Nejlepší hlášky
<Status na FB> Žena musí umět 70 věcí........vařit a 69 .
<ONA> ...a chlap jen jednu...umět vydělávat :))
<a> čau
<b> čus
<a> tvl, mi dneska přijde, že to WoWko hraju už strašne dlouho
<b> si blázen, že si včera kvůli tomu s náma ani nešel
<a> jak včera?
<b> no víš, jak to říct, dneska je pondělí :)
<a> SAKRA, to znamená, že už před 20 minutama sem měl bejt na tom pohovoru
<a> to neeee
<a> musim, čau.....
<b> :D:D:D
<a> sa stal/a fanúšikom ♫ Metalisti, rockeri a punkeri pridajte sa ♫ a Steniatka - Puppies
<a> ten týden sa táhne jak sračka , ale uplně moc !
<b> sracka sa prave moc netahne
<Anna> čau!
<Ed> cau jak se vede
<Anna> dobrý, studuju literaturu... a ty?
<Ed> ja studuju seznam strednich skol:D
<Anna> a maturitu máš?
Komentář: co dodat..
<ségra> zahrajem si hádání?
<já> tak jo, hádáš
<ségra> je to postava?
<já> jo
<ségra> je z filmu?
<já> taky může bejt
<ségra> z pohádky?
<já> jo
<ségra> je to holka nebo kluk?
<já> holka
<ségra> je to Tara White?
<já> :-O
Komentář: ségře je 9, (rovnou k postavě zkráceno, kvuli zbytečnostem)
* ONA se trochu pohádala s ON, ale pak se ONA chtěla omluvit...
<ONA> Ahoj, chtěla bych se omluvit
<ON> Hm
<ONA> Nebuď uraženej
<ON> Hm
<ONA> Dřív si mě měl v kontaktech jako "beruška", jak mě máš teď pojmenovanou?
<ON> Mám tam tvoje jméno a příjmení
<ONA> Přejmenuj si mě zase nějak jinak :)
<ON> Ok, hotovo
<KRÁVA> Tak jak sis mě pojmenoval
<ON> Nechtěj vědět ;)
<Karl> Prečo sú slovenky také sexy a nadržané a češky sú iba ahoj a koniec? Prečo?!
<Tibor> Pretože mátě vyššiu životnů úroveň. Nam chudobným slovákom zostává už len ta jebačka, lebo je zadarmo.
10:35 <A> Ahoj, chlape ... prosím tě, nemáš náhodou plonkovní RAMky ? Odešel mi notebook a tak se snažím dát dohromady starý PC, než opravím noťas.
10:37 <B> Zdar! Ty, tak to určitě nemám, od té doby co mám ntb tak jsem všechno vyházel.
10:37 <A> Tak dobrý, už jsem našel =)
13:11 <A> Ahoj... ty prosím tě, nevíš o někom, kdo má náhradní monitor ? Klidně CRT... My měli asi 3, ale všechno se to vyházelo.
13:15 <B> :-D dokonce o někom vím, zavolám mu.
13:16 <A> dobré já už sehnal, jedu do Frycu :D
19:43 <A> Ahoj, prosím tě, nemáš náhodou náhradní harddisk ? Ta sviňa po reinstalaci začla klapat a spáchala sebevraždu...
19:46 <A> Jsi tu ?
19:51 <B> Jo... jen přemýšlím... má vůbec v tvém případě cenu vlastnit elektroniku ?
<a> Hezky je tato stará verze chatu probugovaná
<a> Stačí si upravit v cookies jméno na někoho jiného v místnosti...
<a> To není fér, nepoužívej moje jméno!
<b> Ok