Nejlepší hlášky

<a> Normálně, mladá má na klávesnici místo "Delete" tlačítko "Supr"
<b> mě mazání moc supr nepřijde...

<♠♀Filip 07♂♠> a ty sa mi ako voláš ?
<Princeznička :P> Krasne :D
<Princeznička :P> Monika
<♠♀Filip 07♂♠> :)
<♠♀Filip 07♂♠> moja nevlastná sestra sa volá Monika.... možno sa poznáte.... máte v rovnaký deň meniny :D:D:D:D:D:D:D

<a> ted mi prisla zprava "devko"
<b> NOKIA Connecting people

<a> Čao, co teď děláš?
<b> Sedím v Hradci a čekám na bus.. u toho jím takový sýrový trojúhelníčky. Vždycky si jednou kousnu a zase to schovám do kabele, představuju si, že je to Limbas a v hlavě mi běží ta scénka z LOTRa, jak přišel Legolas za Smíškem a Pipinem s Limbasem, hrdě prohlásil, že jedno kousnutí zasytí vzrostlého muže na celý den a ti hobitci si povídali, jak už měli čtyři .D
<a> Ty seš blbec, jak to jíš? A koliks jich už měl? :D
<b> Pět -.-

<a> tak mám se teda stavit ?
<b> nee, já teď žehlím :) .. tak za 40 min. budu mít snad hotovo
<a> ok :)
<b> mezi tim si tady s tebou můžu psát :D
<a> to žehlíš na PC stole? :D
<b> ne, mám noťas na žehlícím prkně :)

<a> ja vym ze vipadam jako dement ale ja sem chytrej nahodou
<b> fakt? :-D

Komentář: Možná bude chytrej, když to napsal :-D

<max1m> nemate niekto aspon 100 litrove akvarko? potrebujem na slanu vodu pre sladkovodne ryby

Komentář: tak som sa sekol :D

<a> Hádej kdo jsem indicie: "Někdy padnout musí!"
<b> Jatka :D

<zákazník> Potřebuji aktivovat terminator licenci, aby se mohlo vzdáleně přihlašovat více lidí a nevim jak postupovat
<podpora> Tak to asi myslíte terminal licenci k Terminálové službě.
<podpora> Aktivací můžete provést pomocí průvodce aktivací serveru v nástroji Správce licencí TS.
<zákazník> A co je na tom tajného?

Komentář: TS - top secret nebo Terminal Services ?

<a> já věděl že nás jednou fazole zabijou... proto je už od malička nejím
<b> teď začneš protože budou levný
<a> ty vole, bys nevěřil jak zlevnili rajčata, z původních 45,- na 15,- za kilo a nebo banány slevily až o 80% a prdel je, že se to dotklo i brambor
<a> jo to jsou slevy, to se mě líbí, tyhle pandemie by mohli být často, pak se dá totiž vůbec nakupovat v obchodech
<b> no šak lidi přestaly kupovat všechno.. co bylo horší včera říkali i maso
<a> že by zlevnila svíčková na biftek? mohla by aspoň o 40%
<a> mohla by být pandemie na cukr a mouku, by zlevnili rohlíky, chleba a pívo
<b> u píva by to určitě nepomohlo
<a> ale divím se že nezlevnilo mlíko, to je taky z krav
<b> to psal někdo na novinkách.. že by to mohli najít ještě v ropě :D

Komentář: když řádí ten fazolový průjem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.