Nejlepší hlášky

<a> cim vic se bojim tim vic se bojim
<b> :-D krasne receno :-D

Komentář: noc před maturitou

<ona> tak se měj směj a pinďoura si mej
<on> na co, to se volize :-D
<on> leda bys vedela vo nejaky studance na smoceni :-D
<ona> čau :-D

Komentář: :D

<janci> pisal mi jeden spoluziak ako nabalil jednu slecnu na swing
<janci> celkom pekny pribeh
<Risho> swing? Myslis tanec ci Javu?

<on> No pekne! By ma zaujimalo co on ma a ja nie!
<on> Teda... o niecom by som vedel...
<on> ALE ANI MOJ NIEJE NA ZAHODENIE!!!

Komentář: Pycha muza...

<ona> :-)
<on> to je tvoj priatel na obrazku?
<ona> to je moya naj kamoska
<on> lol tak sorry :D

Komentář: Hold, som sa sekol jaksik :-D

<a> ale ináč ten turnaj bol fakt dobrý
<b> jj
<a> to podávanie rúk...
<b> jj
<a> však aj ty si mi podal
<b> jj
<a> hmm, poznáš aj niečo iné ako "jj"?
<b> jj :P

<Archanjel> si tu?
<mysickaa> no hej
<Archanjel> nj ja len tak
<mysickaa> aha
<Archanjel> tak pa
<mysickaa> boha co?
-!- Archanjel has quit

Komentář: Mensi odjeb :D

<Bushmen> zdar, jak mi vcera zlobil ping tak hadej co mi odepsali z UPC :D
<Spanker> povidej? :)
<Bushmen> restartujte si modem :D
<Bushmen> kokoti :D
<Spanker> :D to mi taky rikaj vzdycky na radiokomunikacich :)
<Bushmen> tak sem jim odepsal at sse zamyslej nad tim co mi odpovedeli a poslal jim to znova :D

Komentář: UPC... znáte to

<eraaser> tebe osral nejaky vtak hlavu?
<Yorulis> ano, osral ^^
<Yorulis> no mne to az taky rofl neprislo
<Yorulis> do pice vystupim z auta a nieco na mna kvapne
<Yorulis> utriem si rukou hlavu a na ruke mam hovno
<Yorulis> take biele vc strede s takou hnedou kasou
<Yorulis> fuj!
<eraaser> MORAVSKY kolac :D
<Yorulis> a to sa mi uz stalo druhy krat
<eraaser> inak uplne sa tu na tom valam
<Yorulis> myslim ze to bol holub
<eraaser> moravsky kolac
<Yorulis> grr...
<Yorulis> zelam ti aby ta niekto osral z balona

Komentář: prirode nerozkazes

<a> Pôjdeš zajtra na prednášku z biochémie?
<b> Tak asi áno veď potrebujeme kúpiť pivo na opekačku

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.