Nejlepší hlášky
<ona> no ty jo .... proc si ctu lamer, kdyz mam doma segru
<on> lama osobně, říkáš? :D
<ona> ma konektor v notasu pridelanej izolepou, pac to nedrzi. Ona prej: No, ale to vytahnu ze zasuvky a vypadne to hned. Rikam: Ale nevypadne. Vytahne to... No vidíš!!! už to nesvítí, sem říkala, že to vypadne... jo aha, ono to drží, já to vlastně vytáhla ze zásuvky
<a> parada kedy je stvrtok ?
<Valler> neviem
<Valler> stvrtok je dnes alebo zajtra
<Valler> alebo pozajtra :D
<a> pozrem google
<a> stvrtok je zajtra
Komentář: gambleri, novy rok a google
<a> Teda ten streetview je fakt supr vec. Jen bych nechtel bejt ten manik, co tam maze ty ksichty a znacky.
<a> no me ne :D ozer nejakou slecnu a pak se sni bez projit :D
<b> nejsem taky co delas
<a> vsak ja nerekl ze si :D
<b> :D
<a> sem nektery den potkal v buse tu tvoji :D
<b> kterou?
Komentář: uz zase nevi o ktere mluvime
<a> Víš jak poznáš informatika?
<b> ne
<a> V němčině místo das píše dos
<a> Že bych si šel vsadit a vyhrát tak 290 milionů?
<b> Že bych si vzal vidličku a vyhladil cikány?
<frox> Jdeš běhat?
<michal> to ne... vcera som chlastal
<michal> isiel som si vybavit internet na koleji, zaklopal som typkovy a zrazu som bol ozraty a bol som jednym z adminov siete
<frox> A ptal se tě na něco? Vždyt to neumíš
<michal> nee neumim, asi nevie do akeho hovna slapol
<pavel> Taky si po sexu tak utahanej a chce se ti spát?
<honza> Ani ti nevím, měl jsem sex jenom jedou
<honza> A ještě to bylo poprvé
<pavel> Tak to jo...
Komentář: Něco na tom bude :-)
<on> Jak ses dostala do novin a na novu ?
<ona> Chceš to říct, tak jak sem to říkala u soudu ?
Komentář: Dětské vzpomínky...
<Víťa> no... s tim ti ted moc nepomuzu... leda ze skocis na panaka
<akčinaj> kam?
<akčinaj> z okna?
<Víťa> no jasny, jestli si ti pod to okno nejakej panak stoupne, klido na nej skoc...
Komentář: když má někdo spleen