Nejlepší hlášky
<a> vsichni na me serou
<b> jakto :D
<a> at pisu komukoliv tak my nikdo neodpovi zpatky
<b> no tak me si dej do seznamu lidi co na tebe serou taky
<a> JDETE DO PRDELE VSECI
Komentář: Němel jsem den
<322112757> ahoň pawle
<Frc> dnes uz mam nahoněno...:-D
<322112757> omg
<Frc> ja sem to tak nemyslel :-)
<322112757> a jak teda?
<Frc> tak myslel :-D
<322112757> hmm, a chytils?
<Frc> ne :-(
<322112757> tobě vadí žes nic nechytil?
<Frc> jo aha, vlastne nevadi :-D
Komentář: honit ale nechytit
<Azzie> praxe je takova: dostanes tam shell ucet a pristup do adresare v apachi kam ti nahraju cerstvej wordpress, udelam ti ucet v databazi, pak si pustis konfiguraci wordpressu, pozadavky: prace se shellem
<Azzie> o wp: http://wordpress.org/
<boban> Stáhl jsem z netu instalaci, z angličtinou jsem na tom mizerně, shell jsem nedělal, takže mě asi zbude ten Front Page.
Komentář: taky ovladate linux pomoci Front Page?
<Threshator_out> hledame posrany 4v4 tdm | no server | pm TmC tak se kurva nekdo prihlaste chceme hrat dpc!!
<geMini`wrk> lol
<geMini`wrk> a pak ze pocitacovy hry detem neskodej :D
<Threshator_out> stfu :D
<TwoR> hh
<Threshator_out> ja hraju od 10 a podivej sem v pohode akorat sem obcas agresivni ale jinak sem ok :D
<TwoR> dam ti radu: ber radsi drogy az nekoho zabijes at nerekne N@VA ze si hral Unrela
<geMini`wrk :> presne tak
<Threshator_out> ;)))
<Threshator_out> fu
Komentář: deti hrajou hry :)
<ona> Jak je mozny ze jsme skoncili v posteli?
<ja> osud?
<ona> dobrou noc
Komentář: ICQ den pote;)
<A> Takže Windows je freeware a Linux opensource ? Pochopil jsem to správně ?
<a> konecne bude prsat lol
<b> aako vies?
<a> pozri sa z okna nie ? :D
<b> nemam okna, som si ich zabetonoval aby som mal vacsu tmu na monitor
<A> praskla nám žárovka na záchodě,pecka ne? :D
<B> to se nám stává často hele :D
<A> :D jsem tam viděla úplný hovno :D
<on> Sleduj, sice blbost, ale dobrá :D
<on> Plave kapr v jogurtu a říká: Hustýýýýýý :D
<ona> Nechápu :d