Nejlepší hlášky

<pa9> zrada
<pa9> kopiruju 2 cd na disk... otevru totala, oznacim, dam kopirovat, do fronty, vyndam cd a dam druhy, oznacim, kopiruju, do fronty a strasne se divim, jakto ze se to prvni prerusilo...

<MPA3B> ahoj
<Dimitri> nazda
<Dimitri> r
<MPA3B> mám na tebe icq od jednoho kámoše
<Dimitri> ja vim
<MPA3B> hele odkaď jsi?
<Dimitri> kladno
<MPA3B> já stochov
<Dimitri> vodkud mas to mpa3b?
<MPA3B> to jsem si vimislel
<Dimitri> vis jaykm jazykem to je a co to znamena?
<MPA3B> to je nějaký z latiny ale to 3 místo E je tam schválně jen tak
<MPA3B> jako se píše @ místo a
<Dimitri> hale ja shodou nahod mluvim s nakym durinem mpa3bem a shodou nahod vim ze to je rusky spinavec a nevymyslel sis to
<MPA3B> taky že to má ode mě. řek jsem mu to asi před 3 dnama
<Dimitri> akorat ze tu prezdivu pouziva 14 dni v cs
<MPA3B> hmm no to teda ne
<Dimitri> hmm no to teda jo
<MPA3B> to je snad jedno že to ode mě odkoukal
<MPA3B> no tak jako
<Dimitri> co tak jako?
<MPA3B> nic
<MPA3B> já vim že budeš radši věřit jemu, protože s nim kámošíš ale tady jde o to, že jsem to vymyslel já! /
<Dimitri> jo tak kdyxz mi tady tvrdis ze je to n eco latinsky a ze to 3 je tam jenom tak kdyz je to rusky a pise se to tak
<MPA3B> hmm tak možná jsem ten význam nevystih. vymysel jsem to já a když to odkoukal tak se asi podival do slovníku a zjistil si význam. a já se na význam nekoukal protože mě to nezajímá
<Dimitri> jo aha tak to jo ze se cirou nahodou kouk do ruskyho slovniku co? a hlavne nevim proc to o cem se hadame
<MPA3B> hmm
<Dimitri> a pan je hrdina a raci se hodil offline nez aby si tu musel vymejslet naky dalsi sracky vo tom kdo to vymyslel
<MPA3B> hmm, že jsem si od kámoše vůbec bral nějaký kontakty
<MPA3B> víš co je to ignor list?
<MPA3B> doufám že jo
<Dimitri> to jo pac u me koukam narazila kosa na kamen a vim co je to ignor list pac ty do nej asi pudes
<Dimitri> jezis to je strasny
<MPA3B> čuráci
<Dimitri> jojo neser se do lidi co kecaj spolu na skypu
<MPA3B> poliž mi prdel
<Dimitri> prej to rikal v chorvatsku david
<MPA3B> kurvy!
<MPA3B> děte do prdele
<MPA3B> že já se s durinem vůbec kámošim
<MPA3B> kokoti

Komentář: Jeden člověk okoukal přezdívku a pužil ji jako přezdívku na icq tvrdíc, že si ji vymyslel

<a> tak to ty si mi zaspamoval telefon neprijatymi hovormi?
<b> anooooo :D :D :D :D
<a> No jebo na Ntu kde n ide do nekonecna
<c> lol
<b> :D :D :D

Komentář: Deformacia z matematickej analyzy na IT skole...

<a> co chces na vianoce péro až po zem
<a> Myslím, že amputace nohou je reálná a pomůže

<Lancek> degenerace mozku zvana upalse?
<vaza> zdegenerovanej sem už dost, dneska se mi mamka ptala, jeslti mam trenink. A ja ji odpovedel, ze defaultne ne, jen pokud mi prjde sms :D
<Lancek> :D

Komentář: Náš osobný kanaál zvaný upalse :)

<a> kurna :-D ale jeden tanec bych chtel umet :-D
<b> jaky? :-D
<b> break dance? :-D
<a> break danc :-D
<a> nebo capueiru :-D
<b> xD
<a> i kdyz jak rikas :-D nikdy neni pozde zacit :-D
<b> yxXD
<a> mozna si to necham na duchod :-D az bude vic casu :-D
<b> xD
<b> az tak? :-D
<b> hele dju fakt chrapat :-D
<b> mozna se tu vecer este ukazu :-D
<a> budu brat ArtoStop a to pujde :-D
<b> :-D
<a> a jeste nejaky to morfium :-D
<a> pohoda :-D
<b> a co GS triomen?:-D nebo jak se to menuje
<b> :-D
<a> jj taky good napad :-D
<b> :-D
<a> a taky Merilin :-D
<b> :-D :-D :-DDD
<a> abych nahodou nedostal kramy :-D
<b> :-D :-D :-D :-DDD
<b> no comment :-D

Komentář: resily jsme tanecni :D :D :D

<a> cus geji nemas doma mali tak naximalne 2cm dlouhy???
<b> 2cm dlouhy to mas ty kdyz ani nedokazes napsat co!!! maňas!!!

Komentář: ta inteligence :)

<Adouch> pojĎ ven :D
<Aggro> :-D
<Adouch> hej
<Aggro> heh, ze sis vzpomel, az po tehle fotkach :-D
<Adouch> :D
<Adouch> si dělám srandu ne?
<Aggro> ja taky :-P
<Adouch> já sem slušnej kluk jít s tebou ven by mi znamenalo okamžitou ztrátu panictví :D
<Seychelák> a penez

Komentář: Nezkušení

<a> Hmm, čo som si uvedomil...
<a> Veď ja stále myslím iba na Linux a programovanie.
<b> Úloha z DEG?
<c> jj
<b> a: No to si na tom celkom dobre.
<a> Veď bola písomka.
<b> No, a...
<b> ...to je definitívny argument, prečo ťa treba do mesta.
<d> Tiež si myslím.
<a> Ale mne to vyhovuje.
<b> To je možné.
<b> Ale mne nie.
<a> Tak nie...
<d> No ani nie.
<b> A nie som zďaleka sám.
<a> Ale to nevadí.
<d> Potrebuješ trochu vyvetrať.
<b> Nie tebe.
<b> Áno.
<b> Vypáliť Linux :D
<a> d: Veď LUGCON...
<d> Á, LUGCON.
<d> Tak ten ti zakazujem.
<b> Presne tak, LUGCON.
<a> Ešte skontrolujem updaty.
<a> Nič. :-(
<b> ChválaTuxu.
<e> a: GET A LIFE!
<e> a: Najdi si babu. (-; (-: (-:
<a> ČO?
<a> *Čo
* d keby mal kávu, tak by ju práve rozlial.
<e> a: Reakcia na <a> Veď ja stále myslím iba na Linux a programovanie.
* b keby mal kladivo, tak by ho práve zjedol.
<a> e: Ja viem.
<e> lol
<Imp> Cítiť až zdesenie v tej otázke "ČO?" :D
<b> Heh.
<d> Mne skoro zabehla učebnica.
<a> A mne Pidgin.

Komentář: Zavislak sa nezaprie. A zjavne ho dobre poznaju...

<SiViN> Aby jsi se neposral... ale ja se asi poseru :D zdrham...
<Lepik> :D
<SiViN> Ty vole jsem malem ustrelil hajzl :D
<Lepik> :D

Komentář: 2hy den po brutalni akci...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.