Nejlepší hlášky

<a> zkus to tady http://justfuckinggoogleit.com/
<b> a kde to tady je?

<a> mam v prdeli kompa, nejak mi tam porad nabiha blue death..
<b> si vem vetsi kladivo..

<a> se nudim
<b> se uč ne?

<a> Cus, hele nedovedeš si představit co se mi stalo včera ve 3 ráno. :D
<b> :D určitě nějaká kravina
<a> Sem se vzbudil s bolením břicha a šel se vysrat, sem to tam vyklopil.Se divim že napraskla mísa :D a že to spláchnu a my máme to splachovadlo jak vytáhneš nahoru.No a najednou ten držák cvak v ruce a ta trubka spadlo do tý mísy :DTak sem musel odmontovat a vyměnit a teď šahám do tý nádržky a mám ruce od rezu nebo co to je a nemůžu ji prostě vyndat!Tak sem začal řvát ve 3 hodiny :D Zasranej hajzl,kurva, proč se mi to musí stát zrovna ve 3 ráno kurva zasraná!!!!! :DSousedka klepala a řikala co se děje jestli nemlátim někoho :D tak řikám že ne že se mi zkurvil záchod :D a ona mi řekne jo jo to manžel taky řve :D....proto si řikám že dycky slyšim hlasy Zmrdaná práce :D
<b> Hm a dál?

<a> musim jit off...
<a> jdu na pohotovost... :-D
<b> omg...?! :-D cos delal?
<a> vcera me spalilo slunko..
<a> neda se to vydrzet...
<a> vypadam jako cervene hovno...
<a> ku*vaaa mam xicht jako semafoor

Komentář: nj... brigada skodi zdravi... :-D

<a> cau, chces spolupracovat na cs server hostingu????????
<b> jaky mas server?
<a> XP

<ona> vis ze te nechapu...
<ona> no tak jako ani se skoro nezname... a zacnes mi tady rikat pica a tak pak ze me milujes a tedka ze bys me chtel sukat...

<a> chces slyset vtip?
<b> Ne, protoze pak to nemuzu dat na lamera

<shaki> Umí tu nèkdo dobíjet energii na dálku ?
<FiiFaz> Forum pro zákazníky ČEZu je hned vedle...

Komentář: LIDE.CZ v pozdních hodinách.

<> ale asi pujdu spat, sem uplně mrtvý :-/
<ona> nebud mrtvy..nechci byt nekrofilka! :-P
<> nymfomanko :D :P

Komentář: Nymfomanka :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.