Nejlepší hlášky
<a> mam v prdeli kompa, nejak mi tam porad nabiha blue death..
<b> si vem vetsi kladivo..
<a> Cus, hele nedovedeš si představit co se mi stalo včera ve 3 ráno. :D
<b> :D určitě nějaká kravina
<a> Sem se vzbudil s bolením břicha a šel se vysrat, sem to tam vyklopil.Se divim že napraskla mísa :D a že to spláchnu a my máme to splachovadlo jak vytáhneš nahoru.No a najednou ten držák cvak v ruce a ta trubka spadlo do tý mísy :DTak sem musel odmontovat a vyměnit a teď šahám do tý nádržky a mám ruce od rezu nebo co to je a nemůžu ji prostě vyndat!Tak sem začal řvát ve 3 hodiny :D Zasranej hajzl,kurva, proč se mi to musí stát zrovna ve 3 ráno kurva zasraná!!!!! :DSousedka klepala a řikala co se děje jestli nemlátim někoho :D tak řikám že ne že se mi zkurvil záchod :D a ona mi řekne jo jo to manžel taky řve :D....proto si řikám že dycky slyšim hlasy Zmrdaná práce :D
<b> Hm a dál?
<a> musim jit off...
<a> jdu na pohotovost... :-D
<b> omg...?! :-D cos delal?
<a> vcera me spalilo slunko..
<a> neda se to vydrzet...
<a> vypadam jako cervene hovno...
<a> ku*vaaa mam xicht jako semafoor
Komentář: nj... brigada skodi zdravi... :-D
<a> cau, chces spolupracovat na cs server hostingu????????
<b> jaky mas server?
<a> XP
<ona> vis ze te nechapu...
<ona> no tak jako ani se skoro nezname... a zacnes mi tady rikat pica a tak pak ze me milujes a tedka ze bys me chtel sukat...
<shaki> Umí tu nèkdo dobíjet energii na dálku ?
<FiiFaz> Forum pro zákazníky ČEZu je hned vedle...
Komentář: LIDE.CZ v pozdních hodinách.
<já> ale asi pujdu spat, sem uplně mrtvý :-/
<ona> nebud mrtvy..nechci byt nekrofilka! :-P
<já> nymfomanko :D :P
Komentář: Nymfomanka :D