Nejlepší hlášky
<Jitka> Co děláš s počítačem, když je venku bouřka?
<Jakub> Začnu si rychle stahovat seriály, než mi padne net.
Komentář: Při bouřce občas spadne na dlouhou dobu připojení.
<A> Super ..možná blbý dotaz, ale jak a v jakým programu je to dělané? Vždy jsem to chtěla umět, ale bohužel...
<B> Photoshop:)
<C> nedá se to udelat ve windows?
<B> ??? Windows je operační systém
<C> aha, takže to nepotřebuju jo?
<a> Zdar,od koho je ten song jak jsi ho pouštěl včera?
<b> Od lyricse
Komentář: A tu od Feata znáte?
<a> Je tady prosím někdo kdo se vyzná v PC resp. V noteboocich, můj notas /compaq/ v pohodě jede ale nefunguje obraz :-X díky za odpověď
<b> Co jsi na něm dělal předtím?
<a> Vůbec nic, včera jsem ho měl zaply a pak si ho dal do brašny. cestoval s ním akorát tady na koleje a cestou mi lehce upadl...
Komentář: vůbec nic...
<a> čím ťa tak ohúrila ? :D
<b> je pomerne normálna :D
<a> to je tá čo chcela všetky dievčatá v tvojom okolí pozabíjať ? :D
<b> hej
<b> a furt chce :D
<a> to je podľa mňa veľmi normálne
Komentář: tá pravá :D
<Já> Změnil jsi se
<On> A JAK?
<Já> Nepoužíval jsi caps lock.. :D
Komentář: Kolik z vás se změnilo kvůli caps locku? :P
<1> "Venku už je krásně, ptáčci svítí, hvězdičky zpívají"
<2> "Babi, už to nehul"
<a> Já už mám dost. Jsem byl dneska v Tescu a hledal jsem mezi kořením oregano. Nemoh jsem ho najít a už jsem koukal po kombinaci ctrl+F, aby se mi líp hledalo.