Nejlepší hlášky

<Dawe> dovedeš si představit sexy notebook?
<Žbeky> jj
<Žbeky> má v sobě 9800GX2

Komentář: každý má jiné priority

<a> ray?
<b> ?
<a> dem na pivo?
<b> ted? mne je blbe ze vcera :D
<a> ted!
<b> a nemam prachy v patek sem prolil 500
<a> muzem jit pak rovnou do skoly

Komentář: studentsky zivot

<a> videlas film Philadelphia?
<b> ee
<b> o cem to je?
<a> hraje tam tom hanks denzwl washington a antonio bandera
<b> Nini se asi rozesla s cisnikem :)
<a> hanks za to ma oscara
<a> je to o pravnikovi co je homosexual a ma HIV
<b> ji asi dlouho vztah nikdy nevydrzi

Komentář: velky zajem :P

<Charles> Z nasej skupiny boli minule pozriet na prednasky ineho kruzku... mikroekonomiu... a to len preto, ze tam je kopa bab :)
<Lupask> a malo to aspon nejaky vyznam? :)
<Charles> vraj ze ich tam prednasajuca zotrela so slovami dovidenia exkurzia, ked odchadzali :)

<elvellon> ahoj teploto
<Matrosh> Cau elvellon právě je 19:51:26 a já momentálně na 99% spím... pokud jsem si nezapomněl změnit tenhle status...
<Matrosh> Ale ono je to v podstatě jedno... Ať spím nebo dělám něco jiného prostě tady nejsem... tvoji zprávu si přečtu až se tady objevím
<Matrosh> Zpráva zaslána automaticky klientem QIP Infium
<elvellon> Cau matrosh právě je 23:20 a ne nějakejch 19:51:26
<elvellon> Zpráva zaslána automaticky klientem SuCkmYD1CK za pomoci sponzorů YeEahB1tCh a OližMiCeCík.com

Komentář: autosending vs. manualsending

<a> ani nevis jakej mam tik si koupit jeste jedno ale proste nesmim :D
<b> rodiče?
<a> ne :) druha polovina mozku :D

<a> Ty vole stane se ti že se třeba zapomeneš nažrat? :D
<a> Hh cirka v 6 sem měl hlad, tak sem šel do kuchyně
<a> Tam mě vyrušil tatík, něco mi říkal a já sem zapomněl na jídlo
<a> A šel sem zase k PC

Komentář: dmnc

<speedy> znáš tu pohádku o te fekalní babičce???
<Scott> ne :-)
<speedy> tomu dala tomu dala tomu dala a na toho se vykakala

Komentář: :-)

<a> Cau
<b> lol

Komentář: z toho nemuzu xD

<a> Umíš na něco hrát?
<b> na nervy.
<a> Fajn, budeš manažer kapely.
<b> he? :D
<a> Potřebuju kapelu, se kterou bych hrál jidiš klezmer punk, abych si moh říkat Chasid Vicious.

Komentář: Neznalost jazyka není na překážku...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.