášet domů
<a> no, tak odnášet je trochu silný slovo ne? ... NE?!?!?! o_O

Komentář: teleportuje se, cestuje časem a ještě by chtěl ovládat mysl :-/

<a> ako sa povie po anglicky Playstation?

Komentář: chodí na jazykové gymnázium...

<on> mám domluvený rande
<on> nějakej recept jak zapůsobyt musím se na pátek nadrtit :-D
<ona> no určitě psát jak člověk a ne jak opice :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.