Nejlepší hlášky
<a> ty vole, je tady divnej typek... dal si dve piva... sedi vedle u stoli a porad na me cumi... asi me chce ZABIT
<b> uuuuuaaaa pakuj se od tamad
<b> mas peprak???
<a> nee... jenom tatranky
<a> a jar
<b> jo no umlat uchyla tatrankou a navrch ho polij jarem
Komentář: uuaaa uchyl :-)
<a> Jsi tam?
<b> ne jdu pryč
<a> kampak?
<b> nakoupit
<a> tak mi kup rohlík...
Komentář: bydlíme 200 km od sebe :-)
<Civi> Hehehe, teď mi psal bratránek, jestli nemám náhodou doma CD Medal Of Honor: Alien Assault... :)
Komentář: Pokud někdo máte, sem s ním :)
<a> jj divná latence :D
<b> jj :D :D
<a> jj nejsi potentní :D
<b> jj nejsem :D
<b> počkat
<a> lol :D :D
<b> kua
<b> nejsem impotentní
<a> impotent haha :D
Komentář: to je tak, když si to někdo plete, anebo ne?
<a> Tak zkus mrkat na ogary a uvidis, jake to mrkani bude mit odezvy ;)
<b> ty me teda navadis...
<a> No co co... takove mrkani obcas neni na skodu.
<a> Minimalne tim potesis nejednu bojazlivou muzskou dusicku...
<b> uz padim vyhledavat obeti
<a> Tak sup sup... at ma dneska nekolik prislusniku muzskeho pokoleni lepsi sny.
<b> nebo nocni mury
<a> Nerekl bych, ze bys je nekomu zpusobila.
<b> ale ja bych rada :D
<a> Mas nejake nepratele?
<b> ani ne
<a> Tak vidis...
<a> Leda ze
<a> By sis dala zelenou pletovou masku, oblikla stare, roztrhane teplaky, nejlepe nejake kriklave barvy, tricko taky nejake takove, na nohy co nejstarsi boty a vybehla ven, kde bys skakala ve stylu Gumidku za doprovodu popevku "Jsem duhova vila..."
<a> To bych asi i ja nerozchodil
<b> to by me zajimalo jak si na takovouhle kravinu prisel...
<a> Nevim... jestli to nebude z toho rooibose.
<b> pokud si mel caj tak z toho ti nic nebude ale pokud si okusoval ty rostlinky tak to uz mozna jo
<a> A sakra...
Komentář: Rooibos je zlo :)
<otis> donald: linux kernel je bug na bugu
<otis> to je skratka o tom, ze ten system skratka NEFUNGUJE a postrada akukolvek koncepciu
<donald> otis: to nevadi, hlavne ze to ma dobre PR
<sam> no neviem, tie solarisy tiez niesu buhvico
<sam> ale maju pekne skrinky ;)
<donald> sam: ono takto, nic nie je idealne :>
<otis> rofl
<donald> ale nieco si vybrat musime
<otis> "tie solarisy"
<otis> ROFL ROFL ROFL
<sam> oki, suny
<otis> ;-)
<otis> to uz je lepsie
<sam> to je to iste, solaris a sparc
<sam> teda skoro :)
<otis> ehm
Komentář: ked si niekto pomyli latrinu a vitrinu
<a> Ahoj, vítej ve hře
<b> Ahoj, vítej ve hře
<a> jak se menuješ
<b> není to jedno?
<a> ne nítojedno
<b> jestli to opravdu chceš vědět, tak si to velice jednoduše zjistíš.
<a> jase nezníčim
<a> kde bydlíš
<b> a co budeš chtít vědět dál? rodný číslo, počet zubů, číslo bot nebo obvod palce na levý noze?
<a> mobylu
<b> já mobil nepoužívam, ja jsem napíchnutej na systém Galileo, jestli víš, co to je...
<a> jak smenuješ
<b> jak ti mám jednoduše říci, že když hraju na hry.cz tak nejspíš budu mít profil i na lide.cz, a tam se dozvíš, všechno co potřebuješ
<a> jak potebuju se dozvedet jak semenuješ
<b> dobře, tak hodně jednoduše, najeď na www.******.cz
<a> dík
<b> a k čemu potřebuješ vědět moje jméno prosím tě?
<a> jato musim vědet
<b> a proč?
<a> jatiho taky řeknu moje číslo a ale miho taky musš řísc
<b> ale já ho nechci
<a> alejo jatihodam číslo abys sisto zamatoval
<b> ještě chvíli a jdeš na lamera :D
<a> maš holku
<b> co je ti do toho?
