Nejlepší hlášky
<Dissent> cus, jak muzu zmenit heslo administratora, nevis ?
<Dragonkin> ze by v administraci uctu? :]
<Dissent> ee
<Dissent> nvis ?
<Dragonkin> nevis :]
<Dissent> kua
<Dragonkin> ses pod adminem? :D
<Dissent> ee
<Dissent> aha
<Dissent> dobrej napad
<Dragonkin> ty si debil :D
<Dragonkin> to si jako myslis ze ze svyho uctu zmenis adminovi heslo jo? :D
<Dissent> jj
<Dissent> proc ne ?
<Dissent> jsem
<Dragonkin> :D
<Dragonkin> ty by ses ujal v Microsoftu chlape :D
<Dragonkin> tam taky jeden levej, druhej taky tak a treti pravou stranu ani nezna :D
<Dissent> :D
<Dissent> jo fakt to funguje :D
<Dragonkin> :D
<Dragonkin> to musi na lamera :D
Komentář: za Windows bezpecnejsi! ^^
<Jack Blue> Tak a sem po veceri
<Jack Blue> Sem si daval megachleba
<Jack Blue> S teranaplni
<Harleyka> :D
<Jack Blue> A gigachuti
<Harleyka> :D
<Harleyka> a kolik mel bajtu? :D
<Jack Blue> Pockej..zaludek hlasi: get command succesfull, 156321164832 bytes received
<Harleyka> aaaa neee :)))
<Jack Blue> :D
<Jack Blue> To je debata jak na lamera
<Harleyka> s kym si to piiisu? :))))
<Harleyka> tjn :) to tam muzes sendnout ;)
Komentář: FAV v plzni, kdo zna, vi, kdo nezna necht se trese:-)
<a> normalne ja mam asi HDD 80GB, ja myslel ze mam jenom 60 :D
<a> tywe, fakt, ja mam 80
<b> :D
Komentář: Příjemné zjištění po roce :D
<Rusty> sem kropil zahradu a fotil duhu :D
<Jarda> Já jsem jí jednou udělal chcankama...
<Rusty> Hovno :D
<Jarda> Ne, duhu vole!
<Jarda> Bylo fakt kurevský vedro.
<Rusty> hej to bych dal na lamera..
<Jarda> Ale byla taková úplně slaboučká..
<Rusty> a taky ze na to hned du
<Rusty> uz nic nerikej nebo to bude v top shit
<Jarda> Ok, du chcát..
Komentář: ICQ.. United colors of benetton
<bfu`Yousmell> lol tve
<bfu`Yousmell> si me prihodila do kontaktu naka random patnactka
<bfu`Yousmell> a mela naky pindy
<bfu`Yousmell> tak sem si ji dal do kontaktu jako "wtf"
<bfu`Yousmell> a ted koukam
<bfu`Yousmell> a ona ma status: WTF?
<bfu`Yousmell> :D
Komentář: #bfu.cz @ qnet.org
<Peeter> jak Věra čumí
<b> jak debil (jako dycky)
<Peeter> :)
<b> kdybych s ní chodil tak bych musel každou chvíli zvracet
<Peeter> tjn
<Peeter> to je fakt
<Peeter> tu bych za Verču nikdy nevyměnil ;-)
<b> jo to je důkaz že sem měl pravdu že sem s ní nikdy nechodil
<Peeter> to bych musel bejt na trojtym tripu s markou :D abych je prohodil
<Peeter> :D + 2 kila koksu :D
Komentář: Diskuse o holkách ze třídy :D (Verča je stejně best :))
<Lemonice> Redstorm ic cz beznadejne v pytli?
<22storm> lol
<22storm> kdyz tam nikdo nechodi tak asi jo :)
<Lemonice> to byla otazka ne vtip
<Lemonice> ...no proto
<22storm> :)
<Lemonice> Taky ti vadi lidi co na vsechno odpovi LoL nebo :] ?
