Nejlepší hlášky

<a> jak jsi na tom?
<b> v poho, jsem strizlyvi

Komentář: njn

<Rum> Ja su ko*ot ona je pi*a proto k sobe patrime :D

Komentář: kámošova nestastná láska

<nostur> cat /dev/null > /dev/dsp
<nostur> mala nocni hudba

Komentář: nojo... ;)

<b> (spousta keců)
<a> ...
<b> no vidis, jeste 4 cisla, a mas IP adresu

Komentář: IT, co dodat?

<a> hele musis uznat ze proste na nas tym nemas a jeste o nas nekdy neco reknes, tak ti udelam takovej trapas ze uvidis
<b> LOL:-D
<a> no ses lol
<b> čo zase zúriš?:-D
<a> abys toho hochu nelitoval
<a> a já nezúúúřím ja zuřim
<b> čo ti šibe?:-D
<a> co to je sibe????
<b> to je jedno, načo mi vlastne píšeš?
<a> na ničo ty pičo
<a> no jo slovaci jsou zasrany kurvy
<b> váš tím je horší, než ten náš, povedal to aj Kweensey:-)
<a> ty si to mozna myslis ale nedokazes uznat ze SmileMAN! je lepsi jak vsechny vase vydane hry dohromady:-D
<b> SmileMAN je horší než Robots Arena, o tom nemôžeš ani pochybovať, možno je horší aj ako ostatné naše hry
<b> je to example s vykradnutou grafikou
<a> tak to nemas pravdu
<b> a neviem, prečo nadávaš na Slovákov
<a> ty se nenormalni píííííča
<a> kazdej ti muze dosvedcit ze to neni example
<b> napríklad?:-)
<a> napriklad jááááá
<b> lol:-D
<a> ty ses lol chodis do skolky?
<b> tá hra je na úrovni našeho tímu tak v roku 2004, s našimi novšími hrami sa nemôžete ani porovnávať, tak to konečne uznaj
<a> samochvala smrdi
<b> to škôlky chodíš tak možno ty:-)
<b> aká samochvála?
<b> to je snaha o objektívne porovnanie:-D
<a> ty ses hovno
<b> ty si začal tvrdiť, že ten váš smileman je lepší, než naše hry dohromady nie?:-D
<b> no čo?:-)
<a> tobe to tak reknu
<a> chvily si pockej a uvidis
<b> tak kua načo mi píšeš?
<a> aby ses mel na co tesit
<b> a na čo by som sa mal tešiť?:-D
<a> na novej nas web
<b> ok, takže mi píšeš preto, lebo budete mať nový web?:-D
<a> ale jakej
<b> aký?
<b> ešte shitovejší?
<a> jak to muzes rict kdyz vi nemate zadny
<b> alebo vám ten web vytvára niekto mimo tímu?:-D
<b> máme
<b> len sa prerába
<b> pretože sa to teraz blbo zobrazuje
<a> hmm taky shit jak sem ho videl driv
<a> protoze jste blby vsichni tak je blbej i web
<b> ale aj tak je lepší než ten váš:-D
<b> to je teda logika:-D
<a> hmmm mi budem met sugesoft.cz
<b> no tak to chcem vidieť toho magora, čo by vám sponzoroval doménu:-D
<b> Alebo to niekto platí?
<a> no jo mi na to mame jenze vas nikdo nechce ani videt
<b> zas ste niekoho podplatili?:-D
<b> btw hádaj, kam to kopčím?:-D

Komentář: aj takto sa dá informovať o novom webe :D

<a> akorát občas spadneš docela hluboko na držku, když ti realita nafackuje...
<b> já se do ní neseru ...
<a> stačí, že v ní žiješ...
<b> :-O ježis, na to jsem úplně zapomněl!!!!
<a> čas přestat hulit :)

<rider> už jsi doma jo maco? Hustě, si jí dával kudlu ne?
<blázen> co blbneš, příště vstaň od stolu a koukni jestli tu sedím :o)

Komentář: Není nad icq

<a> ja mam nakej cosi jakosi pičovinu toolbar co mi to nějak totok tento a ja to stahnu ale ostatni bez toho ne

Komentář: noo prostě Imferno :-D ma vše nej

<cestr> Na ze servus ty moj sak one jak najdem brozka na ICQ?
<Dj-Nico> dam ti jeho cislo?
<cestr> samo sa nese
<cestr> uz nech je tu
<Dj-Nico> 191-706-169
<cestr> a co s tym?
<Dj-Nico> :)
<cestr> :)
<cestr> dobre ze
<cestr> hm? sak to mu mozem zavolat aj z mobilu ne?
<cestr> aky telefon
<Dj-Nico> ked mu zavolas na toto cislo mas to zadara
<cestr> co telefon de
<cestr> a jako z mobilu?
<Dj-Nico> ano
<cestr> a to jako aj styma pomlckama
<cestr> sem z teho v pici
<Dj-Nico> bez pomlcek
<cestr> a to jak budeme vyprávat?
<cestr> co bude kricat do monitora?
<cestr> :)
<Dj-Nico> do telefonu ty vole
<cestr> ahaaaaaaaaaaaaaaa?!?!?!
<cestr> to mu jako cinkne jak mne co vcil ze BLIK?
<Dj-Nico> ano
<cestr> 191-706-169 bez pomlcek a pise tel cislo neexistuje

Komentář: kamarat chcel poradit tak som mu poradil :))

<LaMa> ted jsem zkousel posilat si sam sobe zpravy pres ICQ
<LaMa> je to masakr
<marecek_tn> a?
<marecek_tn> to sa da?
<LaMa> jop
<LaMa> pridej se do kontaktu a muzes si posilat sam sobe...jen je to trochu autisticke
<marecek_tn> nie trochu! :-D
<LaMa> dost

Komentář: 100% authistic :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.