<a> jato chci vědet hned
<b> no jo no, já bych taky chtěl stíhačku, každej má nějaký přání
<a> tak šukej nakou holku
<b> ale koukam, že ty už máš v tý hlavě vymatláno co?
<a> mam jama taky holku
<b> máš to mít...
Komentář: Opravdu zvláštní lidé na herních serverech :)
<Kačenka4> DOPZCE PROC ME PORAD BUYERUJES UY ME NESER NEBO NA TEBE YAVOLAM CZKANZ DOPZCE
<karny> dobrý dem
<Kačenka4> FAKT UY ME TO SERE DEBILE, VUBEC NECHAPU CO SI TO DOVLOJE CURAKU HAJYLE, POJEBANA CECKO TAHNI DO RUSKA LAMO
<karny> v pořádku
<karny> vybreč se
<Kačenka4> NO TOHLETO, ON SI TADZ ESTE V KLIDU PISE DOPZCE, TOHLE SE JENTAK NEVIDI TAKOVEJHLE KRZP YAJEBANEJ, DELA SE MI Y TEBE SPATNE
<Kačenka4> TADZ NA TOM JE PRIMO VIDET TVOJE DEMENCE
<Kačenka4> FAKTR TRIDA DOPZCE
<karny> Baňýk pyczo!!!
<Kačenka4> CO TADZ NADAVAS BAN7KU HAJYLE ABZCCH NA TEBE NEPOSLALA NEKOHO FAKT UY
<Kačenka4> DOPZCE PROC MI TO PISE S TIM Y A Z , CO TO JE KURWA
<Kačenka4> COS MI S TIM UDELAL<<<
<karny> PYSZ JAKO CZLOWEK TS PCO PLEASNIWA!!!!111
<Kačenka4> FAKT DEMENT TOHLETO... IGNORE"""
Komentář: Je dobré mít v záloze hlášky z lamera :p
<ninti> cece
<ninti> ctu lamera
<ninti> a nasla sem tu neco
<ninti> co vypada, jako by to byla debata mezi tebou a mnou
<ninti> a doufam, ze se pletu
<ninti> pac jinak z tebe udelam tri maly :D
<Medvidek> naposled sem na lamera daval neco tak pred pul rokem :) a s tebou to nebylo... si na lamera malo vtipna :D
Komentář: si mysli ze je celebrita nebo co >.<
<a> a ted tady straší Zimmermannka :D
<b> :-D tak ze zdravim
<b> co u tebe dela? =-O
<a> ségře dělá melouna :D
<b> *JOKINGLY*
<a> stahuju Simpsonovi budeš to chtít časem půjčit?
<b> si kur
<b> *JOKINGLY*
<b> zejktra?
<a> ty nevíš co je meloun?
<b> se ji ne?
<a> magore mám nejakejch 20% to bude tak za tejdem :D
<a> se ji ne? ///COZE?
<b> :-D :-D jezis ses ale lama
<b> melloun se ji ne?
<a> vis co je meloun?
<b> je takvy kulaty zeleny
<a> :D LOL ROOOFL myslim to na hlavě ty copánky :PPP
<b> jako papa sem myslela... konzumuje... zere... uz newim jakti to rict
<a> copááááánkyyyyyyyy
<b> mas???
<b> =-O lol
<a> ty vole rikam ze Zimmermannnka plete na hlave segre meloun vole
<b> :-D to jde? mit na hlave meloun?
<b> :-D :-D
<a> ty si magorka ja ti snad najdu nejakou fotku
<a> měl to ten malej kluk v Honey!
<b> *JOKINGLY* HI... si nedokazu predstavit... jak ma na hlave meloun
<b> je docela tezkej ten meloun ne?
<b> :-D a zelenej
<a> ty vole si magorka... to je maskování do lesa ta zelená barva :D
<b> =-O ona pujde do lea? CO tam??
<b> na houby, ?:-D nerostou
<a> jo na houby aby jí neviděli a ona je mohla sebrat
b> :-D myslis jako ty houbari ostatni aby ji jako nevideli jo?
<a> ne ty houby :D hale uz vis jak vypadá meloun?
<b> no to se neboj,musi byt hold rychlejsi
<b> *JOKINGLY* to co se zere
<a> no jasný.. hale to jde na lamera
<b> Cozeto? Na me musim cesky
Komentář: Na 100% to myslela vážně... ona je už taková :D... Víte co je meloun ne? :P