Nejlepší hlášky

<swarm> fuj, ja tu mam ale smrad
<swarm> jdu otevrit radsi okno
<Yossarian> ja tu mam taky smrad
<Yossarian> ale ted sem si uprdl
<Yossarian> tak ho uz necitim
<Lenny`geek> no a? ja tady mam smrad uz od vcerejska

<Adman> Já chci D50! Ale je moc drahá :((
<BartasBoy> ja chci sukat s lindsay lohan a ozenit se s amy lee

Komentář: Prostě LOL.

<a> to tam ludia posielaju alebo to je nejaky hax co to vycucne z tvojej historie?
<b> hahahah
<b> prave ta postujem do lamera
<b> :D
<a> ty curaaaaaaaaak :DDDDDDDDDDDD

<a> ked sa chcem ucit linux s cim by som mal asi zacat?
<Leia> co treba s tim, ze si ho nainstalujes ? ;)

<Sláďa> jakto ze nehrajes cs
<S oo K> prave jsem dohral... nejak mi to tedka pada.. tak si davam pauzu
<S oo K> :-D
<Sláďa> Tak si kup ty modry tabletky nevim jak se jmenujou
<S oo K> :-D
<Sláďa> kdyz ti to porad pada
<Sláďa> nebo si postav leseni
<S oo K> mam pocit že bude stačit když restartuju počítač
<Sláďa> aha ty si mluvil o PC. Tak uz to chapu
<S oo K> :-D

Komentář: viagra na PC

<sidbin> 0x0000007E
<sidbin> pi*a
<xx> co to?
<sidbin> modra obrazovka pri startu
<xx> kde to najdu v kubuntu?
<xx> :-D
<sidbin> ty si k**ot :-D
<xx> :-D

Komentář: Modra obrazovka pri restartu win XP

<Verča> já nevím co máme za net ani to nějak neřeším
<Kojot> ja mam takovou tu kartu od t mobile s interni antenou a muzu na net odkudkoliv jen to jebnu do PC
<Verča> jj to maš dobry..... my máme drátek ve zdi

Komentář: Pripojeni na net u blondynek

<Pajinka> dneska to byl hukot sem tedka byla u MC donalda a tam byla zásahovka a bušili tam do nějakýho bezdomovce docela hukot
<Yarda> cvicili
<Pajinka> ale prd to byl drsnej zásah chápeš samej křik všichni vočumovali aj J8
<Pajinka> já
<Yarda> co ty
<Yarda> sla jsi ho vyrvat ze sparu MP?
<Pajinka> ale prd
<Pajinka> já si koupila hambáče a koukala
<Yarda> lol, sis k tomu koupila hambac :D
<Yarda> nj, k zabave neco k snedku nezaskodi :D
<Pajinka> yes

Komentář: popcorn by nebyl? :D

<a> ono rict ze mame 8 milionu hracu je super ale kdyz si magor s kalkulackou spocita ze z toho 44 tisic to hralo dyl jak 3 tydny coz je tak doba na ten honor 20 je uz neco jinyho :)
<b> hmm tak v tom pripade to hraje zhruba tolik lidi co winmine

Komentář: jj, miny rulezz

<PaulWay> Byl bys schopný vymyslet nový přestupový questy?
<Goku> To jako po mně požaduješ fantazii?
<PaulWay> Jo xD
<Goku> Tak to je těžký, páč tou příliš nedisponuji...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.