Nejlepší hlášky
<a> Sem zjistil zajímavou věc...
<a> Jim tady čabajku... a chutná tak jako divně
<a> a ta firma která to varábíse menuje "Pejskar"
<a> Dobrý meno profirmu varábějící uzeniny :D
<a> Už jí jíst radši nebudu :D
<a> dam si tady salám od krahulíka :D
<a> tak doufam že to neni z ptáků :D
<Maduser> I am hungary
<Beastly_Dragon> ti dneska rano preskocilo??? nechapu souvislosti :-D
<Beastly_Dragon> a :-)
<Beastly_Dragon> jiz chapu :-)
<Beastly_Dragon> mam z domu ;-)
<Maduser> ok
<Beastly_Dragon> ale kluci urcite pujdou :-)
<Beastly_Dragon> za chvili ;-)
<Maduser> tak at nas pingnou
<Maduser> thx
<Beastly_Dragon> ok :-)
...
<Beastly_Dragon> ping maduser
<Maduser> Odpoved od Maduser: bajty=32 cas=16ms TTL=87
<Maduser> Odpoved od Maduser: bajty=32 cas=16ms TTL=87
<Maduser> Odpoved od Maduser: bajty=32 cas=16ms TTL=87
<Maduser> Odpoved od Maduser: bajty=32 cas=17ms TTL=87
Komentář: Lidé z IT jdou na oběd :).
<a> Copak děláš?
<b> snažím se učit
<a> Co se učíš?
<b> radiologii
<a> Jako rádia?
<on> ja newem aaleja tomu wašemu českemu humoru nechapem ked som skureny... *CRAZY*... *CRAZY*
<ona> njn... ty ses zkourenej, ja opila... ono je mozna jedno ze ses slovak a ja ceska
Komentář: Hodně vyklidněná kalba online
<a> ja hej, vyzera to super, cierna matna farba bez akychkolvek polepov suzuki a gsx-r a len ostrym zelenym lesklym ze adrenalin, to sa mi pacilo
<b> posli link :P
<a> to som videl nazivo tak link ti asi nedam :D
<b> jaj tak :D
<b> sak mozes :D www.hentamotorka.sk/cosomminulevidel_suzuki/gsx-r.html
<a> ta stranka nejde
<b> ty si vul :D :D :D to si fakt dal?
<a> ty debil
<a> :D :D :D
<b> precitaj si ten link este raz pozorne :D
<a> sak hned sa mi to nezdalo
<a> ale tak vseliaky su spravcovia
<a> ty si ciste hovado :D
Komentář: ked niekto automaticky spusta odkazy poslane cez icq :)
<a> mám to...
<b> a co???
<a> tu chemii
<b> superrrrrrrr
<a> chceš ji posrat?
<a> lol
<a> poslat?
<b> j poser mi ji *lol*
<Apu> na co ty vlastne chces do tej zoo? sak ju mas doma :D
<moncicka> mnooo mame dost zveri :D rataju sa aj surodenci?
<Hanes> už si někdy ležel ve vaně a blil do kýbla?
<Hanes> :-D
Komentář: zajimava predstava
<a> nasadááááááár nuž si pil ferneta s gumídkama??,
<b> :-D ??!!
<a> ba neeee........................ my tet vlastněěěěě jedweeeeeeem, na zelenouuuuuj......
<b> kolik toho v sobe mas???!!! =-o
<a> aaaaleeeee tamtttttom bylyo takyvýbornýýýýýýýýýý
<b> aha. Ale co :-P
<a> ježžžžžžžžžiiššš počkejjjjjjjj .
<b> ...
<a> oj vmi ten frnt
<a> teda kecámm,.
<a> fernet s gumídkkkkkaama
<b> :-D mam ti vzit fernet s gumidkkkkaama?
<a> cožee?:
<b> <a> fernet s gumídkkkkkaama
<a> ne.... ten byyyl víbrnej
<b> :-D hele, bud tam na druhy strane sedi nekdo, kdo si ze mne dela prdel, nebo mas XXX dost vypito. Takze sbohem zitra *BYE*
<a> no poččkej...
<b> a nna co?
<a> a víš co se učim????????,
<b> hmmm
<a> css
<b> a jak ti to jde?
<a> jeežiš mmntttttt je mi bblběě
<a> e
<a> ale jo dooobře
<b> :-D
<b> Je u tebe Honza?
<a> eeeeeeeee
<b> a kdo ti dal ferneta?
<a> myyy slavíme
<b> a co?
<a> narozky
<b> ci?
<a> gg
<a> g
<a> pawlovo a miloše
<b> aha :-D
<b> Hej tak slavte dal. Ja tu ted musim neco udelat, ju?
<a> jo
<b> pa
<a> apap
<b> a neprezen to s chlastem :-D
<a> ¨já???????,
<b> jj ty
<a> simtě.
<b> pa
<a> apap
<a> a
...
<b> Cau. Tak uz jsi strizliva? :-D
<a> ahoj
<a> ježiš co sem ti psala? já ti psala?
<a> =-O
Komentář: neprezen to s chlastem; ja; jj ty; simte
<a> hej fuj
<a> ja su kkt
<a> sem si chtel vzit broskev ne kterou mam tady vedle na stole a hned vedle ni ej pena na holeni a ja vul sem vzal tu penu a nastrikal smesi ji do huby aaaaargh!!! :( :(
Komentář: dmnc xD