Nejlepší hlášky

<a> Merci je moje...
<b> ...Kup si svoje

<Krtek> co tomu říkáš? :-D
<Pieree> ta je dobrá běž do ní
<Krtek> ale jako mám Verunku vid :-D a najednou dvě baby to mi moc nejde :-D, tak jako Kačenka je v cajku ta bydlí v jižních čechách a to je daleko :-D
<Pieree> *LOL*, takže i za Nely jsi měl Kačenku??? :-D
<Krtek> Kačenku nepočítam...

Komentář: harém severních čech

<a> budes soferovat?
<b> jj
<a> ale vies o tom ze nepijes teda :D
<b> jj
<b> mozno si zahulim :D

<a> ty jo dneska me brutalne ocorovala nejaka cikanka
<b> hovno?
<b> o co?
<a> o 420 kc
<a> chodila po baraku a ze pry brousi noze, nuzky a tak
<a> mela s sebou takovej elektromotor s brusnym kotoucem
<a> a tak jsem si rikal jako proc ne, noze mame tupy tak jsem vzal tri nejpouzivanejsi a jedny nuzky a dal ji je nabrousit
<a> a blbec jsem se nezeptal co to bude stat
<b> ty jsi vůl
<b> ja to dělam jedine sam
<a> tak ja to netusil
<a> myslel jsem ze to bude tak 20 Kc za kus
<b> a kolik byl za kus?
<a> a ona najednou ze noze 95 a nuzky 120
<a> a bum
<b> lol
<a> docela maso :)
<b> hochu... do jde na lamera :D
<a> ty jo a sousedka nahore jsem videl jeji ucet
<a> a bylo tam pres 1000 Kc
<b> xD
<a> potvora
<a> ale tak zas me to nemrzi tolik
<a> alespon se snazi si vydelat a nekrade
<b> jj

<B!rK0f> jakto ze nekalis?
<confiG> Byl jsem na nohejbale a fungoval jako taxik ;)
<B!rK0f> lol trebalo ti vodicak :D
<confiG> co to? :D
<confiG> co to je trebalo? :-[
<B!rK0f> to sa tak hovori ze trebalo ti vodicak :D akoze uz ho mas tak ta vyuzivaju :D
<confiG> Aha :D
<confiG> Ja jezdim rad tak se nebranim
<B!rK0f> ja mam nowy flek :D
<B!rK0f> delam sofera VZV
<B!rK0f> cely den jazdim
<confiG> Tak to je fajn :D
<confiG> Mas zavoznika?
<B!rK0f> VZV
<B!rK0f> vysokozdvizny vozik :D
<B!rK0f> nac zavoznika :D
<confiG> Aha xD
<B!rK0f> :D
<B!rK0f> ale fajn praca
<confiG> Ja myslel ze je to kuryrska firma nejaka :D
<B!rK0f> rooofl :D :D :D
<B!rK0f> dame na lamera? :D

Komentář: Zavoznik...

<a> no staci mi prase proc jsi rekl "a few"
<b> no protoze to mam v hlave
<a> aha ;))
<b> neznam zpameti to pravidlo
<a> rozenkranz: studente <a>, provedte mi dukaz ze limita posloupnosti je divergentni... <a> nevim,to mam v hlave, tady mam index a napis 1

<a> nazdar konecne ses tu
<b> hoj
<b> dlouho tu asi nebudu
<a> jakto?
<b> no sestra si dela neco do skoly ale ted vypadla tak bude chtet pustit
<a> na jak dlouho to má?
<b> nevim
<a> kurva ty taky nic nevis
<a> na kazdou druhou otazku reknes nevim, nebo hm :D
<b> hmm nevim
<a> a co dela?
<b> nevim
<a> to uz prestava byt prdel
<a> je pobliz?
<b> ne neni
<a> a kde je
<b> nerad to rikam vim ze te to sere ale ja NEVIM :-D

Komentář: Pan nevim-nic-a-je-mi-tojedno :D

<a> vis jak bzs mi nehorayne pomohl?
<b> ne
<a> kdyby sis na ctvereckovanej papir nakreslil mapu andorskyho dolu vcetne lokaci, kam sice nejde vstoupit ale kopat jde :)
<a> a pak si vem, ze kopes policko 5x5 kolem sebe a zjistil mi lokace :)
<b> jeee ja nemam ctvereckovanou A4
<a> mas excel
<b> OMFG xD
<b> jen ne excel
<b> paneboze
<b> vytisknout ctverecky myslim :D :D :D

Komentář: degenerace

<a> čau
<b> zdr
<a> Hej ted sem si koupyl intenet ted mě ho zapjily.
<b> no a co jako?
<b> omg ty si debylek rIKAM ZE SEM SI KOUPIL YNTERNET
<b> Ty si noobik :-) nauc se nejdriv pravopYs, a pak teprve neco pis, ok?
<a> nevym kdo je tu debyl a kdo pise pravopys s tvrdym i...
<b> ted kdyz sis koupil ten internet tak se mrkni sem, nez nekomu napises http://pravidla.cz/
<a> kam se mam mrknout debyle? a proc pyses modrym pismem... nevim kdo je tu lama...

Komentář: Lams forever :-)

<kirkeykirkey> hladam dievcata na lezbicku party a vsetko co s tym suvisi, u mna v dome, vsetko zabezpecene, par dievcat pod 18, podmienkou je moja ucast iba ako divaka a foto, ak mas zaujem napis RP

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.