Nejlepší hlášky
<F@n@t1c> kdyby existoval nějakej další způsob .. pokud možno v rámci zákona a aby to moc nesmrdělo prací ..
<Lagin> V rámci zákona?
<F@n@t1c> jj
<Lagin> víš jake je oficialní označení silnice za naší vesnicí?
<F@n@t1c> E55?
<Lagin> tak na co čekáš? :D
Komentář: Scháněl peníze na airsoft...
<Benjamin> Frajere nevěřil by jsi mi co se mi dneska stalo,vstanu do školy v 5:50 klasika,ani nevím co jsem dělal vím jen že jsem dal sprchu a šel jsem do školy
<Honza> V čem je problém?
<Benjamin> Do školy jsem přijel bez tašky,klíčů,mobilu,peněženky a v pantoflích!Na sobě jsem měl tepláky a župan
<Honza> :D :D co to je u tebe nomrální draku v sobotu jsi taky vypadal zdělaně když jsi přišel na match v župánku :D :D :D
<Benjamin> To je z tech prášků asi! Doktorka mi řekla že když mi bude zle mám si jich vzít víc.
<Honza> :D :D :D :D z prášků na alergii? :D
<Benjamin> Jsou na bolest...
<Honza> :D :D :D
Komentář: Do dnes není jasné čím to bylo :-O :-D
<Líňa> Těžký vem mámě baworáka a když tě nechce koupit auto tak jí zavolej že at tě ho koupí nebo to vomotáš vo strom max tejden v nemocnici.
<Deni> jo vole....kdybych ji ho zbořil by me prisla odpojit sama
Komentář: Auto
<lukas> akorat se vytopil chliv
<Fry> chcalo?
<lukas> ne
<lukas> praskla trubka
<Fry> huste....fakt jo a prskalo to vsude po lidech?
<Fry> to muselo byt drsne
<lukas> nebylo
<lukas> akorat vypl proud
<lukas> a ja sem si sahl na babu
<lukas> peknou
Komentář: musel se chopit prilezitosti
<Azure> mno nic, já si jdu uklohnit maso k obědu :-D kdybych se nevrátila, tak se to nepovedlo
<Valerius> a proč by ses nevrátila kdyby se to nepovedlo?
<Azure> protože jsem pravděpodobně zemřela na otravu tím, co jsem stvořila
<Valerius> klid, na otravu se umírá pomalu
<Azure> jo, tak to je dobrý, třeba stačím napsat dopisy
<Azure> ale teď jsem si to přinesla sem, tak to budeš vědětjako první
<Valerius> super
<Azure> no... už jsem toho půlku snědla a zatím vypadám v pořádku xD
<Valerius> zdání klame
Komentář: Minutu na to se odpojila... =D
<on> ja jel z prahy vlakem domu... z 1 nastupiste jeli dva vlaky podobnym smerem... dojel jsem na jih cech... kousek od varu
<on> od ty doby nemam rad vlaky
<ona> Na jih kousek od ceho?
<on> Čechy... taková ta mala zeme uprostred evropy
<on> vary - Karlovy Vary
<ona> No, ne ze bych ti do toho chtela kecat, ale odkdy jsou na jihu?
<on> a ne?
<ona> Boze! :-D
<on> je na jih od prahy i chomutova... nebo ne?
<on> na chvili mizim... sefova vola
<ona> Podivej se na mapu xD
Komentář: Na zeměpis jsem nikdy žádná síla nebyla, ale tohle je moc... xD
<Tumapo> se mi ta prochazka z dětma nějak zvrtla mam tak 1.8
<Tumapo> se mi tady množej čudlici na kavesnici trojitý v dvojaty všecko
<crashpc> a děti maj kolik?
Komentář: Kameňák :-)
<a> premyslim nad smyslem zivota...
<a> premyslim
<a> premysliiim...
Komentář: jop a zase nic
<A> Chlápek z telefonní společnosti mi řekl, že při každém dobití dostanu dárek.
<A> Tak jsem ho dobil a dostal jsem podmínku.
<ona> Zahráváš si s ohňem!!! :D
<on> To je v pohodě, já mám hadici. :D