Nejlepší hlášky

<Status na FB> Žena musí umět 70 věcí........vařit a 69 .
<ONA> ...a chlap jen jednu...umět vydělávat :))

<a> čau
<b> čus
<a> tvl, mi dneska přijde, že to WoWko hraju už strašne dlouho
<b> si blázen, že si včera kvůli tomu s náma ani nešel
<a> jak včera?
<b> no víš, jak to říct, dneska je pondělí :)
<a> SAKRA, to znamená, že už před 20 minutama sem měl bejt na tom pohovoru
<a> to neeee
<a> musim, čau.....
<b> :D:D:D

<a> sa stal/a fanúšikom ♫ Metalisti, rockeri a punkeri pridajte sa ♫ a Steniatka - Puppies

<a> ten týden sa táhne jak sračka , ale uplně moc !
<b> sracka sa prave moc netahne

<Anna> čau!
<Ed> cau jak se vede
<Anna> dobrý, studuju literaturu... a ty?
<Ed> ja studuju seznam strednich skol:D
<Anna> a maturitu máš?

Komentář: co dodat..

<ségra> zahrajem si hádání?
<> tak jo, hádáš
<ségra> je to postava?
<> jo
<ségra> je z filmu?
<> taky může bejt
<ségra> z pohádky?
<> jo
<ségra> je to holka nebo kluk?
<> holka
<ségra> je to Tara White?
<> :-O

Komentář: ségře je 9, (rovnou k postavě zkráceno, kvuli zbytečnostem)

* ONA se trochu pohádala s ON, ale pak se ONA chtěla omluvit...
<ONA> Ahoj, chtěla bych se omluvit
<ON> Hm
<ONA> Nebuď uraženej
<ON> Hm
<ONA> Dřív si mě měl v kontaktech jako "beruška", jak mě máš teď pojmenovanou?
<ON> Mám tam tvoje jméno a příjmení
<ONA> Přejmenuj si mě zase nějak jinak :)
<ON> Ok, hotovo
<KRÁVA> Tak jak sis mě pojmenoval
<ON> Nechtěj vědět ;)

<Karl> Prečo sú slovenky také sexy a nadržané a češky sú iba ahoj a koniec? Prečo?!
<Tibor> Pretože mátě vyššiu životnů úroveň. Nam chudobným slovákom zostává už len ta jebačka, lebo je zadarmo.

10:35 <A> Ahoj, chlape ... prosím tě, nemáš náhodou plonkovní RAMky ? Odešel mi notebook a tak se snažím dát dohromady starý PC, než opravím noťas.
10:37 <B> Zdar! Ty, tak to určitě nemám, od té doby co mám ntb tak jsem všechno vyházel.
10:37 <A> Tak dobrý, už jsem našel =)
13:11 <A> Ahoj... ty prosím tě, nevíš o někom, kdo má náhradní monitor ? Klidně CRT... My měli asi 3, ale všechno se to vyházelo.
13:15 <B> :-D dokonce o někom vím, zavolám mu.
13:16 <A> dobré já už sehnal, jedu do Frycu :D
19:43 <A> Ahoj, prosím tě, nemáš náhodou náhradní harddisk ? Ta sviňa po reinstalaci začla klapat a spáchala sebevraždu...
19:46 <A> Jsi tu ?
19:51 <B> Jo... jen přemýšlím... má vůbec v tvém případě cenu vlastnit elektroniku ?

<a> Hezky je tato stará verze chatu probugovaná
<a> Stačí si upravit v cookies jméno na někoho jiného v místnosti...
<a> To není fér, nepoužívej moje jméno!
<b> Ok

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.