Nejlepší hlášky
<a> Jak se řekne anglicky "zazvonit na zvonek"?
<b> Ring the bell.
<a> Ahá, jako v té písničce!
<b> Jaké?
<a> No té vánoční - Ring the bell, ring the bell...
Komentář: Rolničky hadr.
<a> tetování už nefrčí....po včerejšku mám krásnou modrozelenou modřinu a to je teprv něco :D
<b> Budeš si ji nechávat obtahovat jo? :D
<a> vytvořim kdykoliv znova :D
<a> navic je kouzelná a bude určitě měnit barvy
<a> Dnes mam narodeniny, ideme pit
<b> Na akom serveri?
Komentář: Gambler...
<j> Tak co práce?
<n> Bolí mě z ní kolena :-(
<j> To je problém většiny servírek...
<n> JJ jsme jako fotbalisti
<j> To jo, ale ty maj za to mnohem větší prachy
<zezimacz> ahoj;)
<lucíík> nerkkej na mě!! :D
<zezimacz> dobře tak já nebudu rkkat:D
<lucíík> mrekat
<lucíík> mkat!!
<lucíík> mrakat!!!!
<lucíík> se*u na to!!
-!- <lucíík> has quit
Komentář: chudák holka:D
<onkel1> Z PHP a MySql teprv začínam. Mám doma knihu a za rok som do nej pozrel len raz. Celý systém z administráciu, užívatelmi a všetkým bych nedal ani keby čo teprv sem sa dočítal na záchode po druhú lekciu ... Tak fakt sorry ... ale učím sa a chcem sa naučit.
<misaw> za jak dlouho to budes umet? zitra by to už šlo?
<ona> co si mam zajtra zobrat?
<on> keby si bola z mesta tak ti poviem nieco normalne ale ze si zo sidliska tak teplaky
<ona> :D
Komentář: byvanie na sidlisku kto nezazil nevie :D
<on> hledam nejakou holku na pokec ;-)
<ona> ahoj jsem mlada pohodova holka mas zajem
<on> posli mi tvoji fotku
<ona> libimseti.cz/***
<on> hmm
<ona> posli mi taky nejakou
<on> nevim jak jak si to udelala?
<ona> ja jsem to udelal tak ze jsem dal ctr c a ctr v
<on> ??? uchyle
-!- on has quit
Komentář: uchyl pouziva cizí fotky...
<On> Hraješ porád na tenese ?
<Já> sem tam
<On> Kde ?
<Já> sem, tam
<On> A jak často tam hraješ ?
<Já> bože vždyt ti říkám sem tam hraju To neznamená jsem ale sem
<On> Nevidím tě tam :I ?
Komentář: čeština a děti..No cement:D
<a> nastavil jsem si vyšší jas na monitoru, abych na to viděl pořádně. Nedalo se na to koukat
<a> pošlu ti screen
<b> ehm...
<a> ne, to ti asi nepomůže