Nejlepší hlášky

<a> Cau, nemohl by si mi zítra naskenovat občanku?
<b> a nemáš náhodou svojí tiskárnu se skenerem? ;-)
<a> to sice jo, ale došla mi barva :(
<b> aha..

<a> tak co na to <c> řikal, byl spokonenej?
<b> ani ne čoveče, prej od tebe už žádný hulení nechce..
<a> proč?
<b> že prej to máš jak ve tři v baru
<a> cože??
<b> no samej klacek a potěšení skoro žádný..

<uživatel> Mejdej mejdej
<admin> nasrat jdu chlastat
-!- <admin> has quit
<uživatel> Ty si ale zásahovka:D

<a> ahoj nemáš fejsbuk nebo nákej kontakt na tebe?
<b> JOJO MÁM!
<a> a dáš mi ho?
<b> JOJO VÉVÉVÉ TEČKA VLEZ MI DOPRDELE TEČKA CÉZET

<a> ale jsem patriot - ta fotka je od nás z Poděbrad. Právě jsem se na tenhle vodomet koukal z okna.
<b> Jo jo Poděbradský vodotrysk (nově zrekonstruovaný). Jaký jiný bych sem taky dával, když jsem taky z Poděbrad...:D
<a> Wow :) Teď jsem se kouknul na stránky, na které máte odkaz na profilu - Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple - neznáte náhodou Havránka z gymplu?
<b> Pokud myslíte profesora Havránka z gymplu, tak jsem jeho syn. A pokud myslíte studenta Havránka z gymplu, tk to jsem já

<a> Pokud jsem to správně pochopil, tak jsi se rozešel se svou mladou, že?
<b> Jojo...
<a> Tak teď už tě mám jen pro sebe

Komentář: Nikdy nevíte, co se z vašeho kamaráda vyklube :)

<a> udělám to v PS CS5, jo?
<b> co je to za skratkuu??? :-O
<a> photoshop creative suite five
<b> ctj??? cesky prosim!!!
<a> Fotoobchod kreativní souprava pět :D
<b> co je to "kreativní"?

Komentář: Co dodat... a to je slečna černovlasá :D

Day changed to 30 Dec 2010
0:47 <a> Zlato kdybych ted byla vedle tebe, co by jsi se mnou delal?
0:48 <b> Usnul bych

Komentář: zabiteee :DDDD

<a> ale mě to nevadí...já chci být jiná! :D
<b> Hm...dej si na hlavu hovno a budeš originální...
<b> Ostatní ho mají v hlavě...
<a> :D :D

<a> tak v dejvicich (hned u my skoly) otevou novou hospodu
<a> chtelo by ji to nekdy pokrtit
<b> význam "pokřtít" bude znamenat v tomto připadě hlavně poblít co?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.