Nejlepší hlášky

<a> jen nevim jakou kytku ji mam koupit. co myslis ze by se mohlo babam libit?
<b> ruze,lilie
<a> takze dalsi co napsal ruze. ale chtel sem koupit neco co neni klasika. nekdo rikal ze orchidej
<b> nebo ji kup kaktus, woe. a mas to vyresene

Komentář: ...vyber kytky pro holku

<a> hotové 3d modely (obrázky) budu potřebovat ve formátech bud : jpg, jpeg nebo bmp

Komentář: 3D modelování do her...

<a> at mi poserou
<b> Jdi ven :D
<a> ja slysim sireny
<b> :-D
<b> Ja taky
<a> tak okamzite instinkt...
<a> zalez jsem pod postel
<b> :-D
<a> byl jsem tam 3 minuty
<b> kks
<a> pak jsem si vzpomnel ze je streda
<a> uz mi s tim zacinaj sr.t
<a> tohle se stane kazdej mesic
<b> jdes na lamera vle :-D

<a> Doufam ze jsi kluk
<b> Potesim te, jsem kluk :)
<a> skoda
-!- a has quit

Komentář: www.omegle.com - Mluvte s neznámými!

<ona> ale skenujem si kompik :-D
<on> nodom?
<ona> nie nodom, mam eset :-P
<on> LOL

Komentář: zeny :-D

<a> :-D no jako to je fakt :-D ale co třeba něco normalniho neškodneho co fofrem přejde? :-D
<b> chripka?
<a> ...přítelkyně :-D

Komentář: debata o nemocech

<Nefrolepis> toto je pekne debilni server
<Shamikcz> proc
<Nefrolepis> nic nefunguje
<Mastitelka> toto je pekne debilni debil

<a> mysme ještě předtim byli v hospodě. no tak sem byla trochu v náladě.
<a> tak sme to dělaly
<b> beres prasky? nebo se sprckou?
<a> neberu nic a on taky nic neměl.
<b> ty holka vazne riskujes... tehotna v 15-ti... rezpect...
<a> a myslíš že budu?
<b> tezko rict... ale mozne to je...
<a> a co mám ted dělat??
<b> na take pripady je tu Postinor, ten sezenes v lekarne za cca 200 Kc... tak nejak...
vezmes si to po sexu do 3 dnu myslim... a nic ti uz nehrozi... je to taka jistota, kdyz si nejsi jista...
<a> tak je to v háji.
<a> a mám si jít pro ten prášek?
<b> jak chces no... je to risk...
<a> no já to asi risknu. máma mi dyštak zaplatí potrat a já jí to budu dávat na splátky.

Komentář: kdyz 15leta holka soulozi bez ochrany

15:02:03 <^Intel^> sem si koupil novou flesku, no povim ti 2,1GB za 7sec je celkem slusny (pri zapisu) a pri cteni pod 3sec
15:03:59 <Martin> Tak to je slusny
16:13:21 <^Intel^> tak flesku sem upekl

Komentář: Chlubit se nevyplaci :-)

<a> wohoo! konečně jsem pochopila, kde přesně je fossa pterygopalatina!
<b> dobře ty, congratulations
<a> to je úspěšný večer
<b> jak byla taková ta reklama na Mastercard:
<b> přihláška na VŠ: 500 Kč. Zakoupení anatomických atlasů: 5000. Pochopení, kde se nachází fossa pterygopalatina: k nezaplacení
<b> njn...některé věci si za peníze nekoupíš
<a> hmmm, nevím, jestli to není až příliš uvědomnění na jeden večer...
<a> asi bych toho měla nechat
<a> ještě mi to celý začne dávat smysl a co potom

Komentář: Každý medik zná fossu pterygopalatinu. Jen málokterý tuší, kde přesně je (leží kdesi uvnitř hlavy)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.