Nejlepší hlášky

<a> Jak se řekne anglicky "zazvonit na zvonek"?
<b> Ring the bell.
<a> Ahá, jako v té písničce!
<b> Jaké?
<a> No té vánoční - Ring the bell, ring the bell...

Komentář: Rolničky hadr.

<a> tetování už nefrčí....po včerejšku mám krásnou modrozelenou modřinu a to je teprv něco :D
<b> Budeš si ji nechávat obtahovat jo? :D
<a> vytvořim kdykoliv znova :D
<a> navic je kouzelná a bude určitě měnit barvy

<a> Dnes mam narodeniny, ideme pit
<b> Na akom serveri?

Komentář: Gambler...

<j> Tak co práce?
<n> Bolí mě z ní kolena :-(
<j> To je problém většiny servírek...
<n> JJ jsme jako fotbalisti
<j> To jo, ale ty maj za to mnohem větší prachy

<zezimacz> ahoj;)
<lucíík> nerkkej na mě!! :D
<zezimacz> dobře tak já nebudu rkkat:D
<lucíík> mrekat
<lucíík> mkat!!
<lucíík> mrakat!!!!
<lucíík> se*u na to!!
-!- <lucíík> has quit

Komentář: chudák holka:D

<onkel1> Z PHP a MySql teprv začínam. Mám doma knihu a za rok som do nej pozrel len raz. Celý systém z administráciu, užívatelmi a všetkým bych nedal ani keby čo teprv sem sa dočítal na záchode po druhú lekciu ... Tak fakt sorry ... ale učím sa a chcem sa naučit.
<misaw> za jak dlouho to budes umet? zitra by to už šlo?

<ona> co si mam zajtra zobrat?
<on> keby si bola z mesta tak ti poviem nieco normalne ale ze si zo sidliska tak teplaky
<ona> :D

Komentář: byvanie na sidlisku kto nezazil nevie :D

<on> hledam nejakou holku na pokec ;-)
<ona> ahoj jsem mlada pohodova holka mas zajem
<on> posli mi tvoji fotku
<ona> libimseti.cz/***
<on> hmm
<ona> posli mi taky nejakou
<on> nevim jak jak si to udelala?
<ona> ja jsem to udelal tak ze jsem dal ctr c a ctr v
<on> ??? uchyle
-!- on has quit

Komentář: uchyl pouziva cizí fotky...

<On> Hraješ porád na tenese ?
<> sem tam
<On> Kde ?
<> sem, tam
<On> A jak často tam hraješ ?
<> bože vždyt ti říkám sem tam hraju To neznamená jsem ale sem
<On> Nevidím tě tam :I ?

Komentář: čeština a děti..No cement:D

<a> nastavil jsem si vyšší jas na monitoru, abych na to viděl pořádně. Nedalo se na to koukat
<a> pošlu ti screen
<b> ehm...
<a> ne, to ti asi nepomůže

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.