Nejlepší hlášky
<a> cau
<b> cus
<a> kolik ti je?
<b> 17
<a> sem se neptal na IQ :D
Komentář: bylo mu 12 :D
<a> na jakym světě hraješ v travianu?
<b> na devítce
<a> tak se regni na desítce ta začíná zítra v 6:00
<b> to mam kvůli tomu vstávat v 6:00???
<b> já vlastně každej den vstávam v 6... sem debil xD
<a> tj
Komentář: senilita...
<Honan> posli mi pls t s hackem, me kravi klavesnice, tak to nezvladam
<Megalomaniator> Tywle tak písmenka sem ještě nidy nehackoval, počkej 2 hodinky a já ti to pošlu, jestli se mi to povede ;-)
Komentář: Blba diakritika :-/
<Tchynka> andy, ty ty mapy na zemak uz mas?
<curly boi> lol
<Tchynka> takze ne
<curly boi> ROFL
<Tchynka> takze to ani neplanujes
<curly boi> AHAHAHahahahAHAHHA11111oneone111!!1!1!one :D
<Tchynka> takze si vubec neuvedomujes, ze nejakej zemak mame
<curly boi> xD
<Tchynka> takze vlastne tak nejak skola celkove je prezitek
<curly boi> amen
Komentář: pilny student
<a> hele naučil jsem se supr fintu
<b> napiš sem číslo od 1 do 99
<a> village me
<a> Ale tohle už musíš umět nazpaměť i kdyby tě o půlnoci probudily!!!
<b> Kdyby mě někdo v noci vzbudil pro takovouhle HOVADINU, tak mu dam pěstí do zubů a jdu spát!!!
Komentář: "doučování" :)
<a> No, říkal mi to Dan, že mu to řekl Erik a ten to ví od Mily a ta prej od Klárky.
<b> Kdo je Dan?
<a> Jenže Klára to prej ví jistě, slyšela jak to říkala Aneta Sáře.
<b> Jo, ale kdo je Dan?
<a> Nevím ale jak to mohla zjistit Aneta, leda by jí to řekla Klára J.
<b> Kdo je Dan?!?
<a> Mě to řekl Dan.
<b> Jakej Dan!?
<a> A tak sem zjistila, že si se přestěhoval. Ale když nad tím tak přemýšlím, mohla sem se tě zeptat:)
<b> Neznám žádnýho Dana.
<a> A jak je vůbec?
Komentář: Kdo je Dan?!
<a> dík
<b> np
<a> co?
<b> use google
<a> ok
<a> národní park?
Komentář: není np jako np :)
<a> Prave zeru neskutecne palivou cinu... Boze.. Poti se mi oci... Uz nesmim pustit mladou k vareni
<a> Ale kdyz pominu pocit, jako kdybych zral napalm, je to vlastne docela dobry...
<a> Asi bych ji mel zavolat a rict, ze to dobre uvarila, nebo nebudu mit po zbytek tejdne zadnej sex
<a> Ale musim pockat, az mi prestane kapat z huby ta kyselina, abych si nepoleptal mobil
<g> ty tvoje moudra fakt zeru :D
<a> Jo, nekdy mam holt slabsi chvilky...