<22storm> :)
<22storm> ne :)
<22storm> mno obcas jo
<22storm> ^^
<Lemonice> Vis co nejvic nesnasim?
<Lemonice> Kdyz nekdo nedokaze napsat dve vety do jedne spravy...
<22storm> tak to si asi rozumet nebudem :)
<Lemonice> Zadne lol ? zadne :]?..myslim ze budem
<22storm> :)
<22storm> jejda xD
<Lemonice> Jdes na Lamera :P
Komentář: :]
<SatanX> <a> idem na wc
<SatanX> <b> drz sa!
<SatanX> <a> uz to zadrziavam dve hod. kukal som prison break
<SatanX> Komentář: ma monstroznu sracku spojenu s grandioznym davenim...ale PB nepusti
<Krolito> jakej PunkBuster
Komentář: tady nekdo neumi cist :-D
<vinilix> cus all jak se jmenuje posledni dil herryho otra co se da stahnout
<Domix> vinilix: Ohnivej pohar
<vinilix> Domix: ten posledni co ted vysel ten zatim neni ?
<Domix> vinilix: Fenixuv rad? ten jeste neni v kinech. tak se ani neda stahnout
<vinilix> Domix: aha dik a co ten fil 100 muzu a neco co ted pirad inzerujou to us je
<[Bot]ChatStat> vinilix: ~ uz ~
<vinilix> [Bot]ChatStat: uz je ?
<schnack> mate uz nekdo Vratny lahve?
<Tondys> vinilix: ne, robot te pouze informuje, ze neumis cesky
<Domix> lol
<Marian147> Vratne
<modem> :))
<scorpio(CZ)l> lol
<Domix> vinilix: jeste neni
<Marian147> Ale taky bych si to stahl!!
<vinilix> Tondys: joi to je pravda nejsem cech
<Marian147> vietnamec
<Tondys> vinilix: rom?
<Marian147> :))
<vinilix> Domix: aha dik
<Domix> Marian147: ale no tak =D
<Tondys> :))
<vinilix> Tondys: zaplat pam ne
<Marian147> bez do kina
<scorpio(CZ)l> jezis to by chtelo na lamera
<modem> :))
<Tondys> vinilix: bez do skoly
<vinilix> Tondys: to tady delam
Komentář: "cizinec" na dccku
<plobo> mě napadlo
<plobo> udělat takovou krabičku
<plobo> "Sestav si básničku"
<plobo> tam by byli jednotlivý slova jako puzzle
<Firello> :D
<plobo> a ty by sis je mohl jakkoliv dělit
<plobo> ale musí se to rýmovat
<Firello> ty woe :D
<plobo> malé vydání 30 slov 30 korun, střední 50 slov 50 korun a veliké 100 slov za 90 korun
<plobo> by všichni kupovali tu velikou
<plobo> ušetří 10 korun, že
<Firello> na dobírku? :D
<plobo> a pak by byla verze "extra hard"
<plobo> tam by bylo třeba 5000 PÍSMENEK a stálo by to 500 korun
<plobo> nn normálně v obchodech
<plobo> hračkářství
<plobo> a pak jedno pro děti
<plobo> tam by bylo 6 slov :D
<plobo> Mele maso matka
<plobo> Půjde to na jatka
<plobo> (pardon 7 slov :D )
<plobo> a pak by se dělalo na přání
<plobo> např. barevné papírky
<plobo> velikost písma
<plobo> font
<plobo> počet písmen ve slově
<plobo> počet slov... :D
<Firello> ty woe :D
<Firello> já se asi podílet nebudu.... .
<Firello> D
<plobo> to zvládnu sám :D
<plobo> stačí tiskárna
<plobo> nějaká veršovačka
<plobo> třeba od Erbena
<plobo> kytice
<plobo> a je to :D
<Firello> tyhle naše chaty vsoupí do historie.. :D
Komentář: Když se jeden nudí...