Nejlepší hlášky

<vinki^> hehe
<vinki^> <joei> what do you do?
<vinki^> <vinki^> study
<vinki^> <joei> what?
<vinki^> <vinki^> english
<vinki^> <sbindy> :)
<vinki^> <joei> I study filosophie
<vinki^> <joei> do you know??
<vinki^> <vinki^> yes
<vinki^> <joei> is very very difficult...
<vinki^> <joei> impegnative...
<vinki^> <joei> :-/
<vinki^> <vinki^> quit it then
<vinki^> <-- joei skončil (" http://chatirc.tiscali.it ")

Komentář: jazykova bariera, nebo mozek?

<Kluk> Ahoj
<Holka> Ahoj :)
<Kluk> Na kolik % se ti líbím?
<Holka> 52%
<Kluk> Mám peníze :P
<Holka> 53%

<A> Myslim, ze si jeste dlouho nic nezapisem!
<B> No ráno cca 35 min. než sem si zapsal 1 předmět, ostatní, které se dají zapisovat každý semstr mi to nechce dát (Mgr. diplomová praxe, plavání....)
<A> Me se pro zmenu ani stranky stagu nenactou, takze.... Me by zajimalo, jestli si vedeni uvedomilo, ze kdyz sjednoti predzapisy na vsech fakultach, tak bude potreba dat STAG na vykonejsi server, kterej zvladne ten napor!! Rekl bych, ze v ramci setreni na to nebyly penize....
<B> No kámo nechtěl bych bejt v serverovně... Tam je teď tak asi jako na poušti, server rudne a začíná poskakovat....
<A> Ja bych spis rekl, ze je v poslednim tazeni do Kremikoveho nebe!
<B> Dávám tomu tak 5 minut, nad děkanátem se rozzáří nebe a město začnou skrápět kousky roztaveného křemíku, drátky a orgány uklízečky, pokud šla zrovna kolem...

Komentář: Aneb když udělají společný předzápis pro 15 000 studentů

<On> Ty si pre mňa jediná vec kvôli ktorej chodím na FB :* :*
<Ona> Vieš čo už mi ani nepíš keď som pre teba iba vec!
<On> WTF!

Komentář: Woman logic!

<a> Tak jsem dnes zjisti, že řict praktikujícímu židovi, že je "svině" není zrovna košer :(

<a> hele, admine, kdy zacnes banovat SK
<b> SK? to jako slovaky?
<c> co? odkedy?
<admin> spawn kemp blbecci

<Geralt> Hey, jsi tu?
<Geralt> Ja vim, ze tu jsi
<Geralt> Nesnaz se delat, ze tu nejsi, neverim ti to!
<Geralt> Vzdycky tu jsi a jsi neviditelna, takze se koukej ozvat
<Bellatrix> Ale tentokrát tu vážně nejsem!
<Geralt> Hmm... Bell, vis ze ja se hluboce sklanim pred tvym intelektem, ale tohle asi nebude ten nejlepsi zpusob, jak me presvedcit, ze tu vazne nejsi :)

<katarina> ahoj tomas
<tomas> ahoj :) ktera ty jsi ? tebe si nevybavuju ?
<katarina> dlzis mi za hosting
<tomas> aha, tak to se obávám, že tě znám

Komentář: to je tak když si u mnoha lidí pamatuju jen nickname

<kamarádka> dneska mám kalhotky s motýly..
<> jé, pokud chceš tak ti půjčím mojí podpsenku - taky s motýly.
<kámoš> a s čim máš kalhotky ty b ?
<> s pavoukem vepředu i vzadu..
<kámoš> no fuj .. tam už nepolezu !

Komentář: společná konverzace kolem rána na icq :)

<a> Správný windows je jako Brno. Bez metra...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.