Nejlepší hlášky
<xjulius> a co ty? jediny co tobe vim je to ze mas segru...Co poslouchas? Norskou dechovku? :-)
<ONA> norskou dechovku?delas si jako prdel?:-D
<xjulius> ne... nahodou tady jedno cedo mam v kompu :-D
<ONA> jo?
<ONA> hm?
<ONA> ta mi ho prepal a posli mi ho po Mártym ne?:-D
<xjulius> ok ok...Ale bude to drahy...
<xjulius> :-)
<ONA> jako proc?:-D
<xjulius> zadarmo ani kure nehrabe,jak by rekla moje babicka,kterou neznam....No dobre,tak zadara no.... babi promin :-(
<ONA> :-D
<ONA> hej no tak ty jsi hustej no;-)
Komentář: no cement
<mylan> hej a ***** každých 14 dni posiela fakturu ešte... :-D
<mylan> kokot
<mylan> tak som nastavil filter ktorý to automaticky maže a preposiela to na jeho 2 maily..
Komentář: kdo by platil faktury?
<Sarka.D> no jasně pak mu tam vede ten kabel z toho má energii na pc pokud ten počítač nemá na dobijecí baterky
Komentář: Cast debaty, jestli clovek ma na (Lost) ostrove zavedenou elektrinu
<Pájka> Už jsem se logl. =) Chci rozhraní pro experty? .//
<Mielikki> ......
<Pájka> Jinam mělo bejt.
<Mielikki> ... mě napadlo ...
<Pájka> Otevřenejch 15 tabů s IM se nevyplácí.
<Pájka> Asi by to chtělo genocide.
Komentář: genocida po geekovsku
<344232229> dobre rano... nevite cim muze byt, ze kdyz uploadnu torrent a pak ho dam stahovat tak se mi stahne jen 0kb, nemuze to byt tim, ze jsem dal tracker na hosting? nebo mam jen neco spatne nastaveny?
<Testament> atributy adresare torrents
<344232229> mam pouzit to 666, 777, 676 a tak?
<Testament> 755 staci
<344232229> mam 766 ale bohuzel to nepomohlo
Komentář: A pak , ze lamy vymrely :-)
<Laďa> jak se jmenuje hlap ktereč šlape hodniky
<Marys> šlape hodinky?
<Marys> jako chodníky?
<Marys> Gigolo
<Laďa> ženska je prostitutka a hlap je
<Laďa> jj dik
Komentář: ...nebyl den...
<a> sa hanbis? :o)
<b> ani ne...len vies necem mat nic pred svadbou....
<a> omg cau
Komentář: sex pred svadbou...
<n> proste je to magorina :)
<n> jsem si ted zaregistroval krasny shell
<n> s webem
<n> phpkem
<n> bitchx
<n> vsechno mozny
<n> unixovy server
<n> super
<n> tak zkousim
<n> bitchx
<n> tento prikaz nemuzete pouzivat dokud se nestanete clenem
<n> clenem se stanete pokud darujete pouze 39$
<n> !!!
<n> si rikam hmm super
<n> s webem to dopadlo stejne
<n> si rikam hmm
<n> tak co tu mame jeste
<n> lynx
<n> aspon neco
<n> muzu si browsovat a ne z meho ip
<n> pustil lynx
<n> dam g
<n> a odpoved
<n> go: command disallowed
<n> KURVA
Komentář: freeshell? co to je?
<Adam Jaros> nazdarek, delam cedulku na stul ve wordu a chcu to udelat tak, aby se z toho udelal takovej ten tvar typu / a delam to oboustrany nemam na timto komplu corel a nevim, jak udelat to, aby se ten jeden radek otocil o 180 stupnu vzhuru nohama, nevis? :-)
<Mireczech> vytiskni puku a potom otoc papir a vytiskni druhou :-D
<Adam Jaros> no teda nevim, jak bych to trefil :-)
<Mireczech> uplne v normalne, proste si to ve wordu nachystas tak aby ti to neslo prez pul stranky
<Adam Jaros> jdu to zkusit ;-)
Komentář: z ICQ
<Deli> Seděl jsem jednou na prdeli a potom už jsem neseděl protože jsem si prosedl důlek do země a zakopal se pdo zem kde sem se udusi.
<JAVELIN> A co druhá půlka ?
<Deli> Myslíš Fernet ?
<JAVELIN> Ne tvoje drahá půlka
<Deli> Nebyla zas tak drahá
<JAVELIN> Aha a kolik stála ?
<Deli> Půl hodiny námahy
Komentář: Deli