Nejlepší hlášky
<a> To zní zajímavě Kněz Voják Záchranář v jedné rodině to z nás otec bude mít radost.
<b> kompletní servis XD
<a> ty wole dneska sem jí vošoustal
<b> hm
<a> uplně libove... proste všechno bylo libový... znáš to!
<b> jo... jasně
<a> hele kámo skvěle sem si to užil!
<b> a byla to aspoň holka?
<a> K čemu by si přirovnala náš vtah ?
<b> K počítání hvězd na obloze.
<a> Takže k nekonečnu ?
<b> Ne, je to skoro ztráta času
<a> Víš, že existuje vývojové stádium člověka, kterému se říká svalově anální?
<a> Kupodivu je to druhý až třetí rok od narození..
<b> Asi proto, že z dětí v tomhle věku by se jeden pos*al... :-D
<a> jsem si za celé dopoledne nevšim jakej šílenej účes mám na hlavě :D
<a> přímo od stylisty :D
<b> hmmm???
<a> 4 vlasy na sever 5 na jih 8 na severozápad 6 na východ
<a> šílené
<b> *ROFL*
Komentář: ranní ICQ...
<Pito Lighthouse> dusan 5m lan kabla
<DiPi> co kupit? mam taky
<Pito Lighthouse> ano kupit ak aj tak dva potrebujem surne
<DiPi> jeden mam
<DiPi> a na co prosim ta???
<Pito Lighthouse> experimenty
<DiPi> A KUA TO NEVYZERA DOBRE AKE EXPERIMENTY???
<Pito Lighthouse> ja vem je to silno nebespecne ale za pokus to stoji
<DiPi> daj silny podrobny popis
<Pito Lighthouse> ok na vlastne riziko - najprv scem predlzit snuru na mysku a potom neskorej klavesnicu nech stukam s postele chapes a ked budu dva tak skusim web kameru
<DiPi> pockat pockat... ako chces predlzit usb kabel so sietovym?!?!?!
Komentář: lama chcela predlzovat... vsak to j tak vypadalo :D
<a> kdybys třeba našla 3 oříšky 1. prachy 2. šaty 3. kostka hašu
<b> to by se šiklo kurňa
<a> jn
<b> lepčí by byli 4
<a> 2 kostky? :-D
<b> eče nějaké bafo
<b> a k tomu řidičák
<a> mě osobně by stačil teďka jenom jeden
<b> na co jeden?
<b> ta kostka?
<a> ne
<b> už vím
<b> ty chceš jeden a f něm zlatou rybku
<a> pořádná ženská, co ví kdy má držet hubu, umí vydělávat víc než já a baví ju kouřit
<a> no esli se dá ta rybka pomalu rozprodávat a umí kouřit, tak ať je to klidně aj rybka (ta určitě ví kdy držet hubu)
<b> mno ta ju sice otevře ale moc neuslyšíš
<a> ideál
<a> ta ale nekouří... spíš jenom tak trošku žužlá
Komentář: začalo to chybějícíma šatama na ples :-D
13:47 <melonSVK> idem srať
13:50 <melonSVK> som tu xD
13:50 <Dr> lol?
13:50 <Dr> to si nejak letmo sral ne?
13:51 <melonSVK> si nepočul o technike rýchlosrania?
13:51 <Dr> si rukou vyberáš hovná z riti?
13:51 <Dr> xD
13:51 <melonSVK> nie prídeš, vysereš sa a leftneš, žiadne dlhé vysedávanie
13:51 <Dr> jn žiadny camp
13:52 <Dr> náhodou by ťa to slapovalo
13:52 <melonSVK> jn a osral by som kúpelňu
13:52 <Dr> inak ty si si stihol aj clearnúť bombovisko?
13:52 <Dr> všetko, defuse..
13:52 <melonSVK> jj zahlásil som Sector clear a plantol
13:53 <melonSVK> a potom som zahlásil Enemy down a išiel som preč
Komentář: kamarát vysvetľuje techniku rýchlo-srania...
<a> Našel jsem super online hru, pošlu ti link:
<a> http://www.superhry.cz/***
<b> jj znám, já mám taky dobrou:
<b> C:Documents and SettingsJan_NovakPlochahobo.swf
<a> Hele,víš jaký vitamíny chyběj ženskejm? :-D
<b> vitamin ER vitamin O vitamin ZET vitamin U a vitamin EM
<a> Ne, vitamin I a vitamin Q :-D
...
* a is thinking
<a> Tys mi ukrad pointu v*le :,-(
Komentář: No toto trvalo :-D