Nejlepší hlášky
<vinki^> hehe
<vinki^> <joei> what do you do?
<vinki^> <vinki^> study
<vinki^> <joei> what?
<vinki^> <vinki^> english
<vinki^> <sbindy> :)
<vinki^> <joei> I study filosophie
<vinki^> <joei> do you know??
<vinki^> <vinki^> yes
<vinki^> <joei> is very very difficult...
<vinki^> <joei> impegnative...
<vinki^> <joei> :-/
<vinki^> <vinki^> quit it then
<vinki^> <-- joei skončil (" http://chatirc.tiscali.it ")
Komentář: jazykova bariera, nebo mozek?
<Kluk> Ahoj
<Holka> Ahoj :)
<Kluk> Na kolik % se ti líbím?
<Holka> 52%
<Kluk> Mám peníze :P
<Holka> 53%
<A> Myslim, ze si jeste dlouho nic nezapisem!
<B> No ráno cca 35 min. než sem si zapsal 1 předmět, ostatní, které se dají zapisovat každý semstr mi to nechce dát (Mgr. diplomová praxe, plavání....)
<A> Me se pro zmenu ani stranky stagu nenactou, takze.... Me by zajimalo, jestli si vedeni uvedomilo, ze kdyz sjednoti predzapisy na vsech fakultach, tak bude potreba dat STAG na vykonejsi server, kterej zvladne ten napor!! Rekl bych, ze v ramci setreni na to nebyly penize....
<B> No kámo nechtěl bych bejt v serverovně... Tam je teď tak asi jako na poušti, server rudne a začíná poskakovat....
<A> Ja bych spis rekl, ze je v poslednim tazeni do Kremikoveho nebe!
<B> Dávám tomu tak 5 minut, nad děkanátem se rozzáří nebe a město začnou skrápět kousky roztaveného křemíku, drátky a orgány uklízečky, pokud šla zrovna kolem...
Komentář: Aneb když udělají společný předzápis pro 15 000 studentů
<On> Ty si pre mňa jediná vec kvôli ktorej chodím na FB :* :*
<Ona> Vieš čo už mi ani nepíš keď som pre teba iba vec!
<On> WTF!
Komentář: Woman logic!
<a> Tak jsem dnes zjisti, že řict praktikujícímu židovi, že je "svině" není zrovna košer :(
<a> hele, admine, kdy zacnes banovat SK
<b> SK? to jako slovaky?
<c> co? odkedy?
<admin> spawn kemp blbecci
<Geralt> Hey, jsi tu?
<Geralt> Ja vim, ze tu jsi
<Geralt> Nesnaz se delat, ze tu nejsi, neverim ti to!
<Geralt> Vzdycky tu jsi a jsi neviditelna, takze se koukej ozvat
<Bellatrix> Ale tentokrát tu vážně nejsem!
<Geralt> Hmm... Bell, vis ze ja se hluboce sklanim pred tvym intelektem, ale tohle asi nebude ten nejlepsi zpusob, jak me presvedcit, ze tu vazne nejsi :)
<katarina> ahoj tomas
<tomas> ahoj :) ktera ty jsi ? tebe si nevybavuju ?
<katarina> dlzis mi za hosting
<tomas> aha, tak to se obávám, že tě znám
Komentář: to je tak když si u mnoha lidí pamatuju jen nickname
<kamarádka> dneska mám kalhotky s motýly..
<já> jé, pokud chceš tak ti půjčím mojí podpsenku - taky s motýly.
<kámoš> a s čim máš kalhotky ty b ?
<já> s pavoukem vepředu i vzadu..
<kámoš> no fuj .. tam už nepolezu !
Komentář: společná konverzace kolem rána na icq :)