Nejlepší hlášky

<ona> ale nevem ci som ti hovorila na co kuka dedko :D
<on> ne :D
<ona> no ten si dokonca zakupil aj volaco digi :D no a ma tam plnu picu kanalov a kuka si tam od rana do vecera porno... a to bolo v lete... ja som bola u tety... a som si ale dosla k babka po plavky... :D a som vtrhla dnu... a dedko... kks lezi si tam na fotelke... ruka v nohaviciach... no nechcem na to spominat :D
<ona> ...ale pamatam si ze spadol z fotele jak som vtrhla :D
<on> looool :D
<ona> vies ako ono pohode... ja nemam nic proti... ska to je normalne... ale kurva sak ma 65 rokov... :D a ledva chodi... tak ale honit si ho vladze :D

Komentář: ciperny deda

<a> pozerate futbal?
<b> jj
<a> skoro som zdechol
<b> jj
<a> uz ste sfajceny?
<b> jjjjjj

Komentář: počas dramatického futbalového zápasu

<Franta> nebo endorfiny jedou jako cert?
<Michael> sem si koupil tu novou grafarnu a desku, kdyz sem ji tam nanadaval, tak sem proste krasne a peclive pridelal vodni okruh chlazeni, nandal to tam, piplal sem se s tim jak pica, proste maximalni luxus no a kdyz sem to uz v konecny fazi zandaval do slotu, tak sem omylem kejchnul a vyrval sem hadicku z ty grafiky a kompletne celej vodni chladici okruh sem vylil do kompu, takze sem prisel tak o 15 litru, cca
<Michael> endorfiny jely v tu chvili jako cert!

<vutus.milos> muhehe mame garaz, nechces nam delat zpevaka?
<Honzik> vypadam na to?
<vutus.milos> no v tom ruzovym tricku nevypadas jako priznivec rocku :-D
<Honzik> to ne no, je snad jasny, ze sem metalista ne? :-D

Komentář: ortodoxni metalista

<a> mámě 38 a tátovi 60 a tvoje?
<b> s tátou sme na tom naprosto stejně
<b> akorát mámě je 55
<a> hm... to je dost trumfnu tě mojí sestře je 40
<a> no to je ale jedno...
<a> stejně je to hrozný mít starý rodiče ne?
<a> teda jak v čem.
<b> chceš se trumfovat?
<a> jo chci se trumfovat
<b> mímu bráchovi je 35 a má 2 děti a sestře je 28 a má jedno dítě a mladší sestře je 12 a já sem 3x strejda
<b> a brácha vlastní restauraci na staromáku
<a> když se moje máma poprvé potkala s tátou, táta se radoval že se mu narodil vnouček
<a> jsem dvakrát teta a obě děti jsou starší jak já
<a> mám další sestru 27 a bratra 29, můj táta se třikrát ženil
<b> trhni si nohou
<a> cha chá... to je jedno neber si to tak

<J.i.t.u.š.> jj mám označený ten rámeček a obrys kočky
<hustej> tak klikni pravým čudlem někam do tý bílý plochu, kterou budeš odstraňovat a dej invertovat výběr
<hustej> měla by být označená jen ta kočka
<J.i.t.u.š.> není
<hustej> a co je označený?
<J.i.t.u.š.> okraje toho pozdí a obrys kočky
<hustej> a dala jsi invertovat výběr?
<J.i.t.u.š.> ivert selestion yes
<hustej> a před tím byl ten okraj označenej taky?
<J.i.t.u.š.> kdy předtím
<hustej> no než jsi to invertovala
<J.i.t.u.š.> já to nezmáčka zatím
<hustej> tak to zmáčkni!!!

Komentář: Vysvětloval jsem blondýně, jak oříznout obrázek...

<a> víš jen málo věcí tě překvapí tak jak když příjdeš dolů a tam najdeš vyplavený obyvák, kuchyň, koupelnu a chodbu
<a> Pak když se mrkneš do sklepa a ten je taky vytopenej tak si pomyslíš že je někde asi chyba
<b> no do prdele a co se stalo
<a> DPC nevím
<a> prostě táta v práci a já spím
<b> jako dneska? :D :D
<a> začala téct voda a mě to nevzbudilo
<b> :D :D hh
<a> trubka nějaká rupla

Komentář: takhle po ránu :D :D

<SeaFairy> Moje kamarádka má ráda
<SeaFairy> Michaela Jacksona
<SeaFairy> Měla bys ji knockautovat
<SeaFairy> překlep - kontaktovat

<a> jo zjistil sem heslo na svůj mail xD
<b> CO?!?!?!?!?
<b> Jo na tvuj :D

Komentář: Chat v 3:24

<ona> When you wrote google into google, you can break the internet. Do not try!!!
<ona> je to prawda?
<on> :D
<on> yop
<ona> newerim... chcela bi som to skusit, ale sa bojim. nelaka ta to???
<on> ne, ja nechcem znicit internet! :D
<ona> musim to skusit. som zwedawa
<ona> mislis ze je to prawda? jaa bi som to skusila ale na cudziom pocitaci :)... nemohla bi som k wam niekedi prist?

Komentář: IT :))))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.