Nejlepší hlášky
<ona> Jak si mám otevřít dva fb?
<on> Zkus dva prohlížeče? ;-)
<ona> To jako jeden na seznamu a druhý na googlu?
<a> pepo co delas??
<b> uklizim...
<a> ??
<b> njn pivko doslo,rum taky na sluk nejsou prachy a mam pc na reklamaci
Komentář: koleje VSB :)
<a> Čus, víš, že <c> opět projela angličtinu? Prý ještě jedno éčko a vyletí...
<b> Nekdo by ji mel asi vysvetlit, ze to pismeno v hodnoceni neznamena, jak profesor vidi jeji velikost koz.
Komentář: Příliš vyvinutá, ale blbá spolužačka
<a> premejslim ze bych si zaplatil pristup na jeden web, i kdyz to vubec nemam rad
<a> www.***.cz, a minule tam byl test kecupu
<b> jo, ten časák je fajn, to číslo s kečupama mám, testovali tam i robovysavače s výsledkem "uplná kravina, nekupujte si to"
<a> robovysavac je nahodou dobrej, da se tam nahrat Linux, dela to pak strasnou srandu, jen to asi uz nevysava :-)
Komentář: linuxák je diagnoza
21:20:53 <snorri> učíš se do té matiky?
21:22:49 <_W!x_> teď sem začal...ty?
21:22:53 <snorri> taky..
21:24:32 <_W!x_> skončil sem :-D
21:23:21 <snorri> :-D
21:23:31 <snorri> ja jsem jsem začal jen teoreticky
21:23:39 <_W!x_> :-D
Komentář: ...příprava na náročné pondělí :))
<ona> lásko, proč jsi mi nikdy neřekl, že existuje něco jako microsoft works, ve kterých neotevřu ani normální dokument (doc)?
<a> Hej! Máš číslo na tu ženskou z té agentury co dělá oslavy na zakázku?
<b> Ahoj, no ne nemám. Proč?
<a> Víš, ona má mladá dneska narozky a jaksi jsem si to neuvědomil.
<b> a co je jako na tom? Se nějak vymluv ne??
<a> Aha jo jasně: "Ahoj miláčku, víš já na tvoje narozeniny bohužel nemůžu přijet, odletěl jsem s tvou kamarádkou do Tropical Islandu"
<b> mám pro tebe špatnou zprávu...
<a> Jakou zas?
<b> No, máme informatiku a tvoje mladá sedí vedle mě a čte si to :))))))))))))
Komentář: .. prostě debil
<a> tyka sa to tohto linku nemusis to otvarat: http://<nejaky_web>/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=59
<a> co je podla teba lepsie ze sa zobrazuje takto alebo http://<nejaky_web>/index.php/kontakt.php
<b> ta prvni vypovida jen o tom, ze hold neumis psat kod
<b> ta druha vypovida o psychicke poruse
<a> Nazdar vole, jsem te dneska videl na namesti z autobusu s nakou suknou...
<a> Ty vole, ta byla fakt kus..krasny prsicka, nadhernej zadecek, jsem si predstavoval jak ji sukam celou setou domu.
<a> Kdo to vlastne byla? Vodkud ji znas?
<b> To byla moje mama ty hnusnej nadrzance ! ! !
<a> A k sakru..:D :D ..fakt promin.. :D :D ..do prdele..:D
<a> Hele..a ty asi nechces aby jsem byl tvuj tata co? :D :D
<b> Nenavidim te...
Komentář: kompliment rekneme..:D