Nejlepší hlášky
<Dawe> dovedeš si představit sexy notebook?
<Žbeky> jj
<Žbeky> má v sobě 9800GX2
Komentář: každý má jiné priority
<a> ray?
<b> ?
<a> dem na pivo?
<b> ted? mne je blbe ze vcera :D
<a> ted!
<b> a nemam prachy v patek sem prolil 500
<a> muzem jit pak rovnou do skoly
Komentář: studentsky zivot
<a> videlas film Philadelphia?
<b> ee
<b> o cem to je?
<a> hraje tam tom hanks denzwl washington a antonio bandera
<b> Nini se asi rozesla s cisnikem :)
<a> hanks za to ma oscara
<a> je to o pravnikovi co je homosexual a ma HIV
<b> ji asi dlouho vztah nikdy nevydrzi
Komentář: velky zajem :P
<Charles> Z nasej skupiny boli minule pozriet na prednasky ineho kruzku... mikroekonomiu... a to len preto, ze tam je kopa bab :)
<Lupask> a malo to aspon nejaky vyznam? :)
<Charles> vraj ze ich tam prednasajuca zotrela so slovami dovidenia exkurzia, ked odchadzali :)
<elvellon> ahoj teploto
<Matrosh> Cau elvellon právě je 19:51:26 a já momentálně na 99% spím... pokud jsem si nezapomněl změnit tenhle status...
<Matrosh> Ale ono je to v podstatě jedno... Ať spím nebo dělám něco jiného prostě tady nejsem... tvoji zprávu si přečtu až se tady objevím
<Matrosh> Zpráva zaslána automaticky klientem QIP Infium
<elvellon> Cau matrosh právě je 23:20 a ne nějakejch 19:51:26
<elvellon> Zpráva zaslána automaticky klientem SuCkmYD1CK za pomoci sponzorů YeEahB1tCh a OližMiCeCík.com
Komentář: autosending vs. manualsending
<a> ani nevis jakej mam tik si koupit jeste jedno ale proste nesmim :D
<b> rodiče?
<a> ne :) druha polovina mozku :D
<a> Ty vole stane se ti že se třeba zapomeneš nažrat? :D
<a> Hh cirka v 6 sem měl hlad, tak sem šel do kuchyně
<a> Tam mě vyrušil tatík, něco mi říkal a já sem zapomněl na jídlo
<a> A šel sem zase k PC
Komentář: dmnc
<speedy> znáš tu pohádku o te fekalní babičce???
<Scott> ne :-)
<speedy> tomu dala tomu dala tomu dala a na toho se vykakala
Komentář: :-)
<a> Umíš na něco hrát?
<b> na nervy.
<a> Fajn, budeš manažer kapely.
<b> he? :D
<a> Potřebuju kapelu, se kterou bych hrál jidiš klezmer punk, abych si moh říkat Chasid Vicious.
Komentář: Neznalost jazyka není na překážku...