Nejlepší hlášky
b: CNC je soustruh http://cs.wikipedia.org/wiki/Computer_Numeric_Control
a: =(
13:18:21 <Petr> no já tam byl posledně, ale nestálo to za nic
13:18:31 <Kajulinka> kucí potřebuju pomoc :)
13:18:35 <David> přesně, bylo to pěkně blbě zorganizovaný
13:18:40 <Ivan> já si neměl na co stěžovat ani předminule :-P
13:18:44 <Petr> Ivan: Ale to je tím, že si tam měl mezi organizátory protekci :-D
13:18:49 <David> To je fakt, ty jsi tam mohl dělat co jsi chtěl, a lézt i dozadu! :)
13:18:54 <Kajulinka> SEX
13:21:51 <Kajulinka> tak a teď když jsem získala vaši pozornost - potřebuju pomoc... :)
<a> ja som vedel, ze pridavat si mamu na skype nebol dobry napad
<b> preco?
<a> sedi 2 metre odo mna a pride mi od nej sprava : "utri prach" :)
<a> ...vždy vykouzlíš ten svůj vražedný pohled
<b> ano já vím, můj pohled je zabijácký - samopalový, brokovnicový, uzinový, MP5-kový, 9mm-ový
<b> devíti milimetrový pohled, to zní dobře :D
<a> ano, tzv. vietnamský
Komentář: (prosím, neřešte přesné rozměry asijských očí)
<a> ja se na nej muzu vykaslat, zejtra bude 25 stupnu tak se tam kvuli nemu nebudu otravovat s oblekem nebo nejakym zimnim oblecenim
<b> no stačí jenom kalhoty
<b> prý nemáme chodit v trenkách, ať nejsou vidět ty naše chlupatý hnáty :-D
<a> :/ blby vymysly
<b> takle to řekl na poslední přednášce
<a> ja se na nej taky nechci koukat a nerikam mu aby si vzal svarecskou kuklu
Komentář: Jak se obléci na zkoušku s vedoucím katedry
<Rickczsu> Nikdy mě nepřestanou bavit hlášky windows, když si chce člověk stáhnout katastrofický film:"Zemětřesení v Kobě nelze zkopírovat, cesta je příliš hluboká" :-D
<a> Tý vole, tak jsem úspěšně nainstaloval to VPSko!
<b> VPS?
<a> Virtual Private Server
<b> Takže máš vlastní server?
<a> Ano, vzdálenej
<b> Jak moc?
Komentář: Hlavně co nejdál od něj
<Killerbee> A vraj ze o2 internet vo vlaku nejde :)
* Killerbee has quit (Quit: jmIrc destroyed by the OS)
<Syslo> Po dvou dnech hrani.....jsem zjistil ze nehraju mafia 2 ale mafia 1
<cypher> To si děláš prdel :-D
<Syslo> opravdu
<Syslo> furt jsem si nadaval ze ta hra je nejaka zastarala...
<a> Zdravim
<b> Čus
<a> Ty tu jsi jednou za uherák
<b> Hm, nešel mi teď poměrně dlouho net
<a> Příčina?
<b> Už sem Ti vyprávěl příběh o tom, jak jsem potkal u vietnamců na jídle toho chlápka s kterým sem se chytnul?
<a> Myslím, že ne
<b> Takže...Šel sem na jídlo, objednal si a zatím jsem si sednul. Bylo kolem poledne, takže natřískáno. Jak sem tak čekal na jídlo tak se nahrnulo ještě víc lidí a po pár minutách kolem prochází tlustší týpek a řve do telefonu něco ohledně switche. Šel si objednat a já si šel pro svoje jídlo. On dostal svoje jídlo během vteřin, asi mu tam hodil zbytky co dal dohromady, ale to je jedno. Mezitím co já dostával jídlo on už seděl a kde myslíš, že seděl?
<a> Na tvým místě?
<b> Tak! Zkusil sem to nejdřív slušně a když už to nešlo slušně tak proběhlo pár nepěkných urážek. Zrovna ten den stál fakt za hovno a tak sem se už nechtěl víc hádat a nechal si holt zabalit radši jídlo s sebou
<a> Takže si vlastně stáhl ocas a odešel jako zmlácený pes?
<b> Eh, jo!Ale dál...Jako na potvoru sem ho ještě potkal v autě u závor. Pozdravil sem ho jednoprstým pozdravem a on to opětoval
<b> A pomalu se dostávám k jádru pudla...Můj poskytovatel netu postupně tady ztrácí klientelu a tak, když už neměl žádného ve vedlejším paneláku tak se rozhodl přestěhovat switch do tohohle. V tomhle paneláku sem už vlastně taky sám kdo má od něj net. Dopoledne přijelo auto a šlo se dělat a já se rozhodl se jít na to mrknout. A teď zlatý hřeb tohohle rozhovoru. Kdo myslíš, že měnil ten switch?
<a> :) ...Došlo na pěstní souboj?
<b> Ne, ale od té doby co sem ho tam potkal mi pořád blbne net!