Nejlepší hlášky

<a> to víš, je pátek, tak na tebe nemá čas
<b> blbost, ona tráví ptáky jak já, někde doma
<a> co to znamená trávit ptáky?
<b> *pátky :-d:-d:-d
<a> :-d

<Ich-Meister_;-)> Zdarec ... neznáš nějaký dobrý motto ?
<Širi> Jasnyy ... http://motoinzerce.cz/ ;-)

Komentář: xD

<VencaM> čus
<gauretari> kdo seš?
<VencaM> jsem z domažlic, je mi 19
<VencaM> tvé icq mám z lidé
<gauretari> a co chceš?
<VencaM> pokecat
<gauretari> o čem?
<VencaM> asi ne vid:-(
<gauretari> neznám tě, nic o tobě nevím, tak mě zkus zaujmout, máš na to pět minut
<VencaM> netuším, čím bych tě mohl zaujmout
<VencaM> co máš ráda?? ...vyjdu z toho
<gauretari> ráda čtu, kreslím, tancuju
<VencaM> co sex?
<gauretari> co s ním?
<VencaM> máš ráda?
<gauretari> kdo ne?
<VencaM> souhlasím, máš ted na něj chut?
<gauretari> teď? proč?
<VencaM> se jen tak ptám, tak máš??
<VencaM> mám tu extra foto
<VencaM> ju??
<gauretari> proboha... jestli fotku, tak nějakou normální prosím
<VencaM> přišlo ti něco?
<gauretari> docela si to foto umím představit a nevím, co bych z toho měla... nepřišlo
<VencaM> dyžtak si mě autorizuj
<VencaM> je to normál foto
<gauretari> ok
<VencaM> už to máš?
<gauretari> Příchozí soubor: DSC00011.JPG Velikost: 79,32 kB
<gauretari> hmm, bezva mám... co já s tím?
<VencaM> nevím:-(
<gauretari> nejseš zajímavej
<VencaM> pak tu mám ještě další extra foto, mám poslat?
<VencaM> taky už máš?
<gauretari> ne
<gauretari> Příchozí soubor: DSC00002.JPG Velikost: 50,76 kB
<VencaM> možná se buse líbit
<gauretari> eh... co se mi na tom má líbit?
<VencaM> nevím
<VencaM> fakt nic?
<gauretari> a co? tvá potřeba exhibovat přes icq? paráda....
<VencaM> tebe asi bude hodně těžký přivýst k orgasmu
<gauretari> pro tebe prakticky nemožný
<VencaM> bys ještě koukala:-P
<gauretari> jasně koloušku
<VencaM> stejnak bys ses ode mě nechala oprcat:-P
<gauretari> to víš, že jo....
<VencaM> a jak to máš nejradši?
<VencaM> ??
<gauretari> bez tebe

Komentář: Delší debata, čítanková ukázka srážky s blbcem.

<a> no ne rekni popravde, me to zajima.
<b> takové věci se mezi gentlemany neřeší:D
<a> a popravde..ty se povazujes za gentlemana?
<b> no a ne? jak bych jinak mohl být v 21 panic?
<a> tak jestli gentleman = absolutni lama, tak prosim.

<a> Kolik krve jsi ztratil? :D
<b> tvle ctvrt hodky co by si chtel :D
<a> odkdy se krev měří na hodiny? xDD

Komentář: no vážně, odkdy? :DD

<a> Heeyj jak byly tu bourky vis ne na konci roku
<b> jo vim vyhodila nam to proud v celem meste
<a> jjj nam tez a vis jak se bojim tmy :p ani na hajzlu nesvitilo a muj mobil uz nemel baterku tak sem rekla matce :D a ona :D :D :D ale ja ho mam na nabijecce :D :D :D
<b> jaaaaaaaaaaaaaj :D :D :D

Komentář: a to neni blondyna :D

<a> hej sakra tak sem zapnul pc a hned mi tam vyskoci anglicky ze neni pripojena klavesnice
<b> no a co s tim?
<a> to neni vse ono ti po dtim totiz vyskoci pro pokracovani stisknete f1
<b> a co s tim to neni problem ne?
<a> no a kdyz mas tu klavesnici odpojenou tak jak? to tam natukas morseovkou na mysi nebo jak bys to chtel udelat?
<b> aha

Komentář: nejdriv sem nemohl z toho pocitace ale pak z <b>

<ONA> sem hnusna: :( co myslis ty?
<ON> Víš jak to je, už sem ti to psal několikrát
<ONA> tak mi to napis ja to chci vedet
<ON> Tak se koukni do historie ;)
<ONA> smazala sem ji tak mi to rekni
<ONA> delej pis
<ON> Si hnusná a úplně vypatlaná !

Komentář: ach ta sebelítost..

<a> jsem jak Stifler!
<b> Byl jsi pochcán?
<a> ne, ale v pondělí je ples a teď mi volal už druhej kámoš, jestli bych ho nenaučil tancovat
<b> Co budeš dělat? :D
<a> no rozhodně se nenechám pochcat

<a> Zdar!
<b> Čus, co jsi prosímtě včera vyváděla v tom metru?
<a> Já?
<b> No, říkala <b>, že se tlemí ještě teď...
<a> Jo, ty Jehovistky... Normálně, včera, kam jsem jela, otravovali mě s tím jejich časákem. Tak jim říkám : Ještě jednou mi to nabídnete a tu Strážnou věž vám sežeru!
<b> Né! :-D

Komentář: Jinak ale fajn holčina...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.