Nejlepší hlášky
<a> mas taky nejakej clanek na lamer.cz? :-)
-!- a has quit
<b> :-(
-!- a has joined
<a> jsem tu :-)
<a> jsem ti psala ze ti to spadlo :D :D :D a ono to spadlo mne :D :D
<b> :D :D
<b> todle bych tam mohl poslat
<a> to je taky prispevek na lamer :D :D
<b> jj :-)
<rageman> baff
<Angel of Death> lek! :)
<rageman> sprejer frajer
<Angel of Death> hehm???
<rageman> chytili sprejera sprejera frajera, že písal na stěnu sprejem lůbím ťa
<rageman> skus mě srát buzno sejmu tě
<Angel of Death> :-D
<rageman> šutrák
<Angel of Death> hele, nezkoušel si něco hulit?
<rageman> hm?
<rageman> skus mě srát buzno sejmu tě
<rageman> když mě uvidíš uprostřed náměstí někomu dávat pěstí bude to marpo
<rageman> buzno
<rageman> hopsat jak hovdo
<rageman> bude to marpo
<rageman> buzno
<rageman> když mě uslyšíš ráno srát, bude to marpo co mi vyjede z prdele ven nee hovno
<rageman> myslíš že si tajnej fantom?
<rageman> když si vezmeš kvičíš žadoníš o deal?
<rageman> uvědom si kdo na týhle scéně mrdá
<rageman> huggo toxx gumo numero uno
<rageman> došli slova?
<Angel of Death> přemejšlim co ti napíšu, ale bude to asi něco v tom smyslu, že by sis měl
jít lehnout, pač seš přetaženej...
<rageman> přemejšlej kdo tě sundá
<rageman> bude to marpo
<rageman> buzno hej přestaň mě srát
<Angel of Death> neřikals že ty sundáš marpa? :)
<rageman> sundám tebe smážo
<Angel of Death> :-D tak zatim teď vypadáš jak smažka ty, prosimtě jdi si lehnout ;)
<rageman> já nemám postel
<rageman> spí mi tam marpo
<Angel of Death> :-D , neřikals že nemáš postel? :-D
tyvoe a kdo to je ten marpo?
<rageman> marpo je král gejů, rapeři na druhým místě, křičte víc nebo příště... roztáhni
půlky, marpo má tvrdý kulky
<Angel of Death> looool... ty jdeš na lamera hochu!
<rageman> ty si byl béčko dycky... obtáhnu ti auto
<Angel of Death> to už nejni in, musíš vymyslet něco jinýho, auto už mi ty chudáci jednou
obtáhli
<rageman> šlapeš vodu
<rageman> šáhni si na nohy
<Angel of Death> většinou se řiká šáhni si na ruce, ale ty si klidně šahej na nohy, mě to je jedno
<rageman> jo tak... nový finty
Komentář: Kámoš asi trošku přebral...
<a> cus vid, jsi tu?
<b> jako u tebe nebo u sebe?
<a> hh... posli mi pls plot...
<a> jen ten znak
<b> wtf?
<a> jen mi napis na icq takovej ten plot - hrabe, nebo jak se tomu rika
<a> sem v linuxu a nedokazu tady ten zna vygooglit
<b> lol
<a> znak
<b> to si delas prdel?
<a> omg makni
<b> ty jako nemas klavesnici nebo co?
<a> no nefacha to tu
<b> rofl
<b> #
<a> ooo dikes!!!
<a> spasil se me!
<b> np, ale radsi o tom nikomu nerikej...
<a> neboj ;)
Komentář: kdyz linux neposloucha...
<Lajtra> hehee.. mam tu chromu muchu
<Lajtra> :)
<Lajtra> asi ma zlomenu nohu
<Hawkeye_> bestak si ji to udelal kdyz ses ji snazil osoulozit
<Lajtra> loooooooooooooooool
<Lajtra> ta mucha udelala nalet na zed... a bac... spadla na muj stul na krovky a nehybe se
<pipop> ze na krovky
<pipop> to je vul
<Lajtra> :))
<Lajtra> rypnu do ni tuzku
<Hawkeye_> :) no to je teda pracovni moralka
<Hawkeye_> a pak nema byt takovy nizky rust hdp
<Lajtra> ceho? dph? rvhp... opbh
<Lajtra> zas to veme buble
<Lajtra> snad me to nepotka ve vlaku
Komentář: #sosstr@irc.nomi.cz
<Wlasy> Ty krávo dneska sem omylem praštil v tramvaji ňákou babku do hlavy... to je dobrej Jackass co?? To někdy dáme =D
<Fishik> Ma nekdo na dnesek nejakej plan???
<Fishik> Nemam co delat...
<Citronak> si mel rict driv
<Citronak> mohli sme se zhulit a aspon by se mi lip ucila fyzika
<Fishik> I am sorry, dostal jsem na odvirování tento PC a teď jej dávám dohromady. Tady Karel Vizovice - byl to samý trojský kůň. Zítra večer bude PC u původního majitele.
<Citronak> pardon
<Fishik> Nic už toho mesíka vypínám - již jsi druhá - hý?
<Fishik> Karel Konec
Komentář: no lol ...
<Jan Ficenec> se 5x nebo 6x poblila
<Jan Ficenec> ale jinak v poho
<John Sobik> Musíš mi řikat ty detaily ?!? Já snídám !
Komentář: Den po té na Skypu se snídaní v 13:00.
<Siki> sem si vyprsknul pívo na klávesnici dyž sem to čet:D
<Cashalane> šikula:-D:-D
<Siki> ta už toho přežila tolik žejí trochu píva nerozháže:))
<Cashalane> ba spíš prospěje co?:-)
<Siki> no
<Siki> třeba až zas budu psát vožralej tak se zkorigujem a budu psát bez překlepů:D
<Cashalane> :-D:-D
Komentář: četli sme si tady hlášky:))
<Razer> pouzivas antivirus?
<filletzz> jj, noda
<Razer> tak si tupa ovce :P
Komentář: Radek Hulán ;)