Nejlepší hlášky

<ona> Jak si mám otevřít dva fb?
<on> Zkus dva prohlížeče? ;-)
<ona> To jako jeden na seznamu a druhý na googlu?

<a> pepo co delas??
<b> uklizim...
<a> ??
<b> njn pivko doslo,rum taky na sluk nejsou prachy a mam pc na reklamaci

Komentář: koleje VSB :)

<a> Čus, víš, že <c> opět projela angličtinu? Prý ještě jedno éčko a vyletí...
<b> Nekdo by ji mel asi vysvetlit, ze to pismeno v hodnoceni neznamena, jak profesor vidi jeji velikost koz.

Komentář: Příliš vyvinutá, ale blbá spolužačka

<a> premejslim ze bych si zaplatil pristup na jeden web, i kdyz to vubec nemam rad
<a> www.***.cz, a minule tam byl test kecupu
<b> jo, ten časák je fajn, to číslo s kečupama mám, testovali tam i robovysavače s výsledkem "uplná kravina, nekupujte si to"
<a> robovysavac je nahodou dobrej, da se tam nahrat Linux, dela to pak strasnou srandu, jen to asi uz nevysava :-)

Komentář: linuxák je diagnoza

21:20:53 <snorri> učíš se do té matiky?
21:22:49 <_W!x_> teď sem začal...ty?
21:22:53 <snorri> taky..
21:24:32 <_W!x_> skončil sem :-D
21:23:21 <snorri> :-D
21:23:31 <snorri> ja jsem jsem začal jen teoreticky
21:23:39 <_W!x_> :-D

Komentář: ...příprava na náročné pondělí :))

<ona> lásko, proč jsi mi nikdy neřekl, že existuje něco jako microsoft works, ve kterých neotevřu ani normální dokument (doc)?

<on> na co koukáš?
<ona> na ptáky v trní
<on> auč

<a> Hej! Máš číslo na tu ženskou z té agentury co dělá oslavy na zakázku?
<b> Ahoj, no ne nemám. Proč?
<a> Víš, ona má mladá dneska narozky a jaksi jsem si to neuvědomil.
<b> a co je jako na tom? Se nějak vymluv ne??
<a> Aha jo jasně: "Ahoj miláčku, víš já na tvoje narozeniny bohužel nemůžu přijet, odletěl jsem s tvou kamarádkou do Tropical Islandu"
<b> mám pro tebe špatnou zprávu...
<a> Jakou zas?
<b> No, máme informatiku a tvoje mladá sedí vedle mě a čte si to :))))))))))))

Komentář: .. prostě debil

<a> tyka sa to tohto linku nemusis to otvarat: http://<nejaky_web>/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=59
<a> co je podla teba lepsie ze sa zobrazuje takto alebo http://<nejaky_web>/index.php/kontakt.php
<b> ta prvni vypovida jen o tom, ze hold neumis psat kod
<b> ta druha vypovida o psychicke poruse

<a> Nazdar vole, jsem te dneska videl na namesti z autobusu s nakou suknou...
<a> Ty vole, ta byla fakt kus..krasny prsicka, nadhernej zadecek, jsem si predstavoval jak ji sukam celou setou domu.
<a> Kdo to vlastne byla? Vodkud ji znas?
<b> To byla moje mama ty hnusnej nadrzance ! ! !
<a> A k sakru..:D :D ..fakt promin.. :D :D ..do prdele..:D
<a> Hele..a ty asi nechces aby jsem byl tvuj tata co? :D :D
<b> Nenavidim te...

Komentář: kompliment rekneme..:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.