Nejlepší hlášky

<a> proste take ake ho kupis plus fakt len nejake kozmeticke doladenia to by malo stacit
<b> a aj taky veyron sa da upravit ;)
<a> to som cakal :-D
<a> kokoz vrtat sa vo veyrone to musis byt uz fakt nespokojny clovek
<b> kubo *****
<b> ten by nachipoval aj kona
<a> :-D
<a> kon s vykonom 1.8 kona :-D
<b> a zral by o kilo menej slamy
<b> :D
<a> :-D :-D :-D si zabil

Komentář: tunujem, tunuješ, tunujeme

<a> <c> k tebe nejde? :D
<b> dnes?
<a> celkovo :D
<b> v stredu by dosiel
<a> a chce ho tam vobec niekto? :D
<b> a inac tu sedi primne :D
<a> ups :D

<jatic> Tak copak děláš?
<Mishatschek> ucim seee...
<jatic> ?
<jatic> Fakt? copak
<Mishatschek> rodinku...
<jatic> hej, co to je? xD
<Mishatschek> rodinna vychova :P
<jatic> Wtf???!!! xD
<Mishatschek> nic... :D
<jatic> Kdo to učí proboha?
<Mishatschek> halova :-|
<jatic> Jooo, tak to už vim, taková ta šílená píčovina, co učí talhe kráva, tak to jo. To jsem nidky nevnímal xD
<Mishatschek> ja musim, jinak me nebude klasifikovat, pica jedna prusvitna...
<jatic> Kdyby aspoň průsvitná... xD
<jatic> A copak berete?
<Mishatschek> drogy
<jatic> Tak to jako enjoy, ale já myslel jaký učení xD

Komentář: No tak občas člověk nepobere, no... :-P

<Luk@s> Lamer je jiná sféra existence, kde zavítají jen bytosti vyššího řádu (a debilové doplňující atmosféru). Je to místo kde se (skoro) každý uvolní po náročném dni, je to božská oáza nebeského smíchu.

Komentář: Ale je to pravda =D

<a> nejdem někam k vodě?
<b> joo a kam?
<a> omyl, promiň
<b> k vodě bych ale šel
-!- <a> has quit

<a> já se tě na to chtěla zeptat minule u vás, ale nějak nebyl čas.. měli jsme jiný zájmy.
<b> jak jiný zájmy? stejný.. ale s někým jiným...
<a> tak jsem to myslela

<on> Sjedem pro těch 5 kilo masa na gril
<ona> A jak ho naložíme
<on> Zdvižkou

<a> vedel si že prví informatici boli už za čias starovekého Ríma ?
<b> nechápem
<a> však už Caesar povedal: IT Brutus

<a> Nevíte někdo jak se zbavit rtuti? Na odpovědi typu "vypít" nereaguji :)
<b> stříkačkou přímo do žíly :D

Komentář: Dobrá rada nad zlato :)

-!- <plyn> has joined #byt
-!- <had> has joined #byt
<had> sssssss já sssem had ssss
<plyn> ssss já ssss sem ssss plyn
-!- <zapalovač> has joined #byt
<zapalovač> čau lidi.Aha čau plyne... Něco zkusím
<zapalovač> -škrt-
-!- server has quit

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.