Nejlepší hlášky

<ona> no ty jo .... proc si ctu lamer, kdyz mam doma segru
<on> lama osobně, říkáš? :D
<ona> ma konektor v notasu pridelanej izolepou, pac to nedrzi. Ona prej: No, ale to vytahnu ze zasuvky a vypadne to hned. Rikam: Ale nevypadne. Vytahne to... No vidíš!!! už to nesvítí, sem říkala, že to vypadne... jo aha, ono to drží, já to vlastně vytáhla ze zásuvky

<a> parada kedy je stvrtok ?
<Valler> neviem
<Valler> stvrtok je dnes alebo zajtra
<Valler> alebo pozajtra :D
<a> pozrem google
<a> stvrtok je zajtra

Komentář: gambleri, novy rok a google

<a> Teda ten streetview je fakt supr vec. Jen bych nechtel bejt ten manik, co tam maze ty ksichty a znacky.

<a> no me ne :D ozer nejakou slecnu a pak se sni bez projit :D
<b> nejsem taky co delas
<a> vsak ja nerekl ze si :D
<b> :D
<a> sem nektery den potkal v buse tu tvoji :D
<b> kterou?

Komentář: uz zase nevi o ktere mluvime

<a> Víš jak poznáš informatika?
<b> ne
<a> V němčině místo das píše dos

<a> Že bych si šel vsadit a vyhrát tak 290 milionů?
<b> Že bych si vzal vidličku a vyhladil cikány?

<frox> Jdeš běhat?
<michal> to ne... vcera som chlastal
<michal> isiel som si vybavit internet na koleji, zaklopal som typkovy a zrazu som bol ozraty a bol som jednym z adminov siete
<frox> A ptal se tě na něco? Vždyt to neumíš
<michal> nee neumim, asi nevie do akeho hovna slapol

<pavel> Taky si po sexu tak utahanej a chce se ti spát?
<honza> Ani ti nevím, měl jsem sex jenom jedou
<honza> A ještě to bylo poprvé
<pavel> Tak to jo...

Komentář: Něco na tom bude :-)

<on> Jak ses dostala do novin a na novu ?
<ona> Chceš to říct, tak jak sem to říkala u soudu ?

Komentář: Dětské vzpomínky...

<Víťa> no... s tim ti ted moc nepomuzu... leda ze skocis na panaka
<akčinaj> kam?
<akčinaj> z okna?
<Víťa> no jasny, jestli si ti pod to okno nejakej panak stoupne, klido na nej skoc...

Komentář: když má někdo spleen

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.