Nejlepší hlášky
<a> cim vic se bojim tim vic se bojim
<b> :-D krasne receno :-D
Komentář: noc před maturitou
<ona> tak se měj směj a pinďoura si mej
<on> na co, to se volize :-D
<on> leda bys vedela vo nejaky studance na smoceni :-D
<ona> čau :-D
Komentář: :D
<janci> pisal mi jeden spoluziak ako nabalil jednu slecnu na swing
<janci> celkom pekny pribeh
<Risho> swing? Myslis tanec ci Javu?
<on> No pekne! By ma zaujimalo co on ma a ja nie!
<on> Teda... o niecom by som vedel...
<on> ALE ANI MOJ NIEJE NA ZAHODENIE!!!
Komentář: Pycha muza...
<ona> :-)
<on> to je tvoj priatel na obrazku?
<ona> to je moya naj kamoska
<on> lol tak sorry :D
Komentář: Hold, som sa sekol jaksik :-D
<a> ale ináč ten turnaj bol fakt dobrý
<b> jj
<a> to podávanie rúk...
<b> jj
<a> však aj ty si mi podal
<b> jj
<a> hmm, poznáš aj niečo iné ako "jj"?
<b> jj :P
<Archanjel> si tu?
<mysickaa> no hej
<Archanjel> nj ja len tak
<mysickaa> aha
<Archanjel> tak pa
<mysickaa> boha co?
-!- Archanjel has quit
Komentář: Mensi odjeb :D
<Bushmen> zdar, jak mi vcera zlobil ping tak hadej co mi odepsali z UPC :D
<Spanker> povidej? :)
<Bushmen> restartujte si modem :D
<Bushmen> kokoti :D
<Spanker> :D to mi taky rikaj vzdycky na radiokomunikacich :)
<Bushmen> tak sem jim odepsal at sse zamyslej nad tim co mi odpovedeli a poslal jim to znova :D
Komentář: UPC... znáte to
<eraaser> tebe osral nejaky vtak hlavu?
<Yorulis> ano, osral ^^
<Yorulis> no mne to az taky rofl neprislo
<Yorulis> do pice vystupim z auta a nieco na mna kvapne
<Yorulis> utriem si rukou hlavu a na ruke mam hovno
<Yorulis> take biele vc strede s takou hnedou kasou
<Yorulis> fuj!
<eraaser> MORAVSKY kolac :D
<Yorulis> a to sa mi uz stalo druhy krat
<eraaser> inak uplne sa tu na tom valam
<Yorulis> myslim ze to bol holub
<eraaser> moravsky kolac
<Yorulis> grr...
<Yorulis> zelam ti aby ta niekto osral z balona
Komentář: prirode nerozkazes
<a> Pôjdeš zajtra na prednášku z biochémie?
<b> Tak asi áno veď potrebujeme kúpiť pivo na opekačku