Nejlepší hlášky

<a> Ja niesom gay! Jasne?!
<b> Kam ideš?
<a> Kúpiť si nový kondicionér! :D

<a> som bol na prechadzke so psom a nejaka zenska ze: jeeej ty si ale vyrastol.
<a> ludia tak casto reaguju na psa, rastie jak z vody.
<b> a?
<a> no a sa ma tam este pytala daco, ja som hovoril ze smrdi a cez vikend sa okupe nejak som ju velmi nepocuval
<a> sa zatvarila nejak cudne chvilku bola ticho. A potom ze. A akeho mas pekneho psa!
<a> btv mi az potom doplo ze to bola moja triedna este s prveho rocnika na zakladnej.

Komentář: bol utorok...

<a> tak co jako bylo na zábavě?
<b> ahoj super tyjo pařil jsem až mě bolí celý tělo.
<a> mazec! škoda že jsem tam nebyl :(
<b> bud rad :( <c> uletela s kamosem :(
<a> hlavu vzhuru. ona dava kazdymu
<b> nemužu boli mě za krkem

<a> Může mi někdo vysvětlit proč jsem si nekoupil bezdrátová sluchátka.
<b> Protože bez drátu se neoběsíš.
<c> Navíc bez drátu nepoložíš kabel.

Komentář: IRC

<a> Cus, jake jse heslo na eg-sports 2on2? jsem ho zapomnel...
<b> heslo: gg
<a> ee nejde
<b> tak zkus mortal, vzdyt si to heslo vymyslel ty...
<a> taky ne... Mel bych prestat chlastat :D
<b> Uz vim pw je opice!
<a> funguje to!! :D

Komentář: Chlast a CSko! :D

<a> hej kolik je hodin? jinak je + 1h nebo -1h :D:D
<b> +1 GMT :) proč?
<b> aha jo kurva :D ty se neptáš na časové pásmo :D
<a> :D:D

Komentář: Přechod z letního na zimní čas :D

<a> zdarec, uznávám seš lepší
<b> neudělal autoškolu?:D
<a> jen jízdy...
<b> cos dělal?:D
<a> jel sem na hlavní a tam se má jet rovnou do průbežnýho
<a> ale já to naklopil do v podstatě připojovacího
<a> až pak sem se dozvěděl že je to jen krajnice
<b> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

<A> Chcem dať frajerke darček,ale neviem čo.
<B> Možno nejaký šperk?
<A> Nie,skôr výlet alebo také niečo.
<B> Výlet v Tatrách na 2 dni,ale to by si sa nedoplatil asi.
<A> Veď toto,ale ja chcem niečo pekné na čo by nezabudla.
<B> Urob jej decko,je to pekné a do smrti na to nezabudne

Komentář: kamarát,že chce dať frajerke darček na stužkovej

<a> ja muzu na anime fest a ty ne :-P
<b> ja to muzu delat a ty ne :-P

Komentář: <a> je 13, <b> 16

<a> jogurt na dekoltu ... fakt paráádička :D :D
<b> zaujimave :D
<c> To není jogurt :D

Komentář: slecna sa opalovala

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.