Nejlepší hlášky

<a> vsichni na me serou
<b> jakto :D
<a> at pisu komukoliv tak my nikdo neodpovi zpatky
<b> no tak me si dej do seznamu lidi co na tebe serou taky
<a> JDETE DO PRDELE VSECI

Komentář: Němel jsem den

<322112757> ahoň pawle
<Frc> dnes uz mam nahoněno...:-D
<322112757> omg
<Frc> ja sem to tak nemyslel :-)
<322112757> a jak teda?
<Frc> tak myslel :-D
<322112757> hmm, a chytils?
<Frc> ne :-(
<322112757> tobě vadí žes nic nechytil?
<Frc> jo aha, vlastne nevadi :-D

Komentář: honit ale nechytit

<Azzie> praxe je takova: dostanes tam shell ucet a pristup do adresare v apachi kam ti nahraju cerstvej wordpress, udelam ti ucet v databazi, pak si pustis konfiguraci wordpressu, pozadavky: prace se shellem
<Azzie> o wp: http://wordpress.org/
<boban> Stáhl jsem z netu instalaci, z angličtinou jsem na tom mizerně, shell jsem nedělal, takže mě asi zbude ten Front Page.

Komentář: taky ovladate linux pomoci Front Page?

<Threshator_out> hledame posrany 4v4 tdm | no server | pm TmC tak se kurva nekdo prihlaste chceme hrat dpc!!
<geMini`wrk> lol
<geMini`wrk> a pak ze pocitacovy hry detem neskodej :D
<Threshator_out> stfu :D
<TwoR> hh
<Threshator_out> ja hraju od 10 a podivej sem v pohode akorat sem obcas agresivni ale jinak sem ok :D
<TwoR> dam ti radu: ber radsi drogy az nekoho zabijes at nerekne N@VA ze si hral Unrela
<geMini`wrk :> presne tak
<Threshator_out> ;)))
<Threshator_out> fu

Komentář: deti hrajou hry :)

<ona> Jak je mozny ze jsme skoncili v posteli?
<ja> osud?
<ona> dobrou noc

Komentář: ICQ den pote;)

<A> Takže Windows je freeware a Linux opensource ? Pochopil jsem to správně ?

<status> Proč mi to proboha furt nejde ?!
<a> zkus to druhou rukou ;)

<a> konecne bude prsat lol
<b> aako vies?
<a> pozri sa z okna nie ? :D
<b> nemam okna, som si ich zabetonoval aby som mal vacsu tmu na monitor

<A> praskla nám žárovka na záchodě,pecka ne? :D
<B> to se nám stává často hele :D
<A> :D jsem tam viděla úplný hovno :D

<on> Sleduj, sice blbost, ale dobrá :D
<on> Plave kapr v jogurtu a říká: Hustýýýýýý :D
<ona> Nechápu :d

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.