Nejlepší hlášky
<a> Ja niesom gay! Jasne?!
<b> Kam ideš?
<a> Kúpiť si nový kondicionér! :D
<a> som bol na prechadzke so psom a nejaka zenska ze: jeeej ty si ale vyrastol.
<a> ludia tak casto reaguju na psa, rastie jak z vody.
<b> a?
<a> no a sa ma tam este pytala daco, ja som hovoril ze smrdi a cez vikend sa okupe nejak som ju velmi nepocuval
<a> sa zatvarila nejak cudne chvilku bola ticho. A potom ze. A akeho mas pekneho psa!
<a> btv mi az potom doplo ze to bola moja triedna este s prveho rocnika na zakladnej.
Komentář: bol utorok...
<a> tak co jako bylo na zábavě?
<b> ahoj super tyjo pařil jsem až mě bolí celý tělo.
<a> mazec! škoda že jsem tam nebyl :(
<b> bud rad :( <c> uletela s kamosem :(
<a> hlavu vzhuru. ona dava kazdymu
<b> nemužu boli mě za krkem
<a> Může mi někdo vysvětlit proč jsem si nekoupil bezdrátová sluchátka.
<b> Protože bez drátu se neoběsíš.
<c> Navíc bez drátu nepoložíš kabel.
Komentář: IRC
<a> Cus, jake jse heslo na eg-sports 2on2? jsem ho zapomnel...
<b> heslo: gg
<a> ee nejde
<b> tak zkus mortal, vzdyt si to heslo vymyslel ty...
<a> taky ne... Mel bych prestat chlastat :D
<b> Uz vim pw je opice!
<a> funguje to!! :D
Komentář: Chlast a CSko! :D
<a> hej kolik je hodin? jinak je + 1h nebo -1h :D:D
<b> +1 GMT :) proč?
<b> aha jo kurva :D ty se neptáš na časové pásmo :D
<a> :D:D
Komentář: Přechod z letního na zimní čas :D
<a> zdarec, uznávám seš lepší
<b> neudělal autoškolu?:D
<a> jen jízdy...
<b> cos dělal?:D
<a> jel sem na hlavní a tam se má jet rovnou do průbežnýho
<a> ale já to naklopil do v podstatě připojovacího
<a> až pak sem se dozvěděl že je to jen krajnice
<b> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
<A> Chcem dať frajerke darček,ale neviem čo.
<B> Možno nejaký šperk?
<A> Nie,skôr výlet alebo také niečo.
<B> Výlet v Tatrách na 2 dni,ale to by si sa nedoplatil asi.
<A> Veď toto,ale ja chcem niečo pekné na čo by nezabudla.
<B> Urob jej decko,je to pekné a do smrti na to nezabudne
Komentář: kamarát,že chce dať frajerke darček na stužkovej
<a> ja muzu na anime fest a ty ne :-P
<b> ja to muzu delat a ty ne :-P
Komentář: <a> je 13, <b> 16
<a> jogurt na dekoltu ... fakt paráádička :D :D
<b> zaujimave :D
<c> To není jogurt :D
Komentář: slecna sa opalovala