Nejlepší hlášky
<ona> ale nevem ci som ti hovorila na co kuka dedko :D
<on> ne :D
<ona> no ten si dokonca zakupil aj volaco digi :D no a ma tam plnu picu kanalov a kuka si tam od rana do vecera porno... a to bolo v lete... ja som bola u tety... a som si ale dosla k babka po plavky... :D a som vtrhla dnu... a dedko... kks lezi si tam na fotelke... ruka v nohaviciach... no nechcem na to spominat :D
<ona> ...ale pamatam si ze spadol z fotele jak som vtrhla :D
<on> looool :D
<ona> vies ako ono pohode... ja nemam nic proti... ska to je normalne... ale kurva sak ma 65 rokov... :D a ledva chodi... tak ale honit si ho vladze :D
Komentář: ciperny deda
<a> pozerate futbal?
<b> jj
<a> skoro som zdechol
<b> jj
<a> uz ste sfajceny?
<b> jjjjjj
Komentář: počas dramatického futbalového zápasu
<Franta> nebo endorfiny jedou jako cert?
<Michael> sem si koupil tu novou grafarnu a desku, kdyz sem ji tam nanadaval, tak sem proste krasne a peclive pridelal vodni okruh chlazeni, nandal to tam, piplal sem se s tim jak pica, proste maximalni luxus no a kdyz sem to uz v konecny fazi zandaval do slotu, tak sem omylem kejchnul a vyrval sem hadicku z ty grafiky a kompletne celej vodni chladici okruh sem vylil do kompu, takze sem prisel tak o 15 litru, cca
<Michael> endorfiny jely v tu chvili jako cert!
<vutus.milos> muhehe mame garaz, nechces nam delat zpevaka?
<Honzik> vypadam na to?
<vutus.milos> no v tom ruzovym tricku nevypadas jako priznivec rocku :-D
<Honzik> to ne no, je snad jasny, ze sem metalista ne? :-D
Komentář: ortodoxni metalista
<a> mámě 38 a tátovi 60 a tvoje?
<b> s tátou sme na tom naprosto stejně
<b> akorát mámě je 55
<a> hm... to je dost trumfnu tě mojí sestře je 40
<a> no to je ale jedno...
<a> stejně je to hrozný mít starý rodiče ne?
<a> teda jak v čem.
<b> chceš se trumfovat?
<a> jo chci se trumfovat
<b> mímu bráchovi je 35 a má 2 děti a sestře je 28 a má jedno dítě a mladší sestře je 12 a já sem 3x strejda
<b> a brácha vlastní restauraci na staromáku
<a> když se moje máma poprvé potkala s tátou, táta se radoval že se mu narodil vnouček
<a> jsem dvakrát teta a obě děti jsou starší jak já
<a> mám další sestru 27 a bratra 29, můj táta se třikrát ženil
<b> trhni si nohou
<a> cha chá... to je jedno neber si to tak
<J.i.t.u.š.> jj mám označený ten rámeček a obrys kočky
<hustej> tak klikni pravým čudlem někam do tý bílý plochu, kterou budeš odstraňovat a dej invertovat výběr
<hustej> měla by být označená jen ta kočka
<J.i.t.u.š.> není
<hustej> a co je označený?
<J.i.t.u.š.> okraje toho pozdí a obrys kočky
<hustej> a dala jsi invertovat výběr?
<J.i.t.u.š.> ivert selestion yes
<hustej> a před tím byl ten okraj označenej taky?
<J.i.t.u.š.> kdy předtím
<hustej> no než jsi to invertovala
<J.i.t.u.š.> já to nezmáčka zatím
<hustej> tak to zmáčkni!!!
Komentář: Vysvětloval jsem blondýně, jak oříznout obrázek...
<a> víš jen málo věcí tě překvapí tak jak když příjdeš dolů a tam najdeš vyplavený obyvák, kuchyň, koupelnu a chodbu
<a> Pak když se mrkneš do sklepa a ten je taky vytopenej tak si pomyslíš že je někde asi chyba
<b> no do prdele a co se stalo
<a> DPC nevím
<a> prostě táta v práci a já spím
<b> jako dneska? :D :D
<a> začala téct voda a mě to nevzbudilo
<b> :D :D hh
<a> trubka nějaká rupla
Komentář: takhle po ránu :D :D
<SeaFairy> Moje kamarádka má ráda
<SeaFairy> Michaela Jacksona
<SeaFairy> Měla bys ji knockautovat
<SeaFairy> překlep - kontaktovat
<a> jo zjistil sem heslo na svůj mail xD
<b> CO?!?!?!?!?
<b> Jo na tvuj :D
Komentář: Chat v 3:24
<ona> When you wrote google into google, you can break the internet. Do not try!!!
<ona> je to prawda?
<on> :D
<on> yop
<ona> newerim... chcela bi som to skusit, ale sa bojim. nelaka ta to???
<on> ne, ja nechcem znicit internet! :D
<ona> musim to skusit. som zwedawa
<ona> mislis ze je to prawda? jaa bi som to skusila ale na cudziom pocitaci :)... nemohla bi som k wam niekedi prist?
Komentář: IT :